GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum ti se pare o aventura de o noapte?

+19
lion M
Violoncella
Tizona
curcubitza
OkazionalSmoker
pana
Blossom777
habibi77
oli
mielusica
soryn
Mimzi
shadow
ionutz72
veronica_franco
seaman65
pufulete09
Queensland
pitulicea
23 participanți

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Incitanta
 
De neconceput!
 
Posibila
 
Merita incercat!
 
 
 
Vezi rezultatele

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  pitulicea Lun 16 Iul - 13:21

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Smile

Nu asteptam raspunsuri lungi, nu cerem explicatii, nu asteptam justificari. Doar un click in sondaj Wink
Puteti sa ne dati detalii, sau puteti sa le treceti sub tacere. Importante sunt rezultatele sondajului, nu raspunsul pe care-l da fiecare dintre voi.
Curaj!


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Lun 16 Iul - 13:52, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  pitulicea Lun 16 Iul - 13:23

Cum mi se pare mie? Very Happy Posibila Evil
Am mai avut astfel de aventuri....deci POT! Laughing

Aveau farmecul lor, in tinerete.... Acum as sta (mult) mai mult pe ganduri inainte sa ma aventurez Very Happy Da' daca mi se aprind calcaiele, desi stiu ca se sting spre dimineata, nu zic NU Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  Queensland Lun 16 Iul - 13:51

Am votat si eu Very Happy Mi se pare incitanta Evil Am incercat si eu ''in tinerete'' (vai de batranetile mele Laughing ) si chiar daca senzatia ''de dupa'' n-a fost cea mai... ''inaltatoare'', a fost ok. Acum, cum s-a mai mentionat, nu cred ca as mai face-o, desi mi s-a mai intamplat sa mi se puna ''pata'', dar fiind mai circumspecta, am dat cu Indepartator de pete si a trecut Laughing
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  pitulicea Lun 16 Iul - 13:54

senzatia ''de dupa'' n-a fost cea mai... ''inaltatoare'',
Laughing Laughing Credeam ca numai eu ma simt groaznic a doua zi.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  Queensland Lun 16 Iul - 13:55

Da' de unde ?! Imi venea sa iau magazinele la rand, in cautarea unei perii de radacini Laughing
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  pitulicea Lun 16 Iul - 14:05

Laughing Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  pufulete09 Mier 18 Iul - 14:04

Posibila, bineinteles.... Laughing , sunt evenimente care se intimpla sau nu .....
pufulete09
pufulete09
2
2


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  pitulicea Mier 18 Iul - 14:10

Ce multe voturi si ce putine comentarii Laughing Nu-i bai! Nu-s obligatorii Wink

Ca bine zici, pufulete.
Da' din comentariile noastre reiese ca numa' femeile sunt puse pe aventuri de-o noapte. Nici un barbat n-a zis DA! Evil Da' nici NU!
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  pufulete09 Mier 18 Iul - 14:28

ma sa fie ......oare chiar nu au habar ce e aia aventura de o noapte? Laughing
pufulete09
pufulete09
2
2


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  pitulicea Mier 18 Iul - 14:33

Ca sa vezi....ce gresit i-am judecat Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  Queensland Mier 18 Iul - 14:35

Niste sfinti Manichiura (Ma scutiti??????)
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  seaman65 Mier 18 Iul - 17:39

Ce sa zicem si noi? De ce ar fi de-o noapte si n-ar fi de-o zi? Nu trag chiulul de acasa, ma duc ziua. Very Happy
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  pitulicea Mier 18 Iul - 20:59

Laughing Laughing Laughing Ahhhaaaaa... Asta era!
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  veronica_franco Mar 31 Iul - 10:45

eu as face-o!!! sincer!!!
dar doar cu o anume persoana...si cum e aproape imposibil... mai astept!
veronica_franco
veronica_franco
2
2


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  pitulicea Mar 31 Iul - 11:38

Cand e vorba de o anume persoana, nu o vreau doar pentru o noapte Wink
Pentru o aventura de o noapte, prefer un oarecare...pe care sa nu-l regret si de care sa nu-mi fie dor Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cum ti se pare o aventura de o noapte? Empty Re: Cum ti se pare o aventura de o noapte?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum