GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Am masina mea si ma mandresc cu ea!

+32
myrk
Woo Woo
Pingu
shadow
dall
preotul1
elis27
GANDACEL
parwous
ionutz72
dersky
seaman65
remusn1
daffy_
ghost
deea
oli
juliette
Mr Nobody
atat de simplu
dragos
aspidistra76
mrs nobody
moonstone
man
habibi77
lynn
Radu
LiquidSilk
nadufmic
pitulicea
snow
36 participanți

Pagina 4 din 24 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Urmatorul

In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  snow Dum 31 Ian - 12:40

Rezumarea primului mesaj :

Astept aici toti membrii forumului posesori, fosti sau viitori proprietari de masini. Conducatori auto, viitori conducatori sau chiar fosti conducatori. Pareri despre masina fiecaruia sau ce ne-am dori, probleme tehnice sau legislatie rutiera. Asa ca ...ambalati motoarele.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asta-i babutza. Cealalta e la reefrech.
snow
snow
6
6


Sus In jos


Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  LiquidSilk Joi 4 Feb - 18:53

25 de iesiri in franta Smile..mm..ai ceva experienta
LiquidSilk
LiquidSilk
2
2


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  snow Joi 4 Feb - 18:56

Afacerile Liqid, daca nu te misti, o fac altii inaintea ta.
snow
snow
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  LiquidSilk Joi 4 Feb - 19:00

pai si e mai convenabil cu masina decat cu avionul?...dureaza si mai mult ..si cred ca sunt si mai multi bani
LiquidSilk
LiquidSilk
2
2


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  snow Joi 4 Feb - 19:11

Nu, e mai rentabil cu avionul, dar la genul asta de afaceri, masina este profitabila. Nu ai auzit de Australe?
snow
snow
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  LiquidSilk Joi 4 Feb - 19:17

nop
LiquidSilk
LiquidSilk
2
2


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  snow Joi 4 Feb - 19:20

Licitatie internationala de masini, unele asa-zis second.
snow
snow
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  LiquidSilk Joi 4 Feb - 19:22

Aaa..faci si tu ca la discovery? faci masini ..apoi le bagi la licitatie? Smile...smaaart
LiquidSilk
LiquidSilk
2
2


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  snow Joi 4 Feb - 19:27

Da Liqid, ceva de genul, nu ai vazut invazia de frantuzesti si Opel-uri din Romania? O mare parte de acolo vin, merg f multi romani la licitatie.
snow
snow
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  Radu Mar 23 Feb - 16:46

snow, e BMW 318 cumva? e frumos, se vede ca ai pus suflet.
Radu
Radu
5
5


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  snow Mar 23 Feb - 18:08

Da Radu, la origine, un clasic 318. Si chiar a fost ceva de munca la ea.
snow
snow
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  lynn Dum 28 Mar - 10:37

în românia am un renault clio de care, sincer, mi-e tare dor Razz

aici conduc un subaru, nu e al meu, dar e super maşină.
lynn
lynn
3
3


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  pitulicea Dum 28 Mar - 10:39

Wooow....soferita-n toata regula Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  pitulicea Joi 1 Apr - 11:06

Am ochit ieri, sub geamul meu de la birou, o masina tare dragalasa. love Una de-asta mi-ar place si mie. Imi place si modelul, dar mai ales culoarea Very Happy E portocalie.
Care va pricepeti la masini, ziceti-mi si mie ce e? Banuiesc ca-i un Fiat.... Si mai banuiesc ca, din moment ce-mi place mie, e o masina proasta Very Happy

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  habibi77 Joi 1 Apr - 11:07

Laughing Laughing Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  snow Joi 1 Apr - 11:15

Opel Calibra, model mai vechi, nu se potriveste cu tine. Wink
snow
snow
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 4 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 24 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum