GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Care este stilul tau vestimentar?

+16
seaman65
selmer12
shu
criss
Doruletz
danmarinescu
shadow
Obi-Wan Kenobi
Pingu
veronica_franco
Queensland
Blossom777
soryn
tegeusa
RALUCA
pitulicea
20 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Care este stilul tau vestimentar?

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Vote_lcap17%Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Vote_rcap 17% 
[ 10 ]
Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Vote_lcap27%Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Vote_rcap 27% 
[ 16 ]
Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Vote_lcap51%Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Vote_rcap 51% 
[ 30 ]
Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Vote_lcap3%Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Vote_lcap2%Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 59
Inapoi
 
 

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Empty Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Lun 2 Iul - 10:44

Rezumarea primului mesaj :

Care este stilul tau vestimentar?
Hai sa vedem care e stilul cel mai apreciat de romani.
Sa facem o comparatie intre raspunsurile de aici si ceea ce vedem pe strada Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Tizona Mar 23 Oct - 18:29

Ma simt bine in blugi si pantofi comozi, dar ma simt sexy cand port ceva stramt si tocuri, imi plac fustele colorate si lungi (mereu am zis ca am sange de tiganca, desi nu am tigani in arborele genealogic), imi plac maiourile vara si bluzele cu decolteu adanc.. Imi place stilul flower-power si imi plac hainele vintage, dar si stilul gotic, cu haine negre si bocanci lungi.
Dar in acelasi timp imi plac rochiile (negre) elegante, dresurile de matase si pantofii cu toc de 12, imi plac deux-pièce-urile office.. decat ca pe astea ultimele nu prea am avut ocazia sa le imbrac in ultimii ani.
In concluzie, am votat casual. Laughing
Tizona
Tizona
4
4


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Sam 11 Ian - 22:19

Laughing Laughing  Si mie imi plac multe stiluri, dar nu le consider potrivite pentru mine.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  itina Joi 1 Mai - 20:57

Ma gandeam... Eu ma imbrac mai mult casual... Dar m-ar avantaja mai mult un stil elegant.  Neutral Si totusi...cum mama-naibii sa stau eu 12 ore in picioare pe niste tocuri de peste 7 cm ca sa ma faca si pe mine mai inalta si mai supla? Ar insemna sa ma torturez singura!  Sad
itina
itina
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Joi 1 Mai - 21:31

Eu sunt foarte ne-stilata in ultimul timp Smile Ma imbrac cu haine care sa-mi acopere grasimile. Nu prea mai imi pasa cum ma imbrac.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  lion Lun 26 Ian - 11:42

Salut.Incerc si eu un prim raspuns pe aici(deh,sunt membru mai nou) Smile...sa vedem,stil:chiar nu m-am gandit niciodata,nu cred ca am unul anume dar daca m-ai fi intrebat care ma atrage cel mai mult sport as fi raspuns Smile

PS.pentru cineva anume,uite ca am spart gheata Razz


















lion
lion
3
3


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Lun 26 Ian - 15:11

Te atrage stilul sport la femei sau la barbati? Razz
Ne bucuram ca ai spart gheata.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  lion Lun 26 Ian - 20:32

Aceasta este o intrebare cu mai multe fete Razz....spun pas Smile
lion
lion
3
3


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Lun 26 Ian - 20:35

Atunci fa un pas spre alte topice si mai comenteaza si pe acolo Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Faun Mier 10 Iul - 7:07

eu ma imbrac casual (tinuta rock, ca si rock-erii anilor 60)
Faun
Faun
2
2


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 4 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum