GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Previziuni numerologice pentru anul 2013

3 participanți

In jos

Previziuni numerologice pentru anul 2013 Empty Re: Previziuni numerologice pentru anul 2013

Mesaj  pitulicea Lun 21 Ian - 11:24

Cifra destinului 9. Succes – cu siguranta. Dispozitie – excelenta. Intelegerea reciproca cu persoana iubita se va consolida. Certurile mici sunt niste fleacuri, dar nu vor putea fi evitate.
Sun incredibil de bine...d'aia nici nu cred ce zice Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Previziuni numerologice pentru anul 2013 Empty Re: Previziuni numerologice pentru anul 2013

Mesaj  RALUCA Lun 21 Ian - 11:32

Cifra destinului 5. Din pacate, horoscopul numerologic sustine ca 2013 nu este anul tau. Probleme, neintelegeri, pierderi… Si toate din cauza faptului ca 5 nu se incadreaza in limitele linistitei cifre 6.



Dar asa mi-a spus ca este. Acuma eu ce sa mai cred? Laughing

Ba imi merge bine , ba ma baga in groapa Sad
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

Previziuni numerologice pentru anul 2013 Empty Re: Previziuni numerologice pentru anul 2013

Mesaj  pitulicea Lun 21 Ian - 11:34

Laughing Fiecare horoscop zice altceva. Vedem la sfarsitul anului care a avut dreptate.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Previziuni numerologice pentru anul 2013 Empty Re: Previziuni numerologice pentru anul 2013

Mesaj  Pingu Lun 21 Ian - 12:55

Cifra destinului 4. Nativii, guvernati de cifra 4, se vor bucura in anul 2013 de siguranta si liniste. Toate schimbarile din acest an vor fi spre bine, si nu doar spre binele nativilor cu cifra destinului 4, dar si spre binele persoanelor apropiate acestora. Cel mai important este simtul masurii, pentru ca posibilitatile sunt nelimitate.

Deci si aici ii de bine. Razz
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Previziuni numerologice pentru anul 2013 Empty Re: Previziuni numerologice pentru anul 2013

Mesaj  pitulicea Lun 21 Ian - 13:18

Numai aici...in virtual Laughing In horoscopul de pe net.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Previziuni numerologice pentru anul 2013 Empty Re: Previziuni numerologice pentru anul 2013

Mesaj  Pingu Lun 21 Ian - 13:19

sper ca jumate sa se duca si-n realitate Razz
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Previziuni numerologice pentru anul 2013 Empty Re: Previziuni numerologice pentru anul 2013

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum