GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ti-ai inselat vreodata partenerul?

+33
kam3l3on
freda white
mercur
magda17m
ionnelu
atat de simplu
panoschi
Pingu
OkazionalSmoker
pana
sorinherr
dall
puricelu
tigerr_it
parwous
Ludmilika
Ostional
Violoncella
shadow
soryn
veronica_franco
Mandarax
criss
elis27
daffy_
habibi77
Krissunu
Amrita
RALUCA
seaman65
tegeusa
oli
pitulicea
37 participanți

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

In jos

Fii cat se poate de sincer ...

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Vote_lcap7%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Vote_lcap34%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Vote_rcap 34% 
[ 23 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Vote_lcap37%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Vote_rcap 37% 
[ 25 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Vote_lcap22%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Vote_rcap 22% 
[ 15 ]
 
Total voturi : 68
Inapoi
 
 

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Empty Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 12:33

Rezumarea primului mesaj :

Ti-ai inselat vreodata partenerul?

O intrebare indiscreta, stiu Evil dar nu e nevoie sa spuneti ce anume ati bifat in sondaj. Intrebarea este indiscreta, dar noi nu Very Happy Puteti raspunde cu toata sinceritatea. Nu suntem aici ca sa judecam pe cineva. Daca nu va faceti cunoscut votul, nu vom sti cine ce a votat si cat de des isi inseala partenera/partenerul....daca si-l inseala.

Interesante vor fi rezultatele sondajului, nu fiecare raspuns in parte. Votati cu incredere!

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  freda white Vin 12 Apr - 18:55

da mai....si ce crezi ca mai e normal pe lumea asta???
sau oare in ce limite se incadreaza normalitatea???
freda white
freda white
4
4


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  atat de simplu Vin 12 Apr - 19:51

Ce intrebari grele pui si tu,Freda. Very Happy De unde sa stim daca limitele normalitatii au fost stabilite de niste oameni normali? Rolling Eyes Ca, in functie de raspuns, variaza si limitele astea.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  aproape aievea Joi 25 Apr - 18:42

acum,daca tot am votat ca n-as face-o niciodata trebuie sa ma si explic,nu?In primul rand n-as avea cum.si nici voi nu aveti cum.cred ca fiecare dintre noi care ,,sare gardul ,, atunci cand are o relatie se inseala strict pe el insusi;,,saritul gardului,, naste frustrare in primul rand pentru cel ce sare.deci...dragii mei ..atunci cand sariti gardul va inselati doar pe voi.si-o faceti pentru ca nu aveti curajul sa spunetI NU la ceva ce nu va mai reprezinta.

aproape aievea
2
2


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  atat de simplu Joi 25 Apr - 20:20

Ai zis bine " in primul rand.". Smile Deci, mai avem o continuare.Cel de langa tine are si el niste asteptari.Nu i se termina iubirea doar pentru ca partenerul nu are timp, curaj sau chef sa-i spuna un "nu " mare si raspicat.Din punctul lui de vedere, atunci cand partenerul isi gaseste o "refulare" ( ca nu stiu cum sa-i spun acum), el este inselat.Pana la urma, asta inseamna partener:cel cu care imparti.Daca nu imparti, e vorba de o persoana singura.Si asta nu-si poate insela decat propria persoana. Smile Zic eu.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Vin 17 Ian - 22:21

atunci cand sariti gardul va inselati doar pe voi.
Nu doar pe noi Very Happy Mi se pare foarte egoist raspunsul tau. Dar e un sondaj si nu o sa despic aici firul in 4.
De acord cu ce-a zis simpla (de-asta i-am si dat un verde la timpul respectiv).
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Faun Mier 10 Iul - 7:15

eu nu asi insela pentru nimic in lume persoana de langa mine
Faun
Faun
2
2


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 9 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum