GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugestii si Reclamatii

+14
Obi-Wan Kenobi
teorista
snow
elis27
arriatna
Nana_Duval
mrs nobody
shadow
Demostene
dragos
HAUU_HAUU
aspidistra76
pitulicea
harakiri
18 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Re: Sugestii si Reclamatii

Mesaj  harakiri Joi 2 Sept - 11:23

Rezumarea primului mesaj :

Un scop cam comunist, dupa mine. Hai sa impartim uniforme ! Mai lipsesc lozincile:
Cine nu e cu noi e impotriva noastra
Cine nu poate il ajutam, cine nu stie il invatam, cine nu vrea il obligam.

harakiri
2
2


Sus In jos


Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Re: Sugestii si Reclamatii

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 12 Feb - 23:48

este pentru ultima data cand va explic,si va rog sa nu mi-o luati in nume de rau.il parafrazez pe dom` plesu zicandu-va ,ca atunci cand intri pe un forum e ca si cum ai merge in vizita la cineva,iti pui hainele cele mai frumoase,te fardezi te aranjezi frumos,cand intri dai buna ziua si dai tot ce ai mai frumos din tine.incepand de la 7 ani de acasa ,cultura generala,creatii,etc.nu iti pui masca si te apuci de spart omului farfuriile si ce mai are prin casa.
si pentru numele lui Dumnezeu intelegeti odata pentru totdeauna ca acesta nu e un forum de dating,zic asta pentru ca majoritatea problemelor au inceput de la mesagerie.
nu va aduce nimeni cu forta ,nu va tine nimeni cu forta si nici nu va alunga nimeni,atat timp cat respectati regulile acestei CASE.

Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Re: Sugestii si Reclamatii

Mesaj  pitulicea Lun 13 Feb - 8:23

teorista... esti printre membrii care au postat cel mai putin, dar au cele mai multe reclamatii Laughing
Prezenta ta nu e necesara, daca nu iti face placere sa stai printre noi. Umila mea parere e ca mai erau si alti oameni minunati pe forum (pe mine ma exclud, nu te incrunta asa Razz) nu era pablos singurul. Daca voiai (doar) sa te simti bine, nimic nu te impiedica....


La reclamatii neintemeiate, nu mai dau raspuns. Ar fi lipsit de demnitate din partea mea. Smile De fapt, astea sunt reprosuri, nu reclamatii.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Re: Sugestii si Reclamatii

Mesaj  teorista Lun 13 Feb - 12:25

Laughing nu ma incrunt pitu...renunt si-ti dau dreptate...prea bine dispusa sa te iau in seama
teorista
teorista
2
2


Sus In jos

Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Re: Sugestii si Reclamatii

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Lun 13 Feb - 12:31

teoristo energia pe care o consumi aici ,ar fi folositoare pentru a scrie si a posta o poezie.
dar se pare ca nu intelegi care e rostul acestui forum.
si cu asta acest topic este inchis.
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Re: Sugestii si Reclamatii

Mesaj  teorista Lun 13 Feb - 12:34

...ai si tu dreptate ...razboinicule ....o sa revin cand ma simt mai dotata si pot sa inteleg mai multe Smile
teorista
teorista
2
2


Sus In jos

Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Re: Sugestii si Reclamatii

Mesaj  dall Vin 23 Mar - 23:31

"Manelistelor ce sunteti Laughing Laughing Laughing
Unde-am ajuns Neutral Sa dau voturi verzi pentru manele Very Happy ciocanel "
"Nebuni mai sunteti. "
"Acu' sa vad ce replica iti da arri"
"Acu' sa-l vedem pe dall. Laughing Presupun ca nu se va lasa mai prejos....si uite-asa, o tineti tot intr-o manea "
"Bata-va sa va bata, ce va mai place maneaua "
Tot ce vezi mai sus e postat de tine ...acolo in "tiganie" . Nu are mare importanta pentru mine si nici nu ma intereseaza prea mult,dar daca a fost tiganie de ce naiba ai mai postat ??? De ce oamenii au doua fete ??? Daca nu se intampla incidentul cu anit...stiu sigur ca "TIGANIA" putea continua si nu te deranja. Da, ai dreptate,nu am respectat topicul,dar nici nu am primit nici o reclamatie ca am deranjat pe cineva . Pot sa accept ca ai mutat postarile unde ai vrut si chiar daca erau sterse nu era o problema ,dar nu pot sa accept oamenii care se schimba dupa cum bate vantul ...chiar nu pot si parca ma apuca asa o greata . Cand ai mintit thinking ...atunci sau acum ??? Incep sa-mi pun multe semne de intrebare in legatura cu corectitudinea postarilor pe care le faci...dar pana la urma virtualul digera tot ... no comment
dall
dall
4
4


Sus In jos

Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Sugestii si Reclamatii

Mesaj  haden Dum 25 Mar - 22:12

@Pitulicea: Eu cred ca pe forumul asta te simti bine numai tu cu tine. E parerea mea. Prin urmare, o sa apas pe deconectare o ultima data; am realizat ca eu nu am nici o sansa sa ma simt vreodata bine aici. Pa, la toti...
haden
haden
2
2


Sus In jos

Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Antispam

Mesaj  demo*d Dum 28 Apr - 20:50

ce trebui sa fac sa nu mai primesc mesaje de la voi ca mi sa umplu emailul cu .....Ati primit un mesaj privat nou pe GANDURI EFEMERE
demo*d
demo*d
1
1


Sus In jos

Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Re: Sugestii si Reclamatii

Mesaj  atat de simplu Dum 28 Apr - 20:55

Se poate seta de la profil sa nu primesti.Eu nu primesc.Am avut grija de asta. Smile
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Re: Sugestii si Reclamatii

Mesaj  Vizitator Dum 28 Apr - 21:10

Mai exact, de la preferinte. Smile
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Re: Sugestii si Reclamatii

Mesaj  demo*d Dum 28 Apr - 21:20

multumesc aella. ok

off topic
demo*d
demo*d
1
1


Sus In jos

Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Re: Sugestii si Reclamatii

Mesaj  pitulicea Dum 28 Apr - 21:40

Acum ca te-ai lamurit, pot sa-ti mut topicul la cosul de gunoi Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Sugestii si Reclamatii - Pagina 4 Empty Re: Sugestii si Reclamatii

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum