GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

COLTISORUL PREMIANTILOR

+18
dorina_s
Ravian
shu
ssdd
Queensland
Pingu
itina
pitulicea
Woo Woo
Obi-Wan Kenobi
myrk
magda17m
eledas
Violoncella
RALUCA
seaman65
egabi70
atat de simplu
22 participanți

Pagina 32 din 37 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37  Urmatorul

In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  pitulicea Sam 2 Feb - 22:35

Rezumarea primului mesaj :

Am deschis acest topic pentru fotografiile castigatoare la concursul: "Fotograful saptamanii"  Photo
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Un coltisor in care sa poata fi vazute, aplaudate, votate Smile

Asteptam si cateva cuvinte din partea castigatorilor, cu privire la fotografia castigatoare Wink 


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Dum 22 Sept - 9:43, editata de 2 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  dorina_s Dum 24 Ian - 10:18

Tema concursului: CEASURI
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Se pare ca v-a placut mult fotografia cu  ceasurile de la Praga nu pot decat sa ma bucur.
dorina_s
dorina_s
5
5


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  Vizitator Dum 24 Ian - 20:45

Tema concursului: Decor de sarbatoare

Acum ca am vazut bijuteria asta superba postata de Dorina,  mi-am amintit si eu de pozica mea castigatoare la concursul de Decor de sarbatoare, pe care am uitat (ca de obicei) s-o postez aici. Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  pitulicea Dum 31 Ian - 10:49

Frumos ceasul Dorinei, dar vad ca nu ne-a dat detalii despre poza ei. Doar ca e din Praga si-atat. Nu ne-a spus pe ce cladire bate ceasul acela, cand a facut poza, cu ce ocazie, etc etc. Sunt atea de spus despre unele poze.... Daca vedeam la timp ca nu a scris nimic despre poza, o trageam de urechi Twisted Evil Daca n-am aflat nimic despre ceasul castigator, nici nu-l incurajez cu un vot verde Smile

Nici doro nu ne-a spus nimic. Banuiesc ca poza ei e facuta intr-un targ de sezon, dar e doar o banuiala a mea... La fel....nu merita un vot verde daca ma lasa cu intrebari fara raspunsuri. Smile

Dragii mei.... topicul spune clar ce asteapta de la castigatori. Nu va fie lene, scrieti povestea fotografiei pe care majoritatea au votat-o ca fiind cea mai frumoasa! Vrem sa stim unde e facuta si ce reprezinta...
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  liviaionita Dum 31 Ian - 11:01

Tema concursului: ZAPADA

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dragii mei,sper sa vada poza,eu mi-am dat silinta!
Acest copac,care acum e plin de zapada,este un păr,si se afla la poarta mamei mele de cand ma stiu.
In fiecare iarna astept ninsoarea ca sa il imortalizez asa cum il vedeti acum,mie mi se pare minunat,dar si vara este frumos,cand se coc perele mici si zemoase.Era cat pe ce sa se usuce intr-un timp,insa acum si-a mai revenit,i-au dat noi lastari,sper sa aiba parte de el multe generatii de acum inainte.
liviaionita
liviaionita
4
4


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  pitulicea Dum 31 Ian - 11:13

Parul de la poarta. day dreaming Ce frumos. Si noi aveam un par la poarta, cand eram copii. Mi-ai rascolit amintirile. Ce frumos se incarca de zapada peste noapte si cum ne incanta privirile cand ne uitam dimineata pe fereastra.
Ce imagine de basm ne-ai pus la concurs, Livia. Superba ok De-ar fi toate iernile asa.... Asa cum erau odata.
Ii doresc parului sa mai prinda multe ierni inzapezite si sa-ti mai fie fotomodel multi ani de-acum incolo. Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  liviaionita Dum 31 Ian - 11:33

Multumesc frumos,pitu!
liviaionita
liviaionita
4
4


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  atat de simplu Lun 1 Feb - 19:26

Frumoasa imagine. Smile Aveam si eu o rachita ce se ridica pana la geamul meu ( de fapt, nu era a mea) si era o splendoare sa o privesc iarna, cand era incarcata de zapada. Dar a fost taiata de un vecin nemaipomenit si de atunci, de cate ori ma uitam pe geam, cautam sa-mi agat privirea de ceva si numai nu gaseam... pana ce m-am oprit cu ea hat departe si mi-am pironit-o de brazi.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  pitulicea Sam 13 Feb - 20:24

Tema concursului: POSETA
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ca orice femeie, am si eu o gramada de posete. Imi place sa le cumpar, chiar daca am destule confused Daca tot s-a ivit concursul acesta, am zis sa particip si eu, ca har Domnului, am cu ce Laughing  Am ales cateva posetute mai colorate, iar castigatoarea a fost cea mai colorata dintre ele Laughing  E geanta mea de vara preferata. Nu-i greu de ghicit de ce. E in culorile mele preferate: alb si portocaliu si e ornata cu flori. two heart  O geanta vesela, pentru tinutele vesele din zilele vesele de vara Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  liviaionita Dum 14 Feb - 13:53

Tema concursului: APARATE DE MASURAT

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Barometrul meu din Olanda!
M-am carat cu el pe autocar,ca aveam rau de inaltime,dar a meritat!L-am luat de la un targ de vechituri dar e functional si arata ca nou.Va multumesc pentru voturi!Despre tema concursului urmator va las pe voi sa o dati,va rog din suflet!
liviaionita
liviaionita
4
4


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  pitulicea Dum 14 Feb - 14:01

Care va sa zica e un brometru si l-ai adus tocmai din Olanda Laughing E foarte fain. A meritat sa-l cari dupa tine. Uite, ai castigat si un concurs cu el Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  liviaionita Dum 14 Feb - 15:45

Da,si cel mai important, stiu dinainte cand se apropie furtuna sau ploaia.
Frumoasa gentuta ta,s-o porti cu placere,pitu!Eu nu am prea multe,dar cu siguranta imi voi lua un model asemanator,mi-a placut maxim!Musai si o rochita asortata la ea si cat mai scurtaaaa!
liviaionita
liviaionita
4
4


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  atat de simplu Dum 14 Feb - 17:38

Ia uite si geanta lui Pitu. Smile Uitasem de ea. Razz Livia, frumos aparatul tau, da-ti foloseste la ceva? Eu n-as cara asa ceva pe autocar tocmai din Olanda. Laughing Mai bine imi umpleam bagajul cu ciocolata. Twisted Evil Idea Sau cu lalele, ca erau mai usoare si eu foarte sensibila. rolling on the floor
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  liviaionita Dum 14 Feb - 19:34

Da sigur ca imi foloseste,omul meu nu pleaca la pescuit pana nu e presiunea atmosferica stabila!Chiar e bun in casa,stiu si eu cum sa ma imbrac cand plec de acasa!Am luat si bulbi de lalele de toate culorile,inclusiv negre,dar nu s-au prins decat cateva rosii,mov inchis si galbene.Cat despre ciocolate,am adus 20 de cutii!Pe autocar am avut dreptul la cate 100 de kg la bagaj!Noi am avut 183 amandoi!Doamne,ce cosmar a fost ca am schimbat autocarul de trei ori!
liviaionita
liviaionita
4
4


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  atat de simplu Dum 14 Feb - 20:00

Atunci nu l-ai luat de pomana. Smile Eu nu m-as fi gandit la un barometru pentru a sti cu ce sa ma imbrac. Laughing Fain.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  Vizitator Lun 15 Feb - 12:54

Frumoasa gentuta Pitu, exact pe gustul meu, dupa cum am mai spus! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Livioara, nici nu vreau sa ma gandesc ce a mai fost in cele 186 kg bagaje Laughing , cu sigurtanta usor nu v-a fost sa ajungeti acasa cu asa o greutate. Bravo fetelor! flower
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 32 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 37 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum