GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Snobism

+13
tegeusa
seaman65
mrs nobody
Tizona
shadow
Mr Nobody
daffy_
fotohobby
Adriatica
snow
costica19
pitulicea
habibi77
17 participanți

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos

Snobism - Pagina 4 Empty Snobism

Mesaj  habibi77 Lun 12 Apr - 12:48

Rezumarea primului mesaj :

Va propun sa postati aici tot ce vi se pare iesit din comun si se incadreaza la aceasta categorie....snobism.
habibi77
habibi77
6
6

Sus In jos

Snobism - Pagina 4 Empty Re: Snobism

Mesaj  oli Lun 27 Feb - 13:35

Am citit asta intr-un articol de pe net

Buna,am 24 de ani si sunt inca virgina si imi place ca am ramas asa pana acum nu are dreptul sa ma critice,e viata mea si mi-am planificat ca pana la 24 de ani sa raman asa,toate bune si frumoase pana cand am implinit si 24 de ani si si mi-am propus sa-mi pierd virginitatea.De fapt voi implini in curand 25 de ani si tot fara iubit si tot virgina sunt.Cand aud barbatii ca-s inca virgina fug ca de tamaie.Cat de lasi sunt!
La inceput sunt amabili vai ce misto esti imi zic dar apoi-si o sa intru putin in amanunte-am incercat sa am o relatie cu un baiat,il tin eu o luna asa fara sa se intample nimic si cand afla pa!
Eu cred ca daca am fi amandoi in situatia asta n-ar mai fi atat de ciudata situatia.Deci caut iubit virgin cu care sa fac dragoste.
Propuneri?
Ps-daca mai exista asa ceva...

Fara comentarii Question Question Question
oli
oli
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea Lun 27 Feb - 13:38

Sunt, dar le e rusine sa recunoasca Very Happy
Altadata virginitatea era o mandrie si o virtute.... azi e un pacat Very Happy Doamne, in ce lume traim.
pitulicea
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  oli Lun 27 Feb - 13:39

Tot respectul daca e asa cum scrie ! Azi rar mai gasesti la 15 ani fete virgine !
oli
oli
6
6

Sus In jos

Mesaj  mrs nobody Lun 27 Feb - 17:05

si de ce doreste sa o piarda?
nu mi se pare virginitatea un lucru ce poate fi pierdut sau gasit de altul intr-un anume fel, incantator
e doar o stare de fapt, o conditie normala, iar ideea de a-ti pierde virginitatea, probabil chiar la varsta de 24 de ani, ca atunci a sunat ceasul, mi se pare o ciudatenie
mrs nobody
mrs nobody
5
5

Sus In jos

Mesaj  djack Mier 21 Mar - 19:56

Sa fim putin seriosi...
La 24 de ani virgina..? Mi se pare o totala lipsa de constiinta civica si spirit cetatenesc! Intr-o lume in care viteza de executie a devenit principalul atribut de clasificare a performantei, cred ca o sa ne cam faca specia de ras, cu puterea ei de adaptare cu tot... La capitolul planificare, insa, putem sa-i dam 10...24 am zis, asa sa-i ramana numele ! (vreo admiratoare secreta a celui de-al treilea reich...? ) Imbucurator in toata ecuatia pare a fi in continuare eternul masculin, predispus la judecati de valoare cu caracter superficial si prompt, totodata, care nu lasa loc de interpretari echivoce, decat pentru rauvoitori : adecatelea...cum, bre...?!?!? stau io o luna de veghe-n lanu' de secara, ca sa obtin asa o informatie clasificata, gen "te spun LUI mama!"...?
ca sa n-o mai lungesc....o sa-i para rau !!!
2
2

Sus In jos

Mesaj  seaman65 Mier 21 Mar - 20:21

sa mor daca am inteles ce-ai vrut sa spui.
seaman65
seaman65
6
6

Sus In jos

Mesaj  djack Mier 21 Mar - 20:34

nik. caterinca si nimic mai mult. e obligatoriu sa fim seriosi si plini de sensuri ?
djack
djack
2
2

Sus In jos

Mesaj  seaman65 Mier 21 Mar - 20:36

Deloc.
seaman65
seaman65
6
6