GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

+11
Violoncella
shadow
oli
seaman65
RALUCA
simplicity
puricelu
habibi77
pitulicea
Pingu
Obi-Wan Kenobi
15 participanți

Pagina 3 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 24 Iun - 19:18

Rezumarea primului mesaj :

In dragoste e ca la bridge. Daca nu ai o partenera buna, e bine sa ai macar o mână buna…
woody allen

Viata mea amoroasa e praf. Ultima oara cand am fost intr-o femeie s-a intamplat in timp ce vizitam Statuia Libertatii…
woody allen
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos


CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Sam 13 Oct - 23:52

I-am spus psihiatrului meu că sunt trist, întrucât pe mine toată lumea mă detestă. Mi-a răspuns să nu fiu penibil, deoarece nici nu m-am întâlnit încă cu toată lumea... woody allen
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 14 Oct - 0:04

Am o mare dorinţă de a mă întoarce în uter. Al oricui. / woody allen Laughing Laughing Laughing
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Dum 14 Oct - 9:14

Laughing Laughing Tare de tot Woody. Imi plac replicile lui....si filmele.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Mier 17 Oct - 16:08

Prin naştere aparţin credinţei iudaice, dar după ce-am mai crescut, m-am convertit la narcisism. /woody allen Laughing Laughing
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Mier 17 Oct - 16:15

Până la noaptea nunţii, nevastă-mea se temea de întuneric. După asta m-a văzut pe mine gol şi de atunci se teme şi pe lumină... /woody allen Laughing Laughing
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  seaman65 Mier 17 Oct - 16:48

Probabil ca p-asta a scos-o inainte de casatoria cu fiica adoptiva. Very Happy
Aia cred ca nu se speria de nimic.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Lun 5 Noi - 11:39

Dintre toate rudele fostei mele neveste , cel mai mult îmi place de mine. /woody allen

asta cred ca mi se potriveste si mie Laughing Laughing
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Lun 5 Noi - 11:42

Laughing Laughing Fain.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  oli Lun 5 Noi - 11:57

Si la mine ..dar pe invers ! Laughing Laughing Laughing Laughing
oli
oli
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  shadow Dum 25 Noi - 21:10

Autorul (sufocat): Mă omori... Îmi iei aerul...
Femeia: Iubi! Tu poţi trăi şi fără aer! Sunt lângă tine, odorul meu! Nu spuneai tu: "Iubito, am nevoie de tine, ca de aer!"
Autorul: Mă sufoci...
Femeia (cu glas profetic):... Iar şarpele, când mi-a dat mărul şi numărul său de telefon, mi-a şoptit: " Ai grijă, doamnă! Adam, pare el om, dar este mai şarpe decât şarpele! Fii posesivă! Încolâceşte-te în jurul lui, ca o liană fierbinte, şi strânge-l bine! Strânge-l! Altfel o să-ţi scape... Iar un bărbat, odată scăpat din strânsoarea dragostei, se duce direct la gară....
Autorul: Delirezi! Ai găsit tu aşa ceva în Biblie?
Femeia: Pasajul acesta a fost suprimat! Biblia este o carte scrisă de oameni normali, dar cenzurată de sfinţi! Adică de masculi ajunşi la andropauză!... Very Happy



- replici din piesa de teatru Herghelia albastră , scenariu de Valeriu Butulescu
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Lun 26 Noi - 14:12

Ai grijă, doamnă! Adam, pare el om, dar este mai şarpe decât şarpele!
Buna asta Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  seaman65 Lun 26 Noi - 14:15

Zici ca-i prost, da' daca-l duci in gara, se urca-n tren. Very Happy
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Lun 26 Noi - 14:20

Cine? Adam sau sarpele? Very Happy Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  seaman65 Lun 26 Noi - 14:27

Pai sarpele ce sa caute la gara? Papa si el un om si se duce sa se culce.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Lun 26 Noi - 14:29

Laughing Laughing Laughing Ce imaginatie bolnava ai.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 3 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum