GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ti-ai inselat vreodata partenerul?

+33
kam3l3on
freda white
mercur
magda17m
ionnelu
atat de simplu
panoschi
Pingu
OkazionalSmoker
pana
sorinherr
dall
puricelu
tigerr_it
parwous
Ludmilika
Ostional
Violoncella
shadow
soryn
veronica_franco
Mandarax
criss
elis27
daffy_
habibi77
Krissunu
Amrita
RALUCA
seaman65
tegeusa
oli
pitulicea
37 participanți

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Fii cat se poate de sincer ...

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Vote_lcap7%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Vote_lcap34%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Vote_rcap 34% 
[ 23 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Vote_lcap37%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Vote_rcap 37% 
[ 25 ]
Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Vote_lcap22%Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Vote_rcap 22% 
[ 15 ]
 
Total voturi : 68
Inapoi
 
 

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 12:33

Rezumarea primului mesaj :

Ti-ai inselat vreodata partenerul?

O intrebare indiscreta, stiu Evil dar nu e nevoie sa spuneti ce anume ati bifat in sondaj. Intrebarea este indiscreta, dar noi nu Very Happy Puteti raspunde cu toata sinceritatea. Nu suntem aici ca sa judecam pe cineva. Daca nu va faceti cunoscut votul, nu vom sti cine ce a votat si cat de des isi inseala partenera/partenerul....daca si-l inseala.

Interesante vor fi rezultatele sondajului, nu fiecare raspuns in parte. Votati cu incredere!

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iun - 21:33

Laughing Laughing Nebuna esti. Ai fi putut sa fii rea ..daca ai fi putut. Laughing

Amrita, convinge-i tu, ca eu nu pot Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  daffy_ Mar 12 Iun - 14:38

cred ca am votat aiurea...am vrut sa votez :DA DE MAI MULTE ORI
cred ca am votat altceva Crying or Very sad
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  seaman65 Mar 12 Iun - 14:46

Trebuie o definitie a inselatului.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Mar 12 Iun - 14:46

Ba eu cred ca ai votat bine... cred Rolling Eyes
Daca e sa ne luam dupa comentarii, tu esti singurul care ai recunoscut ca-ti inseli partenera, deci, probabil, votul acela e al tau Smile

De ce, seaman? Ca sa fiu si eu vinovata? Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  oli Mar 12 Iun - 15:23

Pot sa mai votez inca odata? Very Happy
oli
oli
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Mar 12 Iun - 15:29

De ce, oli? Intre timp ti-ai amintit ca l-ai inselat? Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  oli Mar 12 Iun - 15:33

Nuuuuuuuuuu. Pe cel de acum l-as insela in fiecare zi ! Shocked
oli
oli
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  elis27 Mar 12 Iun - 20:51

Ia uite ca avem topic nou ...pentru mine Very Happy Raspund si eu neaparat.

Din cate stiu eu ,nu l-am inselat Very Happy si probabil ca nici nu o sa o fac vreodata ,ca nu ma lasa constiinta,nu e vorba de ce ar simti el ci de faptul ca eu nu m-as simti bine in pielea mea daca l-as insela,cred ca sunt prea egoista si pentru a insela pe cineva Very Happy Dar cum in mintea omului nu stii ce se poate intampla si eu cred ca ''niciodata nu trebuie sa spui niciodata'' o sa votez '' nu,dar poate o sa o fac'',ca sa fiu sigura ca nu mint Very Happy
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Mar 12 Iun - 21:04

Laughing Laughing
La mine depinde mult de partener. Pe unii i-am mai inselat Very Happy
Da' eu vorbesc acum de ultimul Very Happy de iubirea vietii mele.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  seaman65 Mar 12 Iun - 21:15

Io cred ca ne batem prea mult capul, cuvantul suna murdar, insa practica nu-mi suna la fel.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  elis27 Mar 12 Iun - 21:25

Eu n-am inselat pe nici unul ,dar am avut aproape doi Very Happy Si nu pe amandoi odata

Seaman si practica poate fi murdara daca transpiri Laughing
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Mar 12 Iun - 21:47

Mie mi se pare mult mai murdara practica decat cuvantul Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  criss Joi 12 Iul - 18:07

- de 2 ori am avut cate o femeie pe care nu am inselat-o niciodata - mare prostie am facut... fidelitatea cu cine nu trebuie, nu e buna.
- Oricum daca ea (sau el) nu are incredere in tine, va considera ca ai facut-o si va fi gelos (geloasa) indiferent daca ai inselat(-o) sau nu.
- Mai bine raman singur... asa nu are cine sa fie geloasa din imaginatie.
- totusi, nu stiu dece, dar simt sa dau un vot Ralucai 30 de "undeva" ---

iar votul meu este pentru "nu, dar poate o sa o fac" daca oi avea macar cu cine... Smile Very Happy Smile

hmmm... nu stiu dece mi-am etalat atatea sentimente... Smile

--- scuze anticipat, daca am deranjat cu ceea ce am spus mai sus
criss
criss
2
2


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  pitulicea Joi 12 Iul - 19:11

De ce sa deranjezi? Laughing Ai fost chiar simpatic.
Eu nu judec pe nimeni pentru ca nu-s in pielea nimanui. Atata timp cat nu simt, nu gandesc, nu traiesc ca altul, nu am cum sa-i judec alegerile si deciziile.
Nu pot fi de acord cu multe lucruri si mai ales cu inselatul, dar cei care aleg sa o faca, au motivele lor.
confused
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Mandarax Vin 13 Iul - 13:13

Eu nu mi-am inselat sotia, dar ea m-a acuzat de tz ori ca am inselat-o. Avea un stil aparte de a compune" scenarii in mintea aia a ei cum o faceam si cu cine. Mai rau, reactiona cu cuvinte urate... Ma rog, am mai invatat ceva. Daca am o partenera de suflet si simt ca-i sunt si eu partener de suflet, nu o insel. Daca ne potrivim in asa fel incat sa ne diversificam satisfactiile incat sa fim pentru celalati acelas si totodata diferit, nu cred ca mai simt nevoia, daca voi mai avea vreodata o casatorie in care fiecare trebuie sa-si urmeze datoriile scrise si impuse de cine stie cu cate zeci de ani in urma in cine stie ce carti care mai de care mai sfinte, atunci o insel de-i merg fulgii. Asa ca am votat "...poate si recunosc cu voce tare.
Mandarax
Mandarax
4
4


Sus In jos

Ti-ai inselat vreodata partenerul? - Pagina 3 Empty Re: Ti-ai inselat vreodata partenerul?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum