GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DIN LUMEA SPORTULUI

+31
Wolff
myrk
itina
kam3l3on
freda white
RALUCA
Pingu
shadow
elis27
Obi-Wan Kenobi
serpico
zexe
tegeusa
seaman65
Nana_Duval
mihaic3001
daffy_
oli
elly
dragos
bursuc
atat de simplu
Mr Nobody
juliette
aspidistra76
bostanul_spatial
habibi77
Radu
snow
kitty
pitulicea
35 participanți

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Lun 25 Ian - 19:40

Rezumarea primului mesaj :

Jucatoarea de tenis Venus Williams a socat publicul cu tinuta sa in timpul ultimei sale evolutii la Australian Open.
In timpul partidei disputate cu Lucie Safarova, pe care a reusit sa o invinga, tenismena a atras atentia cand s-a aplecat dupa un prosop si a lasat impresia ca nu poarta lenjerie intima. Ulterior, ocupanta locului 6 in clasamentul WTA a explicat incidentul: "Am purtat chiloti, doar ca erau de aceeasi culoare cu pielea mea..."


A avea, sau a nu avea chiloti? Aceasta-i intrebarea Very Happy
Totusi, cu asa o fustita, nu cred ca ar fi cineva atat de nebun, incat sa joace tenis fara lenjerie intima.


https://www.youtube.com/watch?v=B2Fgt3LeabE
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Annmarie Mar 14 Feb - 22:19

Patima, devotamentul, iubirea meciurilor de fotbal redata melodios, pentru ca doamnele sa inteleaga Smile
Oricum intelesesem, ma captiveaza si pe mine un joc bun.
Insa , atata simtire, merita aplaudati.
Annmarie
Annmarie
4
4


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Mier 15 Feb - 12:05

Astia-s ultrasi, dupa feţe. Daca ii vede pitu, ii sterge de pe suprafata pamantului! Laughing

Aseara in studioul Dolce, invitat Florin Radu Raducioiu, fost jucator de fotbal in echipa de aur din America '94, sa comenteze PSG- Barcelona 4-0:

Reporter: - Ai ghicit rezultatele meciurilor, Florine!
FRR (rade): - Mda, s-a vazut ca dupa primul gol, efectiv jucatorii PSG au fost atat de motivati incat efectiv Barcelona nu putea face fata, jucand efectiv apatic. In celalat meci, efectiv cand am vazut cum rateaza efectiv germanii, am spus ca efectiv portughezii vor marca si vor bate efectiv cu 1-0.
Reporter: - Ce parere ai de jocul Barcelonei, ce s-a intamplat?
FRR: - Efectiv, nu stiu. A fost depasita, efectiv, la toate capitolele. S-a vazut ca Messi efectiv n-a miscat, toata echipa bazandu-se efectiv pe Messi si pe pasele lui. Dealtfel, efectiv, doua goluri s-au marcat cand Messi a pierdut efectiv mingea. Dar si echipa PSG s-a moblizat, efectiv, foarte mult, cu o mare dorinta de victorie, efectiv mai mare decat a Barcelonei.

Cam asa a comentat Raducioiu pana cand s-a terminat emisiunea, repetand din doua in doua cuvinte cuvantul efectiv. Chiar nu are cine sa-l traga de manecuta? Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Annmarie Joi 16 Feb - 22:32

Nu cred in sublinierea greselilor. Cred in estomparea lor, in timp ce accentuam valorea a ceea ce facem Smile Este metoda folosita de mine de cand ma stiu.
Annmarie
Annmarie
4
4


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Joi 16 Feb - 23:10

Raduciou vine sa comenteze la un post public de maxima audienta si devine penibil prin repetarea unui cuvant la infinit. Daca s-ar gasi cineva care sa-i atraga atentia, i-ar face un mare bine: greseala ar fi nu estompata, ci eradicata! Razz

Restul sunt comentarii simpatice sau perle ale unor oameni din sport. Nu mi se pare ca scot in evidenta anumite lucruri. Doar ne amuzam. Razz
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Mar 21 Feb - 22:13

Aseara la Dolce- Cornel Dinu: - Echipa lui Gigi Hagi... pardon, Gica Hagi... Laughing

Adevarul e ca multi in fotbalul romanesc sunt Gigi. Hagi chiar incearca sa faca ceva pentru fotbal si pentru sport, pe banii lui.

Acum, la Dolce- Emil Gradinescu:- I-a cazut mana pe minge! Laughing

Probabil a vrut sa spuna invers. Asta e una din delicioasele si nu putinele perle cu care ne incanta Emil! Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Lun 3 Apr - 21:51

O remarca: Florin Raducioiu s-a corectat. Probabil a citit ce-am scris aici. Laughing Nu mai repeta obsesiv acelasi cuvant. Acum, e chiar o placere sa-l asculti. Smile

Daca va aduceti aminte de Emerich Ienei, cand l-a adus pe Cosmin Contra la echipa nationala de fotbal, un fotbalist tanar mai putin cunoscut, atat de putin cunoscut, incat nici antrenorul nu-i stia bine numele; in direct la tv, l-a botezat de vreo trei ori: Costel Cosma, Costin Cosma, Cosmin Cosma. Laughing
L-am vazut azi la tv, botezand numele celebrei echipe Steaua Bucuresti, unde a fost si antrenor (spun asta pentru necunoscatori), cand a castigat si Cupa Campionilor in 1986 in finala cu celebra echipa FC Barcelona. Steaua si-a schimbat numele in FCSB (FC FCSB- adica Fotbal Club Fotbal Club Steaua Bucuresti, sau FC Fobal Club Sfantul Becali, ori FC Faci Ce Spune Becali Laughing ); deci Ienei spune: Steaua ramane Steaua, eu nu pot sa pronunt CSB. Very Happy Laughing

Ne mai amuzam si noi. Ienei are acum 80 de ani. Sa-i uram sanatate si toate cele bune. Smile
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  itina Mier 5 Apr - 19:09

Eu nu pot sa ii spun nici CSB, nici FCSB, nici altfel decat i-am zis pana acum. confused Tampenie mai mare ca lupta asta pe denumiri, n-am vazut nicicand! Neutral
itina
itina
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Mier 5 Apr - 19:14

Ce tampenie? E vorba de malai. Armata a vrut sa-l mulga de bani pe Becali. Pe "sfantul" Becali! Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  itina Mier 5 Apr - 19:17

Tampenie din punctul nostru de vedere, al celor de pe margine. Neutral
itina
itina
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Mier 5 Apr - 19:59

Oricum, ramane o tampenie tampita. Se putea ajunge la o situatie de compromis, dar nu s-a vrut. Si nici Becali nu e prost sa dea zeci de milioane de euro pe brand. Cu banii aia poate face altceva- FCSB, de exemplu. Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  dorina_s Mier 5 Apr - 20:02

da, asa este daca ma intrebi cine este FCSB stau sa ma gandesc mai greu se dezobisnuieste cineva cu o denumire, sau un nume
dorina_s
dorina_s
5
5


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Mier 5 Apr - 20:21

E FC FCSB. Laughing Iar Steaua e(ra) un nume in Europa.
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Vin 8 Sept - 20:55

Perechea Horia Tecau si Jean-Julien Rojer castiga (acum) US Open la dublu masculin tenis. O performanta extraordinara pentru cei doi jucatori si pentru jucatorul nostru, evident.
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Vin 8 Sept - 21:54

Aaaa, unul e al nostru? Nici nu mi-am dat seama Laughing Felicitari lor, ce sa zic? wine smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Vin 8 Sept - 22:12

Felicitari. Si premiul e unul consistent: 675 000 de dolari. Impartit la doi, desigur. Sa bem pentru premiu! Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 27 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum