GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ANUNTURI

+14
Faun
mastermind
itina
Vax Populi
Woo Woo
atat de simplu
Pingu
habibi77
elis27
oli
Radu
seaman65
parwous
pitulicea
18 participanți

Pagina 11 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

In jos

ANUNTURI - Pagina 11 Empty ANUNTURI

Mesaj  pitulicea Sam 24 Mar - 19:42

Rezumarea primului mesaj :

Daca ai ceva de anuntat, sau vrei sa pui o intrebare la care speri sa primesti raspuns "urgent", foloseste cu incredere topicul acesta Smile Nu garantez ca va fi citit in timp util si de catre toata lumea, dar merita sa faci o incercare Very Happy
Daca e IMPORTANT si e ANUNT, exista sanse mari sa fie citit. clown



Nu se accepta anunturile la misto si ironiile ieftine. Mesajele care nu corespund topicului vor fi sterse de catre administrator.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


ANUNTURI - Pagina 11 Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  Adina nicoleta militaru Mier 3 Feb - 20:32

Am inteles, multumesc! Seara buna😇
Adina nicoleta militaru
Adina nicoleta militaru
1
1


Sus In jos

ANUNTURI - Pagina 11 Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  pitulicea Mier 3 Feb - 20:33

off topic
Pentru discutii treceti la alte subiecte.
Pentru reclama, treceti pe alte site-uri.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ANUNTURI - Pagina 11 Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  pitulicea Mier 19 Mai - 21:20

Nou: editor ușor pentru versiunea mobilă a forumului dvs.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ANUNTURI - Pagina 11 Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  pitulicea Sam 29 Mai - 8:34

In caz ca nu ati observat, acum aveți pe forum Biblioteca Emoji direct integrata în editor. Smile
Puteti sa le luati si din partea dreapta a mesajului, ca si pana acum, dar le puteti lua si direct din mesajul editabil, din bara de unelte. Acolo aveti mai multe...


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ANUNTURI - Pagina 11 Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  myrk Sam 29 Mai - 12:18

Aha. Multam! N-am simtit nevoia. Inca. Laughing

Ia sa vad ce face emoji asta (surprise): [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

ANUNTURI - Pagina 11 Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  pitulicea Sam 29 Mai - 13:28

Laughing Nu face nimic altceva decat ce facea si cel de dinainte Very Happy  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ANUNTURI - Pagina 11 Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  Dincolo de tot Sam 29 Mai - 13:54

Fain.
Dincolo de tot
Dincolo de tot
3
3


Sus In jos

ANUNTURI - Pagina 11 Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  pitulicea Mar 24 Ian - 10:18

Pentru 31 ianuarie centrul de date al Forum gratuit anunta intretinere tehnica intre orele 18.00 și 18.30 (Ora Europei Centrale). Exista posibilitatea apariției unor probleme cu accesul.
La cat de putini suntem pe forum, mai ales seara intre acele ore, nu cred ca va sesiza nimeni neregulile, in cazul in care vor fi Laughing  Totusi, va anunt, sa nu va speriati in caz ca... Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

ANUNTURI - Pagina 11 Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  pitulicea Joi 16 Feb - 13:18

Nu stiu daca a bagat careva de seama, dar m-am jucat putin pe la emoticoane/smilies si le-am cam zapacit. t1813  Probabil o sa va simtiti incurcati o vreme, asa cum ma simt si eu.
Ideea e ca le-am mai organizat si am mai adaugat niste emoticoane. Unele simpatice, altele mai putin Laughing
In partea din dreapta, unde apar emoticoanele cand scrieti/editati un mesaj, n-o sa mai apara vizibile toate. Dar daca dati click pe sagetuta de la Mai multe smilies-uri, se va desfasura o lista cu categorii de emoticoane/smiles:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

- Smilies
- Food & Drinks
- Animals & Flowers
- Work & Activity
- Love & Party

Selectati ce categorie vreti si alegeti de acolo emoticonul/smilies-ul cel mai potrivit Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


paul_br apreciază acest mesaj

Sus In jos

ANUNTURI - Pagina 11 Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  pitulicea Mier 15 Mar - 14:53

A aparut o functie noua pe forum: urmăriți membrii. Scopul este de a îmbogăți interacțiunile dintre membri prin oferirea unui nou sistem de alertă. În acest fel, nu veți rata postările membrilor importanți și interesanți ai forumului nostru.
Functia vă poate fi foarte utila pentru a fi notificat cu privire la noul conținut publicat de anumiți membri. Acțiunea de a urmări un membru constă în abonarea la conținutul acestuia (subiecte sau mesaje noi) și primirea unei notificări în funcție de preferințele alese.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Fiecare utilizator poate găsi lista membrilor pe care îi urmărește pe forum prin intermediul filei "Membri urmăriți" din ediția profilului său:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Alți membri pot vedea lista membrilor urmăriți de un membru vizitând profilul acestuia și accesând fila "Membri urmăriți", cu excepția cazului în care administratorul a dezactivat această opțiune.
Urmărind un alt membru, veți fi notificat atunci când se creează un nou subiect sau când se publică un mesaj, în funcție de preferințele dvs. de notificare.
Rețineți că, pentru a evita să vă trimitem prea multe notificări atunci când un membru urmărit publică conținut într-un forum urmărit sau într-un subiect urmărit, am integrat o logică de prioritate între diferitele tipuri de notificări. Astfel, veți primi doar o singură notificare pentru fiecare conținut.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pitulicea
pitulicea
6
6


Ghelan Anca apreciază acest mesaj

Sus In jos

ANUNTURI - Pagina 11 Empty Re: ANUNTURI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum