GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce tip de barbat te atrage?

+23
Annmarie
Vica
itina
myrk
oli
eledas
mariana m
Tizona
curcubitza
Ostional
veronica_franco
abica25
tegeusa
pufulete09
Obi-Wan Kenobi
elis27
habibi77
seaman65
mielusica
RALUCA
Queensland
Pingu
pitulicea
27 participanți

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Ce tip de barbat te atrage?

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Vote_lcap11%Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Vote_lcap30%Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Vote_rcap 30% 
[ 11 ]
Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Vote_lcap46%Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Vote_rcap 46% 
[ 17 ]
Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Vote_lcap5%Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Vote_lcap8%Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Vote_rcap 8% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 37
Inapoi
 
 

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  pitulicea Lun 25 Iun - 11:54

Rezumarea primului mesaj :

Hai sa vedem ce gusturi au femeile in materie de barbati Wink
Care e genul de barbat cel mai dorit de femei.

Rezultatele acestea sunt importante pentru barbati. In functie de "cererea de pe piata", ar trebui sa-si adapteze si ei "oferta" Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  seaman65 Vin 19 Oct - 23:24

Laughing Laughing Laughing
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  Vizitator Lun 22 Iul - 22:05

Am trecut si pe la sondajul asta si am ales intelectualul din mai multe motive : ar fi destul de inteligent sa ne completam reciproc, sa purtam discutii chiar si in contradictoriu dar sa ne gasim si puncte comune, iar cel mai important, daca suntem compatibili in pat chiar si cel mai inversunat intelectual reactioneaza pozitiv la un decolteu subtil, la o invitatie nespusa fluturata doar din gene, la o trecere a femeii cu mana prin par,  sexi si provocatoare. De ce sa tremur de gelozie pentru Don Juan, de ce sa ma trantesc pe pat si casnicul sa inlature o scama imaginara ca doar el se ocupa de casa, banii nu m-au interesat decat cand ii am sa-i cheltui cat mai repede, iar sportiv poate fi si intelectualul pentru ca stie ce se poarta, fiind mereu informat si putina burtica poate fi sexi uneori sau chiar motiv de glume.
Asadar, prefer un intelectual. Smile
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  mariana m Lun 22 Iul - 22:07

Laughing  Nu reusesc sa fac o alegere, nu pot sa mixez categoriile?Adica un barbat inteligent, citit, cu o activitate relativ independenta, sa fie in stare sa schimbe un bec, nu ca nu l-as putea schimba eu, cu carisma si fermecator si caruia sa-i placa miscarea? Razz 
Presupun ca nu am voie Sad  asa ca votez intelectualul, poate e suficient de destept a se adapteze Laughing

 Laughing  Pe cai diferite, acelasi rezultat, Aella!
mariana m
mariana m
4
4


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  eledas Mar 23 Iul - 8:11

Don Juanul nu intra in discutie la varsta mea, nu as avea nervii necesari. Casnicul nu, deoarece m-ar plicitisii ba chiar mai mult m-ar scoate din sarite pentru ca de regula sunt foarte tipicari, mai mereu tot ce faci tu el face mai bine Laughing  m-as simtii ingradita. Sportivul...este in imaginea mea tot un fel de Don Juan asa ca nu multam! Din doi care au mai ramas as alege afaceristul (nu pe cel de doi lei si cinspe bani ci afaceristul adevarat) si asta din multe motive. Ca sa faci afaceri (bune) tre' sa ai ceva minte in cap. Faptul ca ar fi mai mult plecat nu ma-ar deranja si nici cu cine ar fi plecat...atata timp cat afacerea merge. Timpul in care el ar fi plecat as avea eu cu ce sa il ocup fara a pierde vremea prin magazine si la cumparaturi desi nu neg ca as face-o din cand in cand! Iar daca va intrebati ce as face daca ar fugi cu secretara!? Pai nu ar trebuii sa fuga poate sa plece incet, atata timp cat afacerile ii merg bine, legile de aici au grija de mine sa imi mearga si mie bine asa ca ar cam sta pe ganduri si cred ca ar alege sa ma tina pe numele lui iar pe "secretara pe ...banii lui. Laughing cu avantaj el ...secretarele le poate schimba mai usor. Laughing 
eledas
eledas
4
4


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  pitulicea Mar 23 Iul - 9:07

 Laughing Laughing Laughing  Fain raspunsul dat de eledas. Se simte maturitatea si intelepciunea. ok 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  oli Mar 23 Iul - 9:17

Ce raspunsuri frumoase .......si eu cred ca dupa multe cautari raman la cel intelectual.
oli
oli
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  pitulicea Mar 23 Iul - 9:24

 Eu nu Very Happy  Nu zice nimeni ca un casnic e prost. Eu nu vreau sa fiu sluga nimanui.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  oli Mar 23 Iul - 9:27

Eu stiu din experienta......daca e intelectual poate fi un pic din toate ...pe cand casnicul:D ......casnic!
oli
oli
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  pitulicea Mar 23 Iul - 9:29

 Eu stiu din experienta ca un casnic poate fi din toate Smile 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  myrk Joi 19 Feb - 22:28

Ma, eu zic ca ala care te atrage... ala sa fie barbatul care te atrage! Vezi tu dupa aia ce mai faci cu el! Laughing Numa' sa fie si el atras! Laughing Razz
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  itina Joi 19 Feb - 22:29

Uite un sondaj care mi-a scapat! Laughing
itina
itina
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  myrk Joi 19 Feb - 22:35

Laughing Pai asta era cel mai important! Very Happy Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  pitulicea Vin 20 Feb - 10:38

Acum ca l-ai descoperit, spune-ne ce ai ales Razz (ma refer la itina, nu la myrk Very Happy )
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  myrk Vin 20 Feb - 13:26

In niciun caz pe mine! Razz
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  itina Vin 20 Feb - 14:17

Intelectualul, desigur. Razz Si nu la modul " tot timpul cu ochii in carti" ci pur si simplu omul inteligent, daca s-ar putea mai inteligent ca mine, sa am in permanenta ce invata de la el, sa stiu ca pot primi un sfat pertinent atunci cand il solicit, sa ma amuze cu glume si replici inteligente si sa fie logic. Razz
itina
itina
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 5 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum