DIN LUMEA SPORTULUI

Pagina 29 din 29 Înapoi  1 ... 16 ... 27, 28, 29

In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 29 Empty DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea la data de Lun 25 Ian - 19:40

Rezumarea primului mesaj :

Jucatoarea de tenis Venus Williams a socat publicul cu tinuta sa in timpul ultimei sale evolutii la Australian Open.
In timpul partidei disputate cu Lucie Safarova, pe care a reusit sa o invinga, tenismena a atras atentia cand s-a aplecat dupa un prosop si a lasat impresia ca nu poarta lenjerie intima. Ulterior, ocupanta locului 6 in clasamentul WTA a explicat incidentul: "Am purtat chiloti, doar ca erau de aceeasi culoare cu pielea mea..."

A avea, sau a nu avea chiloti? Aceasta-i intrebarea Very Happy
Totusi, cu asa o fustita, nu cred ca ar fi cineva atat de nebun, incat sa joace tenis fara lenjerie intima.

https://www.youtube.com/watch?v=B2Fgt3LeabE
pitulicea
pitulicea
6
6

Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 29 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea la data de Mar 3 Sept - 9:09

Laughing Laughing Numele sunt nume. De ce sa le schimbi? Sa ramana asa cum au fost de la parinti ori de la stramosi.
pitulicea
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  myrk la data de Mar 3 Sept - 9:24

Hai, ma. Sa te cheme Scula si sa nu-ti schimbi numele! Laughing

myrk
myrk
6
6

Sus In jos

Mesaj  myrk la data de Sam 7 Sept - 22:51

Tenis: Bianca Niculescu. Bianca este o jucatoare de tenis de camp care reprezinta Canada. Parintii sunt romani, s-au stabilit in Canada acum 20 de ani. Bianca are 19 ani si are un talent natural fantastic, e mai talentata decat Simona Halep. Simona este o muncitoare, o luptatoare, joaca un tenis muncit, chinuit, prea elaborat parca. Poate fi numita Simona Zatopek, dupa numele lui Emil Zatopek, atletul care ziceai ca-si da duhul dupa fiecare cursa de alergari, dar care castiga de multe ori.

Bianca joaca mult mai natural, loveste mai curat, gaseste lovituri incredibile, alearga foarte bine pe teren, desi pare nitel grasuta. In seara aceasta joaca finala US Open, impotriva bunicii Serena Wiliams, 37 de ani. Acum 20 de ani, cand Serena castiga primul trofeu la US Open, Bianca nu era nascuta. Laughing

Sa-i uram succes Biancai si s-o urmarim cu interes. Serenei ii dorim sa se pensioneze cat de curand. Laughing
myrk
myrk
6
6

Sus In jos

Mesaj  atat de simplu la data de Sam 7 Sept - 23:11

Mi-ai trezit nostalgii.  Twisted Evil De toamna, evident.
atat de simplu
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  myrk la data de Sam 7 Sept - 23:17

Laughing In primul rand, de doamna. Laughing
myrk
myrk
6
6

Sus In jos

Mesaj  myrk la data de Dum 8 Sept - 1:01

Bianca Andreescu castiga acum US Open la 19 ani! Felicitari si mult succes in accederea spre numarul 1 mondial. La lupta cu Simona Halep! Laughing

Bravo, Bianca! Iar Serenei drum usor spre pension! Laughing
myrk
myrk
6
6

Sus In jos

Mesaj  myrk la data de Dum 8 Sept - 2:02

Erata: in primul post am scris Bianca Niculescu. Laughing Avem si o tenismena Monica Niculescu. Laughing Dar era vorba despre Bianca Andreescu, evident. Am remarcat-o, cum am remarcat-o si pe Simona Halep la vremea respectiva. Toti spuneau ca nu are sansa in finala cu Serena. De aceea am si scris inainte, ca sa-mi fie confirmat feeling-ul. Laughing

De parca mai era nevoie. Laughing
myrk
myrk
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Dum 8 Sept - 15:51

Laughing Laughing
Cam asta e tot ce stiu si ce aflu din sport: cat scrie myrk pe-aici. De Simona si de Senera nu puteam sa nu aud, dar nu le-am vazut niciodata jucand.
De Bianca Andreescu acum aud pentru prima data, dar daca ajunge celebra, am sa depun marturie ca myrk are si el aportul lui Razz A cobit Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  myrk la data de Lun 9 Sept - 12:30

Senera? scratch Pai Bianca e deja celebra. S-o bati (in finala) la 19 ani pe Serena, care a spulberat tot pana in finala si nu prea o bate nimeni, chiar daca are 37 de ani...

Oricum, in urma predictiilor, vom imparti premiul de 3,5 milioane de dolari. Laughing

Mitica Dragomir era supranumit Oraculul din Balcesti. Uite ca mai e unul, la Botosani. Laughing

Cred ca ar trebui sa joc la pariuri. scratch Laughing
myrk
myrk
6
6

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 29 din 29 Înapoi  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Sus