GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ti-ai inselat vreodata partenerul?

+33
kam3l3on
freda white
mercur
magda17m
ionnelu
atat de simplu
panoschi
Pingu
OkazionalSmoker
pana
sorinherr
dall
puricelu
tigerr_it
parwous
Ludmilika
Ostional
Violoncella
shadow
soryn
veronica_franco
Mandarax
criss
elis27
daffy_
habibi77
Krissunu
Amrita
RALUCA
seaman65
tegeusa
oli
pitulicea
37 participanți

Pagina 5 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Fii cat se poate de sincer ...

doar o data
 
de mai multe ori
 
nu as face-o niciodata
 
nu, dar poate am sa o fac
 
 
 
Vezi rezultatele

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 12:33

Rezumarea primului mesaj :

Ti-ai inselat vreodata partenerul?

O intrebare indiscreta, stiu Evil dar nu e nevoie sa spuneti ce anume ati bifat in sondaj. Intrebarea este indiscreta, dar noi nu Very Happy Puteti raspunde cu toata sinceritatea. Nu suntem aici ca sa judecam pe cineva. Daca nu va faceti cunoscut votul, nu vom sti cine ce a votat si cat de des isi inseala partenera/partenerul....daca si-l inseala.

Interesante vor fi rezultatele sondajului, nu fiecare raspuns in parte. Votati cu incredere!

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 16 Iul - 8:59

Uuuu...la ce discutii lungi v-ati intins, tocmai aici, la Sondaje Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Ludmilika Mar 17 Iul - 20:50

l'am inselat..cu gindul... nici nu mai stiu nr.. Very Happy
Ludmilika
Ludmilika
2
2


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Mar 17 Iul - 20:55

Laughing De-acum e timpul sa treci la fapte Laughing
Ai bifat in sondaj? Daca nu, mai asteapta pana-l inseli Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Ludmilika Mar 17 Iul - 21:01

e neaparat sa mai bifez daca am raspuns?! Very Happy
Ludmilika
Ludmilika
2
2


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Mar 17 Iul - 21:08

Pai normal. E vorba de un sondaj, nu de un test Smile In sondaj sunt importante rezultatele sondajului (in procente), nu raspunsurile Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  parwous Joi 19 Iul - 20:28

Am inselat de fiecare data. Very Happy Mai bine sa am satisfactia ca sunt primul Laughing Dupa mine poate sa ma insele de 500 de ori cat timp am fost primul. Razz
parwous
parwous
4
4


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Joi 19 Iul - 20:56

Raule ciocaneala
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Ludmilika Vin 20 Iul - 0:09

un ciocaneala n'ajunge...vin eu cu mai multe! ciocaneala ciocaneala ciocaneala Laughing
Ludmilika
Ludmilika
2
2


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Mandarax Vin 20 Iul - 6:47

Cica sa mai fii cuminte Angel hmm confused Cum face unul boacana cum sar fetele pe el Evil Evil Evil
Mandarax
Mandarax
4
4


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Vin 20 Iul - 10:07

Deci ne inselati ca sa ne stimulati? Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  tigerr_it Vin 20 Iul - 15:13

pitulicea a scris:Tulai, ce femei cinstite Laughing
hahahahahah Laughing Laughing Laughing

da,mi-am inselat partenera de foarte multe ori Smile urat ,dar...asta a fost Smile
tigerr_it
tigerr_it
1
1


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  puricelu Sam 21 Iul - 20:36

Măcar noi avem curajul să recunoaştem când am făcut-o ! Femeile se plâng continuu ... Motivul real pentru care mai tragem şi noi pe dreapta !!! Scăpăm în ... decor ! Fugim de atâta ... cântec şi poezie !!! A se citi tunete şi fulgere !!!

puricelu
2
2


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Sam 21 Iul - 21:45

Daca ne uitam pe la raspunsuri, nu ati recunoscut-o mai mult sau mai des decat femeile Very Happy
Femeile au la fel de mult curaj ca barbatii....si sa insele si sa recunoasca ca au facut-o Very Happy Suntem in 2012, la naiba Evil
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  dall Sam 21 Iul - 22:33

Buna seara ! Chiar daca nu am postat de mult timp ...de citit am citit . Daca spun "nu" ...nu ma crede nimeni ,iar daca spun "da" ...cu siguranta sunt vazut ca un porc ,dar nici asta nu e o problema care sa ma deranjeze prea tare . Chiar nu-mi vine sa cred ca... nimeni nu a inselat niciodata . Se pare ca noi barbatii inselam mai mult ...de parca am face chestia asta singuri . Laughing Laughing Cred ca avem nevoie si de o partenera ...preferabil sa fie femeie Very Happy Very Happy
dall
dall
4
4


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Sam 21 Iul - 22:37

Laughing Laughing
Eu nu vreau sa par mai buna decat sunt...da' chiar sunt buna Evil
Mai insel, mai stau cuminte... Very Happy Fiecare sa creada ce vrea Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 5 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum