GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

+3
mario368
atat de simplu
pitulicea
7 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_lcap14%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_lcap14%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_lcap43%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_rcap 43% 
[ 6 ]
Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_lcap7%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_lcap0%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_lcap7%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_lcap14%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 14
Inapoi
 
 

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Empty Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  pitulicea Joi 23 Iul - 13:35

Rezumarea primului mesaj :

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

De la cei timizi Embarassed asteptam doar o bifa in sondaj, in dreptul raspunsului care i se potriveste cel mai bine, dupa care click pe Trimite votul.  
De la ceilalti asteptam si comentarii Wink   Evil
Va reamintesc ca e vorba de un sondaj. Nu este important fiecare raspuns in parte, ci rezultatul final al sondajului. Cred ca e interesant sa aflam pe unde se harjoneste cel mai adesea  lumea cand vrea o experienta inedita  Sex
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  pitulicea Vin 22 Apr - 13:47

Laughing Laughing  Asa-i cand esti tanar. Profiti de orice ocazie.
Livia, tu ai putut vota in sondaj?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  Vica Vin 22 Apr - 14:56

Laughing Laughing Laughing Livia fato,esti de coma,am ras de patania ta cu mosul. rolling on the floor
La mine arata ca si cum as fi votat,dar nu la ceea ce-mi doream thinking
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  liviaionita Vin 22 Apr - 15:53

Daaaa,eu am votat mai demult,nu azi.Azi doar am povestit ce si cum.
liviaionita
liviaionita
4
4


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  Florin Popa Mar 17 Ian - 8:58

Si eu sunt de acord ca trebuie vot multiplu aici. Am facut si eu la serviciu, dar nu la al meu. Aveam intr-o vreme o fata din Bucuresti si am fost la ea in vizita. Intr-o zi m-am dus cu ea la serviciul ei si am facut-o in birou la ea. Normal ca nu era singura, mai avea un coleg de birou. Am blocat yala si da-i la treaba. Pe cand ne simteam noi mai bine, auzim o cheie in usa. Incearca colegul ei sa deschida usa si nu merge. repede ne-am imbracat si am tot mesterit pe la yala sa deschidem, care chipurile s-a blocat si ne chinuiam s-o deschidem. Laughing
Alt loc inedit a fost la mare, in apa, cu o gramada de lume in jurul nostru. A fost super... Laughing
Florin Popa
Florin Popa
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  pitulicea Mar 17 Ian - 9:02

Laughing Laughing Fain! Ma bucur ca ai trecut pe aici, chiar daca nu ai fost tu cel pedepsit.

E vorba de "cel mai inedit". Daca-i cel mai, nu poate fi decat unul Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  Florin Popa Mar 17 Ian - 9:03

Laughing Ai dreptate. Aleg marea Laughing
Florin Popa
Florin Popa
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? - Pagina 2 Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  Faun Mier 10 Iul - 7:05

in natura desigur
mi se pare cel mai romantic la malul marii
Faun
Faun
2
2


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum