GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

+14
mielusica
freda white
Queensland
atat de simplu
kam3l3on
soryn
criss
shadow
pufulete09
Tizona
tegeusa
seaman65
Obi-Wan Kenobi
pitulicea
18 participanți

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Da, inca-mi amintesc cu placere acele momente
 
Da, dar de mult, am si uitat
 
Nu am avut ocazia
 
Nu si nu ma intereseaza
 
Sunt deschisa la orice... provocari
 
 
 
Vezi rezultatele

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  pitulicea Lun 8 Oct - 10:09

Vacantele de vara ne conduc pasii spre locuri noi... ne ajuta sa cunoastem oameni noi... ne pun in situatii diferite fata de cele de zi cu zi.
Vacanta de vara e momentul ideal pentru aventuri. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ati experimentat astfel de aventuri? Daca nu... mai e timp pentru asta. Wink

Fiind vorba de un sondaj, este important sa bifati raspunsul "corect" si sa trimiteti votul. La fel de importante sunt si comentatiile. Nu ezitati sa le faceti.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Lun 8 Oct - 10:50

nu si nu au fost genul meu aventurile .sunt genul care pune suflet intr-o relatie ori aventurile inseamna sa nu te implici emotional. asa ca no thanks!!
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  pitulicea Lun 8 Oct - 10:52

Eu da Very Happy In fiecare vara alta aventura Very Happy (cel putin una) Laughing
Asta nu inseamna ca nu m-am implicat emotional in fiecare dintre ele, chiar daca erau relatii scurte...de cateva zile.
Am o gramada de amintiri frumoase day dreaming

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  seaman65 Lun 8 Oct - 12:25

Eu am raspuns ca nu si nici nu ma intereseaza. N-am timp pentru aventuri asa de scurte. Very Happy
Si eu pun suflet in ce fac si o aventura e prea pe teermen scurt.
Adica treaba-i complicata suficient, are rost s-o mai complic si eu oleaca?

Totusi... nu se stie niciodata. Laughing
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  pitulicea Lun 8 Oct - 21:57

Mai....da' voi n-ati fost tineri niciodata? Very Happy Numai eu? Very Happy
Eu cred ca vreti sa dati bine in ochii nostri si nu spuneti adevarul Laughing Barbat fara aventuri...cine-a mai vazut? Evil
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  seaman65 Lun 8 Oct - 23:01

Pai cand eram pustan nu se pune, alea nu erau aventuri, eu eram mic si prost. Dupa ce-am cunoscut-o pe sefa, am ramas impreuna pana ne-am "luat", fo' 3 ani.
N-am avut ocazia sa am o aventura, in sensul ca nu-mi plac chestiile scurte. Ceva mai intens, mai stabil, mai... emotional ar fi mers, dar o chestie pe fuga-n lift... Laughing
N-are rost sa punem la socoteala maruntisuri, discutii cu alte persoane, chestii care nu se pot numi aventuri.
Eu stiu o chestie: o (alta) femeie inseamna timp dedicat ei, iar asta-i in ultima vreme o marfa tare greu de gasit.
La vapor am timp cat vreau eu, dar acolo n-am femei. Very Happy
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  tegeusa Mar 16 Oct - 16:37

Da, dar demult si am uitat. Demult, deoarece au trecut vreo 5 ani , am uitat deoarece de obicei era prea multa bere in sistem si dimineata uitam cine a fost fata. si prietenii mei - halal prieteni! - fusesera atat de beti ca nu stiau nici ei... Surprised
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  seaman65 Mar 16 Oct - 16:50

Deci secretul ar fi sa mergem in bar si sa bem, ca s-o gasi una sa ne duca acasa (la ea). Very Happy
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  tegeusa Mar 16 Oct - 16:53

nu e sigur, dar putem incerca. Very Happy
spune numa cand Very Happy
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  Tizona Vin 19 Oct - 22:42

Da.. am avut acum... 13 ani Laughing ('ai de batranetile mele!!) la mare. E o poveste amuzanta si frumoasa.. o aventura in toata puterea cuvantului, cu de toate, intr-o saptamana ne-am certat, ne-am impacat, am dansat, ne-am iubit, am mancat, am baut, am dormit impreuna.. I-am facut si curat acasa. rolling on the floor Ne potriveam de minune, dar nici unul nu-si dorea mai mult. Asa ca ne-am mai sunat de zilele de nastere (erau apropiate) inca un an dupa aceea si ne-am urat toate cele bune.. si gata.
Tizona
Tizona
4
4


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  pufulete09 Mar 11 Dec - 10:26

Smile Da am avut, dar atunci am inteles ca daca nu e emotie, implicare ......nu e nimic mai mult decit experienta si atit Very Happy
pufulete09
pufulete09
2
2


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  shadow Mar 11 Dec - 10:34

''Nu si nu ma intereseaza'' , am votat ... cand bifezi aceasta optiune comentariile nu-si mai au rostul , fiindca n-ar fi nimic interesant de spus Laughing .
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  pitulicea Mar 11 Dec - 10:49

Pentru mine e interesant sa citesc tot ce aveti de spus legat de subiect - sondaj Smile

Vine o varsta cand "nu te mai intereseaza" .. Razz Dar daca le-ai experimentat la vremea lor, ai ramas cu niste amintiri frumoase Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  criss Mar 11 Dec - 12:44

Observ ca toata lumea se refera doar la aventuri "emotionale" Pup you - zic eu mai degraba se refera la cele sexuale. Nu sunt aventuri doar cele sexuale sau emotionale... am inalnit oameni si de sex opus cu care m-am simtit mai bine ca la "sex cu altele" Laughing - oricum cred ca si acele amintiri de cand eram pustani ar trebui sa se puna.

Ca orice alte evenimente sau simtiri fac parte din viata si trebuie sa nu avem regrete. Cat despre cei care considera ca e bine sau rau sa ai o aventura de o vara - depinde ce fel de aventura - de exemplu eu ma refer la aventura de mers pe munti in locuri periculoase - am fost si imi amintesc cu placere.

Am intalnit barbati si femei -oameni deosebiti cu care m-am simtit super. jump Cool pillow fight
Aventuri sunt in mai multe feluri si circumstante...trebuie doar sa le urmezi Wink
criss
criss
2
2


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  pitulicea Mar 11 Dec - 12:50

Aventurile pe care le amintesti tu, sunt "vacanta" in sine....cadrul in care s-ar putea infiripa aventura emotionala Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai "experimentat" o aventura de-o vara? Empty Re: Ai "experimentat" o aventura de-o vara?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum