GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Am masina mea si ma mandresc cu ea!

+32
myrk
Woo Woo
Pingu
shadow
dall
preotul1
elis27
GANDACEL
parwous
ionutz72
dersky
seaman65
remusn1
daffy_
ghost
deea
oli
juliette
Mr Nobody
atat de simplu
dragos
aspidistra76
mrs nobody
moonstone
man
habibi77
lynn
Radu
LiquidSilk
nadufmic
pitulicea
snow
36 participanți

Pagina 21 din 24 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Urmatorul

In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  snow Dum 31 Ian - 12:40

Rezumarea primului mesaj :

Astept aici toti membrii forumului posesori, fosti sau viitori proprietari de masini. Conducatori auto, viitori conducatori sau chiar fosti conducatori. Pareri despre masina fiecaruia sau ce ne-am dori, probleme tehnice sau legislatie rutiera. Asa ca ...ambalati motoarele.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asta-i babutza. Cealalta e la reefrech.
snow
snow
6
6


Sus In jos


Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  shadow Dum 3 Noi - 16:55

Gabi , acolo e Stanca Diavolului  , pana la baraj mai sunt 45 km Laughing  ... nu ca nu ai sti , dar asa , sa-ti mai aduc aminte Razz 

Pingule , motor de 1400 cc , cat un autoturism din aceasta clasa Smile ... aia de la Cluj era mai varza Laughing 
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  atat de simplu Dum 3 Noi - 16:59

Eu ma refeream la un baraj, stii si tu care. Laughing Ce treaba are stanca? Smile 
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  Pingu Dum 3 Noi - 17:16

Atunci ii lux Shadow, platest undeva la 50 si ceva de lei. Smile
Ca stiu multi care aveau motoare de 2500 si plateau cam tot pe acolo. Very Happy
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  myrk Dum 3 Noi - 17:26

Avand in vedere ca ador restaurarile, in mod deosebit cele de masini, nu pot decat sa-l felicit pe Shadow si sa-i acord un vot verde... Smile Tre' sa recunosc ca ai dat dovada de mult curaj (si rabdare) sa restaurezi un Aro 10! Smile Cool 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  feminina Sam 16 Aug - 11:21

eu am o dacie de colectie!

feminina


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  itina Sam 16 Aug - 13:57

Sa-ti traiasca!  Smile 
itina
itina
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  myrk Sam 16 Aug - 14:31

Masina mea a ajuns cotet de gaini! A taiat-o taica-miu in trei si le-a destinat fiecarei bucati un scop: cotet, gratar si inca ceva... cred ca acoperis la veceu!  Laughing Cine mai are veceu cu trapa la tara?  Very Happy Laughing Plus confort la gaini!  Very Happy 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  pitulicea Sam 16 Aug - 17:37

In topicul asta, tu te mandresti cu wc-ul de la tara?  Laughing Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  myrk Sam 16 Aug - 18:13

Da' e putin lucru cand faci caca, in chinurile facerii sa te mangaie razele calde ale soarelui?  confused 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  dall Mar 13 Ian - 20:44

de cand nu am mai fost pe aici am mai crescut si aveam nevoie de ceva mai mare ....asa ca .... Laughing [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

buna pentru mers la pescuit Laughing [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
dall
dall
4
4


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  Vizitator Mar 13 Ian - 20:50

Frumosi caii tai putere, s-o stapanesti sanatos, culoare pretentioasa dar cand iubesti masina, o mangai toata ziua. ok
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  dall Mar 13 Ian - 20:59

nu stiu cat o mangai,dar de calarit o calaresc zilnic Laughing in 15 noiembrie am cumparat masina si am deja 10300 km Smile
dall
dall
4
4


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  dall Mar 13 Ian - 21:03

Bine...sufletul meu a ramas tot la BMW...primele mele masini un treiar si un cinciar (seria 3 si 5 ),dar cu cat imbatraneste omul se mai domoleste si la ce fac eu zilnic imi trebuia ceva de teren ...
dall
dall
4
4


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  Vizitator Mar 13 Ian - 23:22

clar de teren, ca iote pe unde o bagi, saracuta de ea Laughing S-o stapanesti sanatos si s-o calaresti cu placere! Smile
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  Machiavelli Dum 3 Dec - 0:48

Eu sunt cuminte. Merg cu un Vectra break 1.6 16valve pe care l-am luat într-un schimb cu un Polo tot break. Ce să fac îmi plac lunganele, nu suport inghesuiala !! No
Machiavelli
Machiavelli
2
2


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 21 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 24 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum