GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Eşti mulţumit de tine însuţi?

+7
soryn
seaman65
Obi-Wan Kenobi
simy
oli
Pingu
pitulicea
11 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Eşti mulţumit de tine însuţi? - Pagina 2 Empty Eşti mulţumit de tine însuţi?

Mesaj  pitulicea Joi 4 Oct - 21:23

Rezumarea primului mesaj :

Răspunsurile la următoarele întrebări te vor face sa-ţi dai seama dacă eşti într-adevăr mulţumit de tine însuţi. Trebuie doar să fii sincer şi să dai răspunsurile imediat ce-ţi vin în minte, fără să zăboveşti prea mult asupra lor.

1. Te-ai gândit vreodată dacă ţi-ar plăcea să te mai naşti din nou şi să iei viaţa de la capăt?

2. Ai vreun hobby?

3. Când nu reuşeşti ceva spui „Asta numai mie mi se poate întâmpla!”?

4. Îţi place sentimentul când aflii că eşti invidiat?

5. Găseşti o oarecare consolare în faptul că şi prietenilor tăi li s-au întâmplat lucruri neplăcute, asemănătoare cu ale tale?

6. Te deranjează dacă afli că eşti considerat plicticos şi antipatic?

7. Suferi când constaţi că o anumită treabă a mers mult mai bine dacă nu te-ai implicat tu în realizarea ei?

8. Doreşti deseori să câştigi o sumă mare la loterie?

9. Ţi se accelerează pulsul când afli că rudele sau prietenii şi-au cumpărat ceva scump?

10. Îţi place să-ţi expui părerile în faţa unui public numeros?


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Joi 4 Oct - 21:25, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Eşti mulţumit de tine însuţi? - Pagina 2 Empty Re: Eşti mulţumit de tine însuţi?

Mesaj  pitulicea Lun 8 Oct - 14:03

Laughing Laughing Ia uite cine-i increzutul forumului. Soryn! Stiam eu Evil
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Eşti mulţumit de tine însuţi? - Pagina 2 Empty Re: Eşti mulţumit de tine însuţi?

Mesaj  shu Mar 9 Oct - 19:33

91 ...si eu ma mir....
shu
shu
4
4


Sus In jos

Eşti mulţumit de tine însuţi? - Pagina 2 Empty Re: Eşti mulţumit de tine însuţi?

Mesaj  pitulicea Mar 9 Oct - 20:06

Prea mult, sau prea putin? Razz


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Mier 2 Ian - 22:38, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Eşti mulţumit de tine însuţi? - Pagina 2 Empty Re: Eşti mulţumit de tine însuţi?

Mesaj  shu Joi 11 Oct - 19:35

ma asteptam mai mult de la mine Razz
shu
shu
4
4


Sus In jos

Eşti mulţumit de tine însuţi? - Pagina 2 Empty Re: Eşti mulţumit de tine însuţi?

Mesaj  pitulicea Joi 11 Oct - 19:39

Inca mai ai timp sa te desavarsesti Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Eşti mulţumit de tine însuţi? - Pagina 2 Empty Re: Eşti mulţumit de tine însuţi?

Mesaj  shu Vin 12 Oct - 13:22

reusesc....uneori simt ca-mi sunt suficient..... Razz Laughing
shu
shu
4
4


Sus In jos

Eşti mulţumit de tine însuţi? - Pagina 2 Empty Re: Eşti mulţumit de tine însuţi?

Mesaj  Sibel16 Vin 28 Dec - 13:12

punctaj 103... Smile
Sibel16
Sibel16
2
2


Sus In jos

Eşti mulţumit de tine însuţi? - Pagina 2 Empty Re: Eşti mulţumit de tine însuţi?

Mesaj  tegeusa Vin 28 Dec - 13:57

77 Very Happy
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Eşti mulţumit de tine însuţi? - Pagina 2 Empty Re: Eşti mulţumit de tine însuţi?

Mesaj  pitulicea Mier 2 Ian - 22:43

Mi-am refacut testul. De data asta mi-a iesit 88 Very Happy Da' tot la aceeasi interpretare raman.

Eu si tege aveam cel mai mic punctaj. Laughing
E o porcarie testul asta. Daca nu imi place sa fiu invidiata, daca nu-mi circula sangele mai navalnic cand isi cumpara altii lucruri scumpe ori daca nu-mi doresc adesea sa castig la loto, inseamna ca n-am incredere in mine? Laughing De data asta am zis ca vreau sa castig la loto...la naiba! Evil
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Eşti mulţumit de tine însuţi? - Pagina 2 Empty Re: Eşti mulţumit de tine însuţi?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum