GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

+19
mielusica
atat de simplu
Sibel16
shadow
pufulete09
seaman65
liviu_2756
Violoncella
curcubitza
vs_vasi
simplicity
sorinherr
habibi77
Queensland
oli
Obi-Wan Kenobi
elis27
tegeusa
pitulicea
23 participanți

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Vote_lcap7%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Vote_lcap31%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Vote_rcap 31% 
[ 28 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Vote_lcap16%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Vote_rcap 16% 
[ 15 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Vote_lcap23%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Vote_rcap 23% 
[ 21 ]
Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Vote_lcap23%Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Vote_rcap 23% 
[ 21 ]
 
Total voturi : 91
Inapoi
 
 

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Empty Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Lun 18 Iun - 9:47

Rezumarea primului mesaj :

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Inca o intrebare incomoda, dar nu e nevoie sa ne dezvaluiti numarul lor. Bifati doar in sondaj Wink Noua ne place discretia Very Happy

La aceste sondaje, comentam rezultatele sondajului, nu raspunsurile individuale. Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  myrk Mier 29 Ian - 20:46

Eu, nu!  Very Happy Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Vizitator Mier 29 Ian - 20:50

de ce peste mari si tari? de ce a '' a fost odata'' ? poate sa fie acolo, aproape, acum sau in curand  confused 
Dar stii cum se spune...''totul de la cap se trage''   Razz    pana n-o sa te convingi tu insati ca se poate si altfel, putem spune noi cele mai intelepte chestii aici, ca tot aiureli vor parea.  Laughing 
a nu se intelege ca eu ma cred vreo inteleapta.  Wink  La cate prostii am facut si eu in viata mea, greu de crezut ca am avut mai multa minte decat marul de langa mine.  Smile 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Mier 29 Ian - 21:24

doro...bag sama tu vorbesti mai mult despre iubire  Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Vizitator Mier 29 Ian - 21:26

bag si eu seama ca sunt cam pe langa topic, scuzati, ma dau mai incolo  Laughing 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  myrk Mier 29 Ian - 21:41

Pai spuneti numarul, iar daca l-ati uitat... sunteti iertate!  Very Happy Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Mier 29 Ian - 21:56

Eu l-am spus pe la inceputul topicului  confused  Aproximativ Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  mastermind Vin 31 Ian - 1:18

observam mai devreme ca sunt 6% care au bifat niciunul.si ii inteleg Smile...NU AU FACUT NICIODATA SEX.Probabil, era mai corect daca intrebarea continea, parteneri de sex sau dragoste.Wink

mastermind
4
4


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Vin 31 Ian - 8:52

Actul sexual e act sexual, indiferent ca implica sau nu sentimente. La actul sexual se refera sondajul. Doar nu te intreaba cati iubiti ai avut... (Cu unii poate ai ajuns in pat, cu altii nu.)
Iar cei 4 care au raspuns ca nu au facut sex, chiar n-au facut si stiu cine sunt cel putin doi dintre ei Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  myrk Vin 31 Ian - 15:34

Sunt femei sau barbati?  Surprised (Uite niste oameni fericiti!  confused Laughing ) Ceilalti doi mint? Surprised Sigur ca da, sexul e sex!  Smile Interesant ar fi fost numarul de partide cu un partener (parteneri)! La simplu si la total!  Very Happy Laughing Dar aici e vorba de-acu' de performanta!  Smile E si o vorba: cantitatea aduce calitatea! (ulterior!  Very Happy )  Laughing Probabil ca multi n-ar tine minte... oricum numarul e finit... si fara virgula (probabil!  scratch )!  Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  mastermind Vin 31 Ian - 17:06

Pitu,daca tu asa vezi lucrurile inseamna ca am bifat corect,dar in viziunea mea vad altfel lucrurile..actul sexual unde sunt implicate sentimente eu o numesc dragoste(si nu cred ca sunt singurul).

mastermind
4
4


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  myrk Vin 31 Ian - 17:12

Aici e vorba de mosor!  confused Smile 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 7 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Faun Mier 10 Iul - 7:09

nu multi
cand nu eram intr-o relatie, preferam sa stau pe uscat Smile
Faun
Faun
2
2


Sus In jos

Pagina 7 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum