GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce tip de barbat te atrage?

+23
Annmarie
Vica
itina
myrk
oli
eledas
mariana m
Tizona
curcubitza
Ostional
veronica_franco
abica25
tegeusa
pufulete09
Obi-Wan Kenobi
elis27
habibi77
seaman65
mielusica
RALUCA
Queensland
Pingu
pitulicea
27 participanți

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Ce tip de barbat te atrage?

Don Juanul
 
Casnicul
 
Intelectualul
 
Sportivul
 
Omul de afaceri
 
 
 
Vezi rezultatele

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  pitulicea Lun 25 Iun - 11:54

Rezumarea primului mesaj :

Hai sa vedem ce gusturi au femeile in materie de barbati Wink
Care e genul de barbat cel mai dorit de femei.

Rezultatele acestea sunt importante pentru barbati. In functie de "cererea de pe piata", ar trebui sa-si adapteze si ei "oferta" Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  Ostional Vin 20 Iul - 17:27

As prefera intelectualul cu cateva amendamente:Sa fie intelectualul sportiv,tandru,plin de umor,care sa empatizeze cu femeia sa ajutand-o in treburile casnice si daca tot e intelectual sa cunoasca termenul de compatibillitate si sa stie sa-si aleaga partenera.

=Donjuanul= fluturas seducator;seduce tot ce-i iese in cale. 100 de puncte femeii care ar avea curajul sa stea cu el pe banca in parc,in timp ce el saliveaza dupa toate femeile frumoase,sau are vise erotice cu toate fotomodele(asta dupa 20 de ani cand nu prea mai are aripioare).

=Omul de afaceri=magnet pentru femeile care iubesc banii si siguranta"oferita".Omul de afaceri de succes devine si el mai devreme sau mai tarziul Donjuanul colectionar de trofee din ce in ce mai costisitoare.Femeile cu toate tiglele pe cap ar trebui sa-si puna intrebari cand intalnec "raiul" intruchipat de aceste doua tipuri de domni(de altfel foarte sarmati,fiecare vrajind cu ce are mai tare).Si cum putem parafraza pe cel care a spus prima oara "E prea frumos ca, sa fie adevarat", as opta pentru independenta materiala a femeii. day dreaming
Ostional
Ostional
2
2


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  pitulicea Vin 20 Iul - 20:10

Laughing Aplauze
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  veronica_franco Mar 31 Iul - 10:19

ostional...don juanul nu saliveaza dupa altele in timp ce sta cu tine pe banca...ala e sot
don juanul te vreajeste, pui botul..apoi tu treci prin fata bancii , iar el e cu alta pe banca...vrajind-o
veronica_franco
veronica_franco
2
2


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  pitulicea Mar 31 Iul - 12:07

Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  veronica_franco Mier 1 Aug - 12:48

ce?! nu-i asa?!!!
veronica_franco
veronica_franco
2
2


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  pitulicea Mier 1 Aug - 17:08

Ba-i exact asa, ca d'aia ti-am si dat verde.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  Ostional Joi 2 Aug - 11:41

veronica_franco a scris:ostional...don juanul nu saliveaza dupa altele in timp ce sta cu tine pe banca...ala e sot
don juanul te vreajeste, pui botul..apoi tu treci prin fata bancii , iar el e cu alta pe banca...vrajind-o

Vezi asta n-o stiam ,pentru ca n-am stat cu el pe banca Razz .Banuiam doar ca intre doua cuceriri,mai are si el pe cineva, care sa-i apreteze tinuta. Invatam pana murim.Multam ca mi-ai atras atentia in mod special. bounce
Ostional
Ostional
2
2


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  veronica_franco Mier 8 Aug - 10:20

draga de tine..
sper ca nu te-ai suparat...asta e rolul unui forum...sa "comentam"
big hug
veronica_franco
veronica_franco
2
2


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  curcubitza Lun 24 Sept - 17:19

Pfff, greu, am ales intelectualul Smile poate pentru ca nu l-am avut niciodata Very Happy ....fiind un forum mixt, nu pot sa comentez prea mult despre casnic, am avut unul, dar nu mi-a fost suficient, am avut si un altul zis mitocanul/badaranul, categorie ce nu am regasit-o, am avut si genul sensibilul..dar asta m-a parasit el pentru alta muza Smile si cam atat...caci sunt deja 3, mari si lati = povestile mele de amor....
curcubitza
curcubitza
2
2


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  mielusica Lun 24 Sept - 18:19

Da de unde!Inca esti tanara,mai ai timp sa incerci si alte "specimene" Laughing Very Happy ...asta pentru a nu regreta mai tarziu (ca n-ai incercat) Razz Laughing Laughing Laughing Evil Evil
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  curcubitza Lun 24 Sept - 18:37

Precizare: "am ales intelectualul" ,din postul anterior, e cu sensul de "am votat intelectualul"...
curcubitza
curcubitza
2
2


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  pitulicea Lun 24 Sept - 21:08

Bun si ala Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  Tizona Vin 19 Oct - 22:09

Intelectualul este inteles in contextul asta ca fiind studiosul, omul literelor, savantul etc? Daca da, e posibil sa nu aiba asa multa viata in el.. le place sa cujete cam mult.. cred ca m-ar plictisi, intr-un final.
Sportivul.. nu. Don Juanul nu, ca n-am chef sa-i adun parul blond de pe haine.
Casnic in sensul de bun la toate si barbat cuminte si devreme-acasa? Depinde... tre sa aiba si ceva in cap.. si sa nu fiu prea sigura de el, ca si asta tot la plictiseala duce. Dar daca termenul de casnic e inteles in sensul lui strict, atunci nu. Barbatii care nu muncesc si stau pe banii nevestei sunt plini de frustrari, fac burta de la stat degeaba si de la bere si incearca prin badaranie sa-i demonstreze nevestei ca la o adica tot ei sunt sefii familiei si ea sa mai taca din gura si sa faca bine sa gateasca cina cand se intoarce de la munca. Doar munceste la birou si aia nu-i munca, n-are de ce sa fie obosita.

Deci am votat omul de afaceri. Banu' e ban, vacantele e vacante, nu sta prea mult pe-acasa, iar intalnirile cu sotia sunt pline de efuziuni, ca na, se vad rar. Sunt prea ocupati cu amantii. Laughing
Bine... conditia e sa fie un om de afaceri prosper, nu unul care se roaga la toate bisericile sa nu dea faliment pana luna viitoare.
Tizona
Tizona
4
4


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  seaman65 Vin 19 Oct - 22:12

Da' nici nu esti pretentioasa. Laughing
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  Tizona Vin 19 Oct - 22:18

Pai nici nu sunt, ca n-am zis ca vreau sa ma plimb la Paris in fiecare weekend si nici sa-mi fac cumparaturile de la Milano.
Numa' asa.. umpic. Nici nu vreau sa mearga cu mine, nu vreau sa-i incurc planurile Laughing Laughing O croaziera acolo... pe an.. si nu pe Mediterana, ca e prea cu plebea... rolling on the floor
Tizona
Tizona
4
4


Sus In jos

Ce tip de barbat te atrage? - Pagina 4 Empty Re: Ce tip de barbat te atrage?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum