GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

+4
tegeusa
Pingu
pitulicea
Obi-Wan Kenobi
8 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Vin 12 Oct - 19:12

Rezumarea primului mesaj :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
In seara asta jucatorii echipei nationale vor avea posibilitatea sa ne aduca aminte de generatia de aur si de faptul ca prin anii 90 am insemnat ceva in fotbalul mare.
HAI ROMANIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre Obi-Wan Kenobi in Dum 14 Oct - 13:55, editata de 2 ori
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos


FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  pitulicea Mar 16 Oct - 22:02

Da? Rolling Eyes Nu-i nimic. Mai avem timp sa-i batem Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  Pingu Mar 16 Oct - 23:31

pronostic dat de Brosco prin minutul 30 ... 4-1 pentru Olanda Laughing
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  seaman65 Mier 17 Oct - 7:51

Poate cu ocaziunea asta inteleg si ai nostri ca nu se pricep la jocul asta.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  tegeusa Mier 17 Oct - 7:59

o pierdut nationala? huo!!! becali e de vina!!! Very Happy
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Mier 17 Oct - 8:05

Laughing tege sa stii ca ai dreptate.selectionarile la echipa nationala se fac dupa cum decide clanul becali.giovani si victor.sunt adusi la lot foarte multi jucatori care nu mai au treaba cu fotbalul sau joaca la echipe necunoscute de afara.
daca va incalzeste cu ceva nemtii au condus cu 4-0 pe suedia. apoi ibrahimovici &comp in jumate de ora i-a egalat pe nemti si daca nu fluiera arbitrul sfarsitul meciului cred ca nemtii luau bataie.
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  tegeusa Mier 17 Oct - 8:08

asa le trebe daca nu beau bere intre reprize. Very Happy
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  Nirvana Mier 17 Oct - 8:16

Iar am luat bataie ! Laughing
Nirvana
Nirvana
2
2


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  seaman65 Mier 17 Oct - 8:24

Nimic nou sub soare. Very Happy
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  pitulicea Mier 17 Oct - 9:28

Cat a fost scorul? Rolling Eyes
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  Pingu Mier 17 Oct - 9:49

4-1 pentru Olanda. Very Happy
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  pitulicea Mier 17 Oct - 10:12

Aha. Deci pronosticul Broscotinei s-a adeverit Smile Fata asta ar trebui sa joace la loto Very Happy Mereu are noroc...
Pingule, convinge-o sa intre pe la topicul cu pariuri sportive Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  Pingu Mier 17 Oct - 10:17

O conving sa vina cu mine la pariuri si la loto. Very Happy
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Mier 17 Oct - 13:04

o explicatie a esecului de aseara data de dan olteanu pe blogul lui personal:

"Aseară olandezii au fost mai buni sau măcar mai pragmatici, asta cel puţin prin prisma raportului dintre ocazii şi boabele plasate în poarta nefericitului Tătăruşanu. În plus batavii antrenaţi de Louis Van Gaal au avut şi un sprijin neaşteptat din partea brigăzii de arbitrii scoţieni care au fluierat evident în avantajul oaspeţilor de pe Arena Naţională.
Fazele incriminate au fost 2 la număr cu efecte imediate pe tabela de scor şi în consecinţă şi pe soarta punctelor puse în joc. Prima a fost la duelul în careul tricolorilor dintre Tameş şi Narsing, unul cred la limita regulamentului, nu însă de aceeaşi părere a fost Craig Thomson, cavaler al dreptăţii strâmbe, care a acordat fără să clipească lovitură de pedeapsă, în urma căreia Van Der Vaart a restabilit diferenţa de două goluri în ultimul minut al primei reprize.
Nu la fel a fost judecata scoţianului la o fază aproape identică petrecută de data asta în repriza secundă, la acelaşi scor de 1-3, în careul oaspeţilor atunci când Indi la tras de umăr în acelaşi fel pe atacantul Adrian Popa."
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  myrk Mier 10 Iul - 20:02

Nu stiu baietii astia ce joaca, nu i-am vazut live, ca sa-mi fac o idee! Am vazut generatia '70 live intr-un meci demonstrativ si pe Rica portarul marcand din foarfeca direct din corner, nu stiu care din generatia asta ar fi capabil de asa ceva! L-am vazut si pe unul al carui nume imi scapa, parca a jucat pe la Urziceni in perioada de glorie, cum se chinuia sa treaca de Belodedici la 49 de ani, tot intr-un meci demo, si n-a reusit! De caracter, ce sa mai vorbim? Barbati vs baietei Smile ! Si vrem rezultate? Smile
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI. - Pagina 2 Empty Re: FAN CLUB ECHIPA NATIONALA A ROMANIEI.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum