GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

4 participanți

In jos

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Empty ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

Mesaj  habibi77 Lun 25 Feb - 15:49

Noi femeile avem destule arme pentru a cuceri un barbat, n-o sa le enumar aici. Se stie ca barbatii sunt foarte usor de stimulat vizual, de aceea, daca vrem sa-i cucerim, trebuie sa fim sexy.

Intr-o zi, o colega a mea a venit la birou intr-o rochie foarte mulata si foarte sexy, insa aspectul sau sexy a fost compromis de cele doua dungi de pe fund si una pe burta de la ciorap sau colant.

Ca o alternativa, va propun dresul cu banda adeziva sau dresul pentru portjartier.

Dresul cu banda adeziva
ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Colectia-fiore-golden-line-banda-adeziva
Cu greu veti gasi acest tip de dres mai gros, dar exista. Cel mai gros pe care eu l-am gasit este de 60 den. Multe femei il evita deoarece au senzatia ca nu se lipeste bine de picior si se vor trezi cu el in vine. Nu-i adevarat, se lipeste perfect. Nu i-am spalat niciodata la masina de spalat, prefer sa-i spal de mana, in apa calduta, sa nu stric banda de silicon.

Daca totusi nu aveti incredere in banda adeziva aveti alternativa dresului cu portjartier.
ARMELE SEDUCTIEI FEMININE 1333239624.12





habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Empty Re: ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

Mesaj  soryn Lun 25 Feb - 18:58

affraid
soryn
soryn
4
4


Sus In jos

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Empty Re: ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

Mesaj  kam3l3on Lun 25 Feb - 19:42

Me like!!!! Very Happy Spalatura Laughing
kam3l3on
kam3l3on
3
3


Sus In jos

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Empty Re: ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

Mesaj  pitulicea Lun 25 Feb - 19:48

Nu inteleg care e subiectul aici. Armele seductiei feminine sau ciorapul cu banda?
Pare mai degraba o reclama la ciopari, decat un subiect de deschis in DRAGOSTE.

Titlul pare incitant... da' cand incepi a citi, te dezumfli.
Topicul e foarte bun, dar mesajul de inceput - dupa parerea mea - nu-i cel mai potrivit Smile Doar n-o sa vorbim 60 de pagini despre ciorapii cu banda Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Empty Re: ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

Mesaj  kam3l3on Lun 25 Feb - 20:00

Draga Pitu, e vorba despre una din arme (te luminez eu, un topic facut pt femei si tre sa te lumineze un mascul!!!! Laughing ).Banuiesc ca urmeaza si alte arme, n-o sa se vorbeasca 60 de pagini despre ciorapi!
kam3l3on
kam3l3on
3
3


Sus In jos

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Empty Re: ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

Mesaj  pitulicea Lun 25 Feb - 20:09

Mda....da' primul mesaj ar trebui sa fie un mesaj de prezentare al topicului. Acesta se va repeta pe fiecare pagina, pentru ca cei care acceseaza topicul peste 3 luni si intra la pagina 30, sa stie si ei care e tema.
Cu un astfel de mesaj de prezentare, timp de 60 de pagini vom tot vedea ciorapii aia pana ni se va acri si sa-i vedem si sa-i purtam.
Intelegi acum ce vreau sa zic? Smile
Primul mesaj trebuia sa fie de prezentare si din al doilea sa inceapa sa-si desfasoare "armele" Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Empty Re: ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

Mesaj  kam3l3on Lun 25 Feb - 20:16

Modelele au picioare frumoase, ciorapii sunt ,,secsi'', asta conteaza! Very Happy
kam3l3on
kam3l3on
3
3


Sus In jos

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Empty Re: ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

Mesaj  habibi77 Lun 25 Feb - 20:18

Pitu are dreptate, mesajul de prezentare nu este ceea ce trebuia, insa kameleonsky a inteles ideea. Laughing

habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Empty Re: ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

Mesaj  pitulicea Lun 25 Feb - 20:23

Si eu am inteles-o si am zis ca-mi place. Doar din punct de vedere tehnic si gandind in perspectiva nu e cum ar trebui sa fie Smile

Ce-ar fi sa-l deschizi din nou ....cu doua postari. Prima de introducere si a doua in care indrepti arma spre noi? Razz gun
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Empty Re: ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

Mesaj  habibi77 Lun 25 Feb - 20:26

Ok, asa am sa fac. Multumesc pentru intelegere. Smile
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Empty Re: ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

Mesaj  kam3l3on Lun 25 Feb - 20:28

Normal ca am inteles ideea, cer si drepturi de autor!!! Laughing Laughing Laughing
kam3l3on
kam3l3on
3
3


Sus In jos

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Empty Re: ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

Mesaj  pitulicea Lun 25 Feb - 20:32

Daca ti le cedeaza habi Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ARMELE SEDUCTIEI FEMININE Empty Re: ARMELE SEDUCTIEI FEMININE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum