GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cine este barbatul din fanteziile tale?

+8
itina
Tizona
Blossom777
elis27
seaman65
RALUCA
curcubitza
pitulicea
12 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Cine este barbatul din fanteziile tale?

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_lcap30%Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_rcap 30% 
[ 7 ]
Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_lcap0%Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_lcap17%Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_rcap 17% 
[ 4 ]
Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_lcap35%Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_rcap 35% 
[ 8 ]
Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_lcap0%Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_lcap0%Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_lcap4%Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_lcap4%Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_lcap9%Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Vote_rcap 9% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 23
Inapoi
 
 

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Lun 15 Oct 2012 - 18:53

Rezumarea primului mesaj :

Cine este barbatul din fanteziile tale?
Hai sa vedem ce fel de fantezii au femeile sau, mai exact: CU CINE?  Evil

Va reamintesc ca e vorba de un sondaj. Nu este important fiecare raspuns in parte, ci rezultatul final al sondajului.
Nu e nevoie sa ne spuneti ce ati votat. Bifati in sondaj si dati click pe Trimite votul! Daca nu vreti sa stim care va sunt fanteziile, nu vom afla.
Insa, daca doriti sa faceti comentarii, noi ne vom bucura sa le citim Wink  study


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Mier 14 Dec 2016 - 21:42, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  Tizona Vin 19 Oct 2012 - 21:15

Chiar asa, oare de ce? M-am enervat cand am auzit stirea. Laughing Am zis ca aflu unde sta si ma duc si-i dau cu pietre in geam.
Tizona
Tizona
4
4


Sus In jos

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Mar 5 Feb 2013 - 14:28

Nici o femeie n-are fantezii cu celebritati? Smile Interesant. Atatia barbati frumosi si femeile nu viseaza la ei Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  itina Vin 20 Ian 2017 - 23:01

Am raspuns "barbatul in uniforma" si aici intra desigur si al meu iubit. Very Happy
itina
itina
6
6


Sus In jos

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Vin 20 Ian 2017 - 23:04

Esti prima si singura care are fantezii cu barbatii in uniforma Laughing
Trebuie sa ma intorc la prima pagina sa vad ce am raspuns eu cand am raspuns. scratch Acum nu mai am fantezii cu nimeni. Laughing N-as mai avea ce bifa.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  Florin Popa Vin 20 Ian 2017 - 23:07

Nu se poate pitu sa nu mai ai fantezii. Nici macar una, oricat de mica ar fi? Laughing
Florin Popa
Florin Popa
6
6


Sus In jos

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Vin 20 Ian 2017 - 23:12

Acum ca am recitit raspunsul meu (si toate celelalte, care-s tare comice Laughing ) evident ca nu puteam sa raspund altceva decat ce-am raspuns Laughing

Ba, u a mica pot sa am daca ma screm, dar tot cu un fost Laughing Sunt consecventa Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  myrk Vin 20 Ian 2017 - 23:15

Are ce are itina cu uniformele. Astia-s aia diciuplinati: 1,2,3,4, 1,2,3,4 stangul, stangul, stang, drept, stangul! Itina, stanga-mprejur!

Iar pitu cu fostii. De ce nu ma mira?
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  Florin Popa Vin 20 Ian 2017 - 23:22

Pentru ca pitu, e pitu si gata. Laughing
Florin Popa
Florin Popa
6
6


Sus In jos

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  atat de simplu Joi 26 Iul 2018 - 14:07

confused Na, unde-am ajuns. Ce sa zic si eu daca tot sunt aici? O fi fostul sau actualul? confused Ca-n fiecare zi ma razgandesc. ciocanel Pot spune ca am fantezii cu doi, nu? confused Desi eu vreau sa fie unul doar. Sad Fug de-aici, ca ma apuca imediat plansul. Exclamation
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Joi 26 Iul 2018 - 20:36

Deci ce-ai bifat in sondaj? Laughing Laughing Ori n-ai vazut ce bifai, ca erai cu lacrimi in ochi? Razz
Eu daca as bifa acum, oare ce-as bifa? scratch Mi-ar trebui doua bife: un fost... in uniforma Very Happy Rolling Eyes
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  atat de simplu Joi 26 Iul 2018 - 21:34

Pe fostul l-am bifat, ca asa va ramane. Sper. gun
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  Faun Mier 10 Iul 2019 - 6:57

sotul meu iubit
Faun
Faun
2
2


Sus In jos

Cine este barbatul din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este barbatul din fanteziile tale?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum