GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei?

+3
seaman65
Nana_Duval
pitulicea
7 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei? - Pagina 2 Empty Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei?

Mesaj  pitulicea Dum 16 Oct - 16:19

Rezumarea primului mesaj :

Cadouri pentru femeia Berbec

Femeia Berbec este la fel de energica precum nativul aceleiasi zodii. Ii place sa faca sport si s-ar bucura sa primeasca un abonament gratuit la fitness, la o sala sau un club de tineret. Cadoul in sine poate fi insotit de o pereche de pantofi de sport si un body, precum si o trusa speciala cu produsele necesare, sapun, roll-on, prosop de calitate, elastice de par, servetele umede, bandana etc.

Varianta cealalta este sa te decizi asupra unui aparat de gimnastica pentru casa, cum ar fi banda de alergare. Daca doriti sa-i faci un cadou mai provocator, un neglige rosu din cea mai fina matase, o pereche de cercei cu rubine sau un parfum senzual ii vor incita toate simturile.

In cazul in care te pricepi la obiecte de uz casnic sau la cele de decor, s-ar potrivi niste cactusi infloriti, suporturi din fier forjat pentru lumanari parfumate, carti practice, ghid de conversatie, sau chiar aparate electrocasnice, de genul cuptorului cu microunde, robot de bucatarie multifunctional, masina de spalat cu uscare automata etc. Femeia Berbec este o fiinta mereu grabita si prefera produsele care sa o ajute sa termine repede treaba, fie ca este vorba de haine sau altceva.

Pentru momentele de relaxare, poate primi un set de DVD-uri cu filme politiste sau niste documentare despre mari sportivi, muzicieni inovatori in lumea hip-hop-ului, muzicii house, rockului si de ce nu, poate chiar un instrument cu coarde sau chiar un sistem karaoke. Ii poti face cadou si o petrecere surpriza, deoarece ii plac surprizele. Nu este cazul sa faceti mari eforturi pentru a o organiza, prefera lucrurile simple, asa ca tacamurile de plastic, mai ales daca sunt viu colorate si cateva platouri cu aperitive vor fi chiar pe gustul ei.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei?

Mesaj  seaman65 Dum 16 Oct - 18:04

Iti doresti sound-track-ul unor filme sau seriale? Laughing
Asta-i un fel de tu ma hranesti cu aroma fripturii, eu te platesc cu sunetul banului (din Cei trei muschetari, daca nu ma insel)
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei?

Mesaj  Nana_Duval Dum 16 Oct - 19:15

Daca aud sunetul, inseamna ca exista ceva; cred ca oricui ii place sa primeasca daruri, fie ele si sonore Very Happy
Nana_Duval
Nana_Duval
5
5


Sus In jos

Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei?

Mesaj  oli Dum 16 Oct - 19:52

Si aici m-am nimerit ! Very Happy
oli
oli
6
6


Sus In jos

Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei?

Mesaj  mrs nobody Dum 16 Oct - 20:15

la mine-i total pe dos Laughing
nu am nici un medicament la mine, daca am nevoie de vreun paracetamol farmaciile sunt deschise non-stop
rareori ma uit pe eticheta produselor pentru a verifica valabilitatea, ceea ce stiu ca-i rau, dar ma bazez pe faptul ca celor din marile magazine le este foarte frica de o amenda si ca produsele aflate in spatele raftului sunt cele proaspete Laughing
cadourile mele favorite sunt produsele electronice, cu multe functii, de care ma plictisesc mai greu
mrs nobody
mrs nobody
5
5


Sus In jos

Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei?

Mesaj  habibi77 Lun 17 Oct - 9:42

Pentru ca o atrag locurile cu apa, puteti merge pe mare cu un yacht sau va puteti caza la o pensiune pe malul unui rau, cu fereastra dans spre malul acestuia. Va vibra de emotie. Locurile pe care-i place sa le vada sunt cele incarcate de istorie, neaglomerate, misterioase.

In cazul in care te gandesti sa-i cumperi ceva de imbracat, trebuie sa va feresti de tot ceea ce-i prea modern sau extravagant. Ii plac lucrurile usoare, din materiale vaporoase, prin care sa poata circula aerul, nepretentioase.

Ma si vad pe un yacht imbracata intr-o rochita verde si vaporoasa de vara, cu accesorii din smarald, band sampanie dintr-un pahar de cristal, alaturi de cel mai sexy barbat din lume. day dreaming rolling on the floor
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei?

Mesaj  Tizona Mar 18 Oct - 12:10

pitulicea a scris:Cadouri pentru femeia Sagetator - Ii plac mult dulciurile si adora sa primeasca bomboane fine de ciocolata.

Surprised Niciodata! Ciocolata mi-e indiferenta si mananc extrem, extrem de rar. Daca vrei sa scapi de mine definitiv, vino cu ciocolata.

In rest, toate-s adevarate.
(cine-o fi scris articolul asta, ca m-a dat pe spate cu "livestyle" si "trandy")
Tizona
Tizona
4
4


Sus In jos

Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadou ii oferi, in functie de zodia ei?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum