GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

+19
mielusica
atat de simplu
Sibel16
shadow
pufulete09
seaman65
liviu_2756
Violoncella
curcubitza
vs_vasi
simplicity
sorinherr
habibi77
Queensland
oli
Obi-Wan Kenobi
elis27
tegeusa
pitulicea
23 participanți

Pagina 3 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Vote_lcap7%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Vote_lcap31%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Vote_rcap 31% 
[ 28 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Vote_lcap16%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Vote_rcap 16% 
[ 15 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Vote_lcap23%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Vote_rcap 23% 
[ 21 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Vote_lcap23%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Vote_rcap 23% 
[ 21 ]
 
Total voturi : 91
Inapoi
 
 

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Lun 18 Iun - 9:47

Rezumarea primului mesaj :

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Inca o intrebare incomoda, dar nu e nevoie sa ne dezvaluiti numarul lor. Bifati doar in sondaj Wink Noua ne place discretia Very Happy

La aceste sondaje, comentam rezultatele sondajului, nu raspunsurile individuale. Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Violoncella Joi 13 Dec - 21:49

E destul de posibil, Pitu. Io asa cred. Votul insa ma contrazice un pic. Ma incadrez intre 2 si 5. Nu mai fac si alte comentarii, sau sa mai fac?
Hai sa nu mai fac. Aici totul e subiectiv.
Violoncella
Violoncella
5
5


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Joi 13 Dec - 21:56

Crezi... ca noi am fost mai usuratice? Laughing Laughing

Eu nu pot sa cred ca atat de multi au avut prima experienta sexuala cu sotia ... si ultima tot cu ea Very Happy

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Violoncella Joi 13 Dec - 21:59

Nu cred ca sunteti mai usuratice....cred ca va invidiez! Smile)) asta vroiam sa spun Razz
Violoncella
Violoncella
5
5


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Joi 13 Dec - 22:02

Eu ma refeream la tine si la mine....ca noi n-am avut un singur partener Wink Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Violoncella Joi 13 Dec - 22:27

Na! Eu cu gandul invidios la 5-10 nu ma gandeam ca si altele ma pot invidia pe minee! Smile)
Violoncella
Violoncella
5
5


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  liviu_2756 Joi 13 Dec - 22:29

Nu stiu daca are vreo importanta numarul partenerelor,pentru mine are importanta chimia relatiei(,compatibilitatea, placerea,completarea,abandonul,betia momentului,si tihna de dupa)si atunci fiecare experienta ,moment,act sexual devine unic!
liviu_2756
liviu_2756
1
1


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Violoncella Joi 13 Dec - 22:55

Ai dreptate liviu. Doar ca asta e un test. Daca vrei sa exprimi altceva cred ca exista destule topice de discutie.
Violoncella
Violoncella
5
5


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  seaman65 Vin 14 Dec - 3:51

A gentleman never tells. Very Happy
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Violoncella Vin 14 Dec - 6:47

But votes? Smile)
Violoncella
Violoncella
5
5


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Vin 14 Dec - 8:53

Laughing Sustin cele spuse de Vio si cele spuse in mesajul de prezentare al topicului (primul de pe pagina).
Acesta este un sondaj. Cel mai important e votul. Comentariile nu-s obligatorii, dar au si ele farmecul lor. NU e neaparat sa spuneti ce ati votat.

Aici comentam pe scurt voturile date sau rezultatele sondajului, nu ne exprimam parerile. Un sondaj pune niste intrebari simple si asteapta niste raspunsuri concrete. Titlul sondajului nu este "Ce parere ai despre.... ? " Wink Discutiile "aprinse" isi au locul in alte subforumuri. Smile

Constat ca de ieri pana azi s-a inmultit considerabil numarul voturilor Surprised ....si situatia s-a schimbat. Cei cu un singur partener sexual nu mai sunt asa de multi cum erau Laughing Acum e mult mai real!
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pufulete09 Vin 14 Dec - 9:02

Eu am fost mai zburdalnica in tinerete Smile , asa ca la mine e mai mult de 10. Acum sunt prea cuminte pt vremurile pe care le traim Very Happy , dar am invatat sa pretuiesc iubirea.
pufulete09
pufulete09
2
2


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Vin 14 Dec - 9:04

La fel si eu, pufulete Laughing
Fuse si se duse. Toate la timpul lor. Tineretea cu zburdalnicia, maturitatea cu profunzimea sentimentelor.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  seaman65 Dum 16 Dec - 16:16

Adica iubire prin corespondenta. Laughing
Stramosul cybersexului. Laughing
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  shadow Dum 16 Dec - 17:27


Am votat ''numai unul '' ... comentarii nu am , doar simplu fapt ca eu am gasit tot ce mi-am dorit din prima , n-a fost nevoie '' alte incercari '' Smile .
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 3 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Dum 16 Dec - 18:05

Stiu ca exista oameni norocosi ca tine, shadow... da's asa de putini Smile
Multi, chiar daca au noroc, nu stiu sa se bucure de el... Vor sa afle cum e norocul altora.... sau cat de mult mai norocosi ar putea fi Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pagina 3 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum