GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Profile zodii in functie de data nasterii

+27
RALUCA
Pingu
simy
VicTiM Of ImAGinaRY
Queensland
mielusica
serpico
ghost
seaman65
oli
parwous
bamboo
Tizona
tegeusa
Eleonore
daffy_
Radu
sahara
moonstone
atat de simplu
nicol
aspidistra76
dragos
snow
pitulicea
Lolita
habibi77
31 participanți

Pagina 7 din 14 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Urmatorul

In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  habibi77 Lun 2 Aug - 10:20

Rezumarea primului mesaj :

Astrologia este un lucru destul de complicat pentru mine. Se pare ca exista o diferenta intre nativii aceleiasi zodii, in functie de data nasterii.
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos


Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  atat de simplu Dum 20 Feb - 18:51

Pai vrei sa le ai chiar pe toate?Nu se poate. Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  daffy_ Dum 20 Feb - 18:52

chiar ca sunt inconstient din punct de vedere emotional Laughing daca imi zice vreo tipa ca ma iubeste fug !!! Very Happy Laughing
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  atat de simplu Dum 20 Feb - 18:53

Uite un barbat pentru care dragostea nu este o solutie! Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  Eleonore Dum 20 Feb - 18:54

Crezi ca este singurul?
Eleonore
Eleonore
4
4


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  atat de simplu Dum 20 Feb - 18:56

Din pacate sau din fericire, nu!Dar este unul dispus sa o recunoasca. Very Happy
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  daffy_ Dum 20 Feb - 18:57

nu ma intelegeti gresit... Rolling Eyes pur si simplu consider ca NU ar fi ok sa chinuiesc pe cineva langa mine daca eu nu iubesc la randul meu Rolling Eyes
daca am si eu sentimente raman ...daca nu Rolling Eyes Suspect Razz
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  Eleonore Dum 20 Feb - 18:58

Nu o drege acum, si asta este specific barbatesc Very Happy
Eleonore
Eleonore
4
4


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  atat de simplu Dum 20 Feb - 18:59

Daca ai sentimente ..unde ramai? Smile
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  daffy_ Dum 20 Feb - 18:59

nu o dreg...asta sunt si nu mi-e rusine sa admit adevarul despre mine Razz
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  atat de simplu Dum 20 Feb - 19:11

Deci Daffy nu o drege.Se pare ca e un alt tip de barbat. Very Happy
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  Eleonore Dum 20 Feb - 19:16

A dres-o deja, ce sa mai dreaga? Very Happy
Eleonore
Eleonore
4
4


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  atat de simplu Dum 20 Feb - 19:20

Poate ca incearca doar sa fie finut.Desi nu sunt lamurita cu sentimentele.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  daffy_ Dum 20 Feb - 19:24

Razz esti incapatanata cateodata eleonore Rolling Eyes ca sa nu fie cu suparare o las ca tine de data asta Rolling Eyes Smile

cat despre sentimente...cand am sentimente incerc sa raman aproape de fata respectiva pentru care am sentimente Smile
cateodata imi reuseste faza ...alte ori nu Razz
oricum dupa ce ma despart de ele nu mai imi pasa Laughing si nu fac "repetitie"...daca nu a fost sa fie odata nici ca mai ma intereseaza a doua oara Smile ...ceva cu "ciorba incalzita din nou" sau ceva (am auzit si eu asta pe undeva )Razz
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  Eleonore Dum 20 Feb - 19:26

Buneee....hai sa nu spui ca sunt capoasa(lucru adevarat), o sa o lasa sa fie ca tine Very Happy...suparaciosule Razz
Eleonore
Eleonore
4
4


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  daffy_ Dum 20 Feb - 19:29

Doamne !!! vrei sa ai ultimul cuvant ? Laughing ...imi place !!! Very Happy
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

Profile zodii in functie de data nasterii - Pagina 7 Empty Re: Profile zodii in functie de data nasterii

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 14 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum