GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dimensiuni paralele

3 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Dimensiuni paralele - Pagina 2 Empty Dimensiuni paralele

Mesaj  habibi77 Joi 11 Mar - 12:44

Rezumarea primului mesaj :

Mult timp am facut confuzie intre universuri paralele si dimensiuni paralele, acum m-am mai lamurit.

Fizia cuantica a inceput sa vorbeasca despre dimensiunile paralele, desi deocamdata nu se poate demonstra nimic.
V-am vorbit despre subconstient si despre filtrele pe care mintea noastra le creaza pt a putea supravietui. V-am spus si despre umbrele pe care le-am vazut, sfera de lumina si respiratia in plus in casa. Toate astea le-am vazut si le-am auzit din cauza ca eram deschisa spre aceste lucruri. In timp mi-am creat filtre. Dar ce am vazut de fapt? Abia acum inteleg ca erau fiinte din alte dimensiuni. Cu totii am auzit de rai si de iad.....ceea ce nu stiu multi este ca raiul este dimensiunea imediat urmatoare ca vibratie superioara, iar iadul este prima dimensiune imediat urmatoare ca vibratie inferioara. Atunci cand parasim acest plan al existentei de fapt ne nastem intr-o alta dimensiune.
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos


Dimensiuni paralele - Pagina 2 Empty Re: Dimensiuni paralele

Mesaj  habibi77 Mier 18 Mar - 8:58

Pe unde bantui, itina? Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Dimensiuni paralele - Pagina 2 Empty Re: Dimensiuni paralele

Mesaj  itina Mier 18 Mar - 18:11

In alta dimensiune? Neutral Doar ca nu stiu daca e paralela sau perpendiculara cu a noastra. scratch
itina
itina
6
6


Sus In jos

Dimensiuni paralele - Pagina 2 Empty Re: Dimensiuni paralele

Mesaj  habibi77 Vin 20 Mar - 10:33

Laughing Laughing Laughing Laughing

Cu siguranta ca este perpendiculara! Daca ar fi paralela n-ai avea acces la ea, ca n-ar fi niciun punct de intersectie! Laughing Laughing Laughing Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Dimensiuni paralele - Pagina 2 Empty Re: Dimensiuni paralele

Mesaj  itina Vin 20 Mar - 12:24

As gasi eu o gaurica pe unde sa ma strecor. Laughing
itina
itina
6
6


Sus In jos

Dimensiuni paralele - Pagina 2 Empty Re: Dimensiuni paralele

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum