GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

+7
RALUCA
habibi77
Adriatica
deea
snow
pitulicea
cinefilul
11 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  cinefilul Joi 10 Feb - 15:41

Rezumarea primului mesaj :

cinefilul
cinefilul
1
1


Sus In jos


CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Vin 4 Apr - 14:11

Pai prima e trecutul, alta prezentul, alta sunt emotiile tale, alta viitorul.... si asa mai departe.
La mine trecutul, prezentul si emotiile s-au potrivit  Laughing  In ce priveste viitorul... nu pot spune nimic, decat ca era colorat in roz Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  itina Vin 4 Apr - 14:20

Da, dar la una din carti scria ca-i raspunsul.
itina
itina
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Vin 4 Apr - 14:24

M-ai bagat in ceata  confused 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  itina Vin 4 Apr - 14:32

Cartea nr 10 e rezultatul. La asta ma refeream.  Laughing Am spus si eu ce am retinut.  Laughing 
Acum cica duc o lupta intensa din dragoste dar ies invingatoare.  clown Laughing 
itina
itina
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Vin 4 Apr - 14:56

Ia sa-l mai fac odata....atenta :DDeschid o pagina noua, in paralel, sa pot citi si comenta. Altfel uit ce-am citit pe-acolo Very Happy
Intrebarea pe care mi-o pun e:  ma marit in viata asta?  Laughing 
Trecutul apropiat: relatie imposibila, oboseala accentuata si multa munca. O legatura mai degraba obositoare si stresanta.
Cam asa e trecutul meu apropiat  Rolling Eyes 
Situatia actuala: ma aflu in fata unor dorinte personale care s-au indeplinit.  Surprised  De la o iubire implinita, la o prietenie frumoasa.  Ba de la o iubire NEimplinita, la o prietenie frumoasa Smile Dorintele si visele pe care le-am avut s-au implinit.  Nici vorba Very Happy
Coroana: Un tanar plin de viata care cauta aventura si distractia.  Rolling Eyes  Da.  Daca am dat deja peste el sau voi da, vom avea parte de distractie in doi, dar si de o relatie serioasa.  Suspect 
Trecutul indepartat: raceala si pasivitate in relatii.  Asta e ex-iubi si iubirea noastra finalizata?  Sad 
Cartea transversala: Pot sa ma astept sa intalnesc un barbat magnet, care imi place la nebunie.  love  Este cel care ma atrage in mod inexplicabil si nu mai pot sa ma gandesc la altceva decat la el.  Laughing  Ma recunosc pe mine cand ma indragostesc.
Viitorul apropiat: Fiind intr-o relatie ai senzatia ca locul tau nu mai este acolo prin actiunile partenerului.   Crying or Very sad  Barbatul magnetic ma paraseste asa de repede?
Rezultatul: Asa cum ii este numele, cartea (Soarele) aduce lumina in viata ta sentimentala.Este vorba de claritate in gandire si sentimente, dar si noroc si succes. Asteapta-te la o viata sentimentala fericita. Vei intalni curand pe cineva.... Tot "Soarele" mi-a iesit si data trecuta la Rezultat  Laughing  Te pomenesti ca ma marit Very Happy
Sperante si dorinte: O carte ce-ti arata ca esti pe cale sa construiesti ceva temeinic si de viitor....
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  itina Vin 4 Apr - 15:51

Ti-am zis eu ca te mariti. Ai incredere in mine ca sunt rac si racii au intuitie. Razz 
itina
itina
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Vin 4 Apr - 17:24

Pai si tu esti Rac, deci si tu te mariti Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  itina Vin 4 Apr - 17:35

A,da? La asta nu m-am gandit!  scratch Pai, sa fie intr-un ceas bun, atunci! Laughing 
itina
itina
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Vin 4 Apr - 17:50

Sa fie! Da' intuitia mea imi spune ca tu te mariti inaintea mea  Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Mier 25 Iun - 11:31

Deci.... data trecuta cand mi-am dat in cartile astea, chiar s-a potrivit  Laughing  Am intalnit barbatul magnetic de care scria acolo.
Ia sa vedem ce-mi mai zice de data asta  Evil  Pe cine mai intalnesc?

Intrebare: Ce ma asteapta dupa cotitura? Very Happy
Trecutul apropiat: ....un sfarsit. Poate fi al unei relatii, a unui stil de viata sau a unui mod de a vedea lucrurile.  Tocmai s-a produs sfarsitul  Laughing 
Situatia de acum: ..se duce o lupta intensa din dragoste. Poate fi vorba de rivalitate si certuri. Poate aparea ura, divortul, separarea. Totusi, cartea te anunta ca invingator, insa va trebui sa-ti folosesti ratiunea, vointa si mai ales ambitia. .... A aparut deja "separarea" Very Happy  Nu mai folosesc nimic....ma las pagubasa  confused 
Cartea transversala: In cazul in care inca mai cauti dragostea, atunci inca nu vei intalni pe nimeni...  Nu caut dragostea.  CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 762404 
Viitorul apropiat:  Apar sau au aparut probleme in relatia cu jumatatea ta, insa sunt sanse mari sa iesi bine din orice... Sanse mari?  affraid 
Influente exterioare: Sperante care renasc dupa ce te-ai confruntat cu o drama sau trauma personala. Vei avea posibilitatea sa vezi cum soarele apare din nou in viata ta.... Deci apare iar soarele  sunny 

N-am inteles mare lucru, dar astept sa iasa soarele  Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  itina Mier 25 Iun - 12:30

Cica "totul ar trebui sa mearga extraordinar de bine".  Laughing 
itina
itina
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Mier 25 Iun - 12:35

Asta ti-a spus tie? In care carte? Ca-s 7 acolo  Laughing Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  itina Mier 25 Iun - 12:37

La rezultat.  confused 
itina
itina
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  pitulicea Mier 25 Iun - 15:25

Eu rezultatul nici nu l-am luat in seama  Laughing Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE - Pagina 3 Empty Re: CRUCEA CELTICA-ETALARE PENTU DRAGOSTE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum