GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Care este stilul tau vestimentar?

+16
seaman65
selmer12
shu
criss
Doruletz
danmarinescu
shadow
Obi-Wan Kenobi
Pingu
veronica_franco
Queensland
Blossom777
soryn
tegeusa
RALUCA
pitulicea
20 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Care este stilul tau vestimentar?

Clasic
 
Sport
 
Casual
 
Elegant
 
Business
 
 
 
Vezi rezultatele

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Lun 2 Iul - 10:44

Rezumarea primului mesaj :

Care este stilul tau vestimentar?
Hai sa vedem care e stilul cel mai apreciat de romani.
Sa facem o comparatie intre raspunsurile de aici si ceea ce vedem pe strada Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Pingu Dum 2 Sept - 15:41

Nu mai stiu ce am votat intre casual si sport Very Happy
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Dum 2 Sept - 15:43

Tu esti printre cei care au votat in secret? Laughing
Daca ma uit la avatarul tau, esti destul de elegant. Ai si papion Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Pingu Dum 2 Sept - 15:46

Nu am venit niciodata in camasa la bere? Smile
sa fiu si io mai elegant Laughing
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 2 Sept - 17:50

eu votasem aici si am uitat sa mai si spun ce am votat.prefer tinuta sport in 80 % din cazuri ,culorii vii calde.hainute usoare comode.
in 19% din cazuri casual.iar in cazuri extreme ,dar cand spun extreme ma refer la intalniri de gradul 3 Laughing ma bag la costum si cravata.
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Dum 2 Sept - 17:57

Obi, pe tine te-as fi incadrat mai degraba la stilul clasic Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  shadow Dum 2 Sept - 18:01

N-am votat inca ...iertati-mi nestintza : ce inseamna ''casual'' scratch ...
N-am excelat niciodata in elegantza , imi place imbracamintea cat mai lejera dar fara sa ies in evidentza ...
Ramane intrebarea : eu cum sa votez ? Very Happy
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 2 Sept - 18:02

clasic? adica cu joben,papillon si baston?
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Pingu Dum 2 Sept - 18:33

Si io-s de acord cu Pitu in privinta lui Obi. Very Happy
Stilul clasic il si prinde bine. Smile
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 2 Sept - 18:41

nebun sa fii sa te pui contra soacra-tii. ce intelegeti voi prin stil clasic? Very Happy
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Dum 2 Sept - 19:36

Cum sa-ti explic eu tie, mai shadow? scratch Asa ca si cum ti-ai lua blugi si camasa Smile Un amestec de stiluri. Nici elegant, nici sport, ceva intre ele.

Obi, clasic nu inseamna joben. Very Happy Clasicul inseamna acele tinute, sau acel stil care se poarta oricand, indiferent de moda.
Tricourile polo sunt un exemplu de clasic Very Happy S-au purtat si-n anii '60, se poarta si acum...
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Pingu Dum 2 Sept - 19:50

Obi io ce sa fac daca-s pe aceiasi lungime de unda cu ea in ultimul timp. Very Happy
Sa vezi ce zgarcit m-am facut. Razz
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 2 Sept - 19:54

Laughing Laughing pingule am observat
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Pingu Dum 2 Sept - 19:56

Altfel nu strang bani veci. Very Happy
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  pitulicea Dum 2 Sept - 20:30

Laughing Laughing Nici haine moderne nu-ti mai cumperi, nu? Le porti pe cele vechi si zici ca adopti stilul clasic Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Pingu Dum 2 Sept - 20:35

Haine tre sa-mi iau, numa sa mai fac ceva banuti. Very Happy
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Care este stilul tau vestimentar? - Pagina 2 Empty Re: Care este stilul tau vestimentar?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum