GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Am masina mea si ma mandresc cu ea!

+32
myrk
Woo Woo
Pingu
shadow
dall
preotul1
elis27
GANDACEL
parwous
ionutz72
dersky
seaman65
remusn1
daffy_
ghost
deea
oli
juliette
Mr Nobody
atat de simplu
dragos
aspidistra76
mrs nobody
moonstone
man
habibi77
lynn
Radu
LiquidSilk
nadufmic
pitulicea
snow
36 participanți

Pagina 18 din 24 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Urmatorul

In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  snow Dum 31 Ian - 12:40

Rezumarea primului mesaj :

Astept aici toti membrii forumului posesori, fosti sau viitori proprietari de masini. Conducatori auto, viitori conducatori sau chiar fosti conducatori. Pareri despre masina fiecaruia sau ce ne-am dori, probleme tehnice sau legislatie rutiera. Asa ca ...ambalati motoarele.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asta-i babutza. Cealalta e la reefrech.
snow
snow
6
6


Sus In jos


Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  seaman65 Sam 25 Iun - 15:08

Mie nu mi se par inteligente. Cine vrea masina buna si-o cumpara gata buna. Sa bagi 50 de mii intr-una noua suna anapoda. Care-i tare in produs masini de ce nu se apuca sa produca masini, de ce nu se face designer gen Giugiaro, nu sa iei o masina gata facuta, sa spui ca nu-i buna si sa-i aduci imbunatatiri.
Eu sunt pe principiul ca daca-mi cumpar ceva, imi cumpar sa-mi placa, nu ca sa am ce modifica. Atunci cand iti ajung banii, bineinteles.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  pitulicea Sam 25 Iun - 15:35

Laughing Laughing Laughing Asa gandesc si eu......despre haine Very Happy
Merg pe acelasi principiu.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  dersky Sam 25 Iun - 15:46

MI-AM LUAT STERGATOARE NOI
http://fs69.trilulilu.ro/stream.php?type=image&source=site&size=large&hash=bdc59824693aa5&username=petrubazatu&key=x.jpg
dersky
dersky
2
2


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  pitulicea Sam 25 Iun - 16:00

Laughing Laughing Laughing Laughing
De-acu' sa te tzii accidente Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  snow Sam 25 Iun - 16:05

E bine ca are stropitarea pe centru Very Happy
snow
snow
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  pitulicea Sam 25 Iun - 16:52

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  ionutz72 Mier 6 Iul - 9:11

...faruri de ceatza deasa...sa nimeresc drumul spre casa... La volan
ionutz72
ionutz72
4
4


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  snow Vin 5 Aug - 13:52

snow
snow
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  ghost Vin 5 Aug - 17:37

tare videoclipul
ghost
ghost
4
4


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  ghost Vin 5 Aug - 17:42

[youtube][/youtube]
ghost
ghost
4
4


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  snow Vin 5 Aug - 19:21

ESTE un pilot de exceptie..

snow
snow
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  ghost Vin 5 Aug - 19:43


nu merge videoclipul snow

nu cred ca ar putea cineva sa conteste meritul pilotului
ghost
ghost
4
4


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  parwous Vin 5 Aug - 19:45

Merge direct pe youtube Wink Click pe el.
parwous
parwous
4
4


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  GANDACEL Joi 11 Aug - 17:19

[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]

"am masina mea si ma mandresc cu ea"
pozele sunt de vreo 3 ani cand masina era noua oricum nu a suferit modificari doar ca e mai murdara cand nu o spal
GANDACEL
GANDACEL
2
2


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  habibi77 Vin 12 Aug - 16:03

Avem si noi piloti de exceptie. Este verisorul unui coleg de-al meu...l-as lua acasa sa faca niste drifturi, dar nu cred ca vrea. Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 762404

habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 18 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 24 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum