GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Si vedetele e oameni

+8
dragos
fotohobby
oli
monika217
Radu
habibi77
snow
pitulicea
12 participanți

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Sam 30 Ian - 10:23

Rezumarea primului mesaj :

Angelina Jolie l-a inselat pe Brad Pitt cu Lady Gaga?

Potrivit cartii lui Ian Halperin “The Untold Story of Brad Pitt and Angelina Jolie”, se pare ca frumoasa actrita l-a inselat pe Brad Pitt cu controversata cantareata Lady Gaga.
Jolie, care este bisexuala, si Gaga, despre care se zvoneste ca ar fi hermafrodita, s-au intalnit pe ascuns in hotelul Benerly Wilshire, unde au petrecut noaptea impreuna.
De asemenea, zvonul este intarit si de o sursa care a declarat pentru ShowbizSpy ca “Angie este obsedata de Lady Gaga”


Fantezii de femeie, puse in practica? Very Happy Sau doar barfe de scriitorasi ce cauta succesul cu orice pret?


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Mier 2 Feb - 10:26, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Joi 24 Feb - 19:19

Cand o sa te cheme Columbeanu si o sa ai conturile pline de bani Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  fotohobby Joi 24 Feb - 19:22

In ce priveste contractul prenuptial, cred ca tata socru a fost cu ideea, tot asa tot el a fost si cu afacerea de succes, Irinel fiind doar "manechinul" din vitrina. La cat de bine se exprima Iri, cam ca Marean care este, cu siguranta cu poseda procese cognitive suficient de dezvoltate pentru a pune la punct o asemenea afacere.

fotohobby
5
5


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  fotohobby Joi 24 Feb - 19:23

Aici de ce nu se poate edita? Mad

fotohobby
5
5


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Joi 24 Feb - 19:30

Din cauza proceselor cognitive....... ale adminului Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  oli Joi 24 Feb - 19:41

La ofiterul starii civile se acorda desfacerea casatorie doar cu acordul partilor . Pentru partaj si custodia minorilor la tribunal. Sunt procese diferite ,de asta spuneam ca putea merge la primarie pt divort restul pe urma .
oli
oli
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Vin 11 Mar - 21:09

Oana Zavoranu a depus cererea de divort de Ionut Pascu (Pepe), joi, la Judecatoria Sectorului 3, ea afirmand ca, desi s-au iubit, nu mai este nicio sansa de impacare.
Oana Zavoranu a declarat, miercuri, ca decizia de separare a fost luata de comun acord. "O sa facem acest lucru la modul civilizat, pentru ca a fost o relatie sincera, plina de pasiune si dragoste", a declarat Oana Zavoranu.


Oana e in stare sa faca ceva la modul civilizat? Laughing Fata buna, in final Very Happy
Daca divorteaza Columbenii, de ce sa nu divorteze si ea? Sa aiba numai aia audienta si reclama gratuita? Very Happy
Tocmai ea, care-i sufletul scandalurilor, sa nu starneasca unul? Civilizat, dar tot scandal sa fie Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  oli Vin 11 Mar - 21:21

Si mai avea tupeul sa intrebe ..."Vrea cineva sa faca un copil cu mine ? "Asta in timp ce reporterii ii luau interviu despre divort.
oli
oli
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Vin 11 Mar - 21:24

De ce ar face cineva un copil cu ea? Very Happy
Singurul care s-a oferit a fost Pepe, iar ea l-a refuzat. Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  atat de simplu Vin 11 Mar - 21:29

Fiinta asta e bolnava.Pe unde apare ea se isca si circul.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Joi 24 Mar - 14:24

Artista de origine franceza, Patricia Kaas, povesteste in cartea autobiografica cum a fost sedusa si parasita de un milionar roman.
Este vorba despre Remus Truica, fostul sef de cabinet al lui Adrian Nastase. Totul a inceput in vara anului trecut, cand Patricia Kaas a fost invitata de afacerist la petrecerea zilei sale de nastere. A urmat o aventura intre cei doi, timp in care "tanarul roman" a cucerit-o cu vorbe frumoase si gesturi romantice, dupa care a parasit-o.
In paginile volumului, Patricia Kaas descrie cu lux de amanunte cum a reusit Remus Trica sa o cucereasca: „Este grijuliu cu mine, este foarte bun la pat. Nu ne mai saturam. Parca visez. Imi vorbeste de viitor. Imi vorbeste de noi. Imi zice ca sunt femeia vietii lui", mai spune aceasta in cartea .
Artista se plange insa ca a fost parasita de afacerist dupa o vara petrecuta impreuna. „Pentru el, am fost doar un trofeu. Iata finalul povestii mele de dragoste. Ma simt ravasita".


Cel mai sigur mod de a cuceri o femeie, este sa-i vorbesti despre viitor si sa-i spui ca e femeia vietii tale Laughing
Aventurierii stiu asta Very Happy Ei spun exact ceea ce vrea femeia sa auda. Si Doamne, ce lista lunga de femeile vietii lor au
Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Joi 24 Mar - 14:36

Oana Zavoranu i-a golit casa lui Pepe!
Vedeta s-a mutat din casa sotului, luand cu pana si frigiderul, cu tot cu mancare, si hartia igienica.
Potrivit martorilor, extrem de furioasa, Oana a golit casa, luand cu ea tot ce i-a iesit in cale: aragaz, frigider, oglinzi, oale de bucatarie, detergenti de vase si chiar si hartia de la baie
Artista a luat aceasta decizie in urma declaratiilor lui Pepe, potrivit carora Oana l-ar fi inselat.


Laughing Laughing Laughing
La valoarea ei, nu-i de mirare ca a luat hartia igienica, ci ca s-a gandit sa ia frigiderul Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  oli Lun 18 Apr - 20:05

Cristian Ţânţăreanu s-a dilit de tot

Afaceristul a povestit într-o emisiune de larg interes cum a fost dezvirginat şi cum, de emoţii, organul său a clacat. Ştiu că sună de-a dreptul oripilant şi că domnul Ţânţăreanu nu demonstrează decât că este extrem de… libidinos, dar ce să-i faci, dacă o caută. “Eram în clasa a IX-a, aveam un coleg Corbel Guriţă, care avea o curvă pe care o tot aducea acasă la el.
Avea vreo 30 de ani, dar era profesionistă. Aşa că m-a chemat şi pe mine şi mi-a zis că mi-a aranjat o treabă. M-am speriat, dar am intrat cu băbăciune în cameră şi nu mi se scula de frică. Asta a fost prima dată. Cu ea îndoită, nu am prea reuşit de frică, aşa că nu a fost cine ştie ce”.




oli
oli
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  oli Lun 18 Apr - 20:06

De-a dreptul degradant pentru Tantareanu.Libidinos in toata putere cuvantului Shocked
oli
oli
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re : Şi vedetele e oameni

Mesaj  mihaic3001 Mier 27 Apr - 21:00

Da, e adevarat : şi vedetele "e" oameni. Îngrijorător este că din ce în ce mai mulţi oameni ... "e" vedete. Promovaţi aiurea de fel şi fel de jurnalişti care mai de care mai ciudaţi, la rândul lor, "vedete" şi ei. În ceea ce priveşte adevăratele vedete şi calitatea acestora de a fi om, este normal ca în spatele reflectoarelor, fiecare să simtă odată nevoia să manânce-o ceapă cu brânză, să-şi ... bage odată ceva undeva, când vede din faţa televizorului de acasă, cum jucătorul "Xulescu" de la echipa favorită n-o bagă-n poartă de la 3 metri şi exemplele ar putea continua. Problema este că nu ştim ce ne facem cu "vedetele mioritice şi de carton", care văd ca "înfloresc" precum ciupercile după ploaie ? Exemple ? 1001 ... Crudu, Bianca Drăguşanu, Columbencele sau Gaboroaicele, Jasmine si mulze altele.
mihaic3001
mihaic3001
1
1


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  oli Sam 4 Iun - 20:29

Declaratii "tampite" ale vedetelor

La un moment dat, Claudiu Bleonţ părea un actor decent. Dar cum decenţa nu vinde, actorul s-a dezbrăcat în plină conferinţă de presă, în faţa jurnaliştilor, pentru a le demonstra ce penis mic are. Actorul era în plină campanie de promovare a unui spectacol de teatru, dar a fost luat de val şi a ales să-şi promoveze organele genitale. Bleonţ a declarat apoi, cu pantalonii în vine, că "nu îi este ruşine că o are mică".

Oamenii se ceartă, se urăsc, dar mai şi iartă, într-un final. Dar se pare că Oana Zăvoranu nu prea cunoaşte noţiunea de iertare şi nu vrea să aibă de-a face cu ea nici măcar când "duşmanul" ei, dacă poate fi numit aşa, trece prin clipe teribile.
Este vorba bineînţeles de Şerban Huidu, cel care a suferit un grav accident la schi şi a fost la un pas de moarte. Când toată lumea îi transmitea încurajări lui Huidu, Oana s-a grăbit să declare că îi pare rău mai mult pentru copacul de care s-a izbit realizatorul Cronicii Cârcotaşilor. Iar când Huidu a început să se recupereze, Zăvoranca s-a arătat întristată, declarând că acestuia i-ar fi stat foarte bine pe una dintre aleile cimitirului pe care ea îl deţine.
"Am auzit de accidentul lui, vorbeau nişte femei de serviciu la un hotel sau ceva de genul ăsta. Nu mă interesează subiectul. E ca şi când am vorbi despre un sul de hârtie igienică", şi-a început atacurile Zăvoranu, care a continuat în acelaşi stil şocant: "Eu i-am spus lui de cimitir atunci. I-am zis pe urma că tot la mine o să-şi găsească veşnica odihnă!", a declarat Oana Zăvoranu.
oli
oli
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni - Pagina 4 Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum