GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

REGULAMENT

+89
Annmarie
Cristian N
Rigor Mortis
steffyanka
dall
VictorMilitaru
mastermind
ThugLife
myrk
Matrix
cris_is
Nicolescu gheorghe
florin2901
cerasela70
sharp00714
Virginia Popa
ely1
doorina
nandy007
daniela-elena
eledas
2na1961
carmendana
mercur
sckorpion111
Marius Apostol
adya
Nellika
GESF
Nigma
simy
vivi
Pingu
puricelu
Violoncella
criss
Blossom777
YoungEeIlJiMae
Krissunu
RALUCA
Lorenne
cartagina
imunteanu88
vuitivicem
anit05
elis27
Amrita
preotul1
ghost_ss
3u93n
veronica_franco
rareavis
TISENIE
mariland40
abica25
teorista
Margera
Casyano
Lolita
seaman65
Adriatica
Florin70
Domnica
GANDACEL
habibi77
Vespasyan
wind30s
tegeusa
ghost
daffy_
mrs nobody
Melodia
soryn
eu
shadow
teardrop
atat de simplu
Queensland
dragos
oli
Mandarax
mielusica
JeSsYkA
nycknic
parwous
Radu
Obi-Wan Kenobi
Nana_Duval
pitulicea
93 participanți

Pagina 13 din 21 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Urmatorul

In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty REGULAMENT

Mesaj  pitulicea Vin 25 Noi - 22:32

Rezumarea primului mesaj :

1. Toti cei care doresc  sa participe la discutiile de pe forum, trebuie sa stie sa scrie corect. Micile greseli  facute din graba, pot fi editate (corectate) in decurs de 1 minut de la postare.

2. Cei care isi deschid un cont pe acest forum, trebuie sa cunoasca  si sa patrunda intelesul cuvantului  FORUM si sa nu-l confunde cu un site de matrimoniale.

3. Membrii care doresc sa ia parte la discutii, inainte de a posta alte comentarii, sa treaca pe la topicul „Hai sa ne cunoastem” (in CU NOI LA TAIFAS) pentru o scurta prezentare, pentru a-si face intrarea pe forum intr-o formula cat mai politicoasa.

4. Membrii sunt rugati sa citeasca topicele de pe forum, (cel putin cele care ii intereseaza si in care doresc sa posteze) pentru a evita deschiderea de topice deja existente, sau postarea de mesaje „duplicat”.  

5. Nu se accepta copy/paste-uri de pe net mai mari de cateva randuri (maxim 5-6). Sintetizati textele pe care doriti sa le aduceti in discutie, nu le copiati doar de pe net. Nimeni nu are rabdare sa citeasca pagini intregi de articole, pe un forum.

6. Nu se permit obraznicii, injurii, jigniri, limbaj licentios.

7. Nu se admit pareri jignitoare despre membrii  forumului. Neintelegerile dintre membri, daca acestea exista, sa se rezolve in mesaje private.

8. Cei care doresc sa participe la discutii, trebuie sa stie sa accepte parerile celor din jur, fara a le considera un afront personal, in cazul in care acestea difera.

9. Nu se permite off-topicul excesiv.

10. Nu folositi citatele in mod excesiv. Nu se citeaza o postare daca se raspunde imediat dupa acea postare.  Citati doar postari mai vechi, pe care le readuceti in discutie.

11. Nu se permite postarea manelelor pe forum.  

12. E interzisa postarea la profil de linkuri spre alte forumuri sau bloguri. Pentru acest lucru profilul respectiv va primi ban definitiv si pe nick si pe ip.


13.  NU se accepta mesaje/postari care contin DOAR informatii copiate de pe net - inclusiv poze si videoclipuri, care nu includ si o parere proprie a celui care le-a postat.

Cei care nu vor respecta acest Regulament, vor fi exclusi pentru una sau mai multe zile, in functie de gravitatea faptelor savarsite. Very Happy  Evil

Regulamentul mai poate fi modificat si imbunatatit pe parcurs.


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Sam 7 Ian - 15:38, editata de 6 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Ghelan Anca apreciază acest mesaj

Sus In jos


REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  pitulicea Mar 17 Apr - 9:46

De ce sa rescrii sau sa copiezi (in intregime) un text care exista deja scris? Nu e mai usor sa dai link si fiecare, care e interesat, sa-l citeasca? Pe un forum ne adunam sa discutam pe marginea textelor, nu doar sa le copiem aici. confused
Oricum, daca dai copy/paste la un text lung, prea putini o sa stea sa-l citeasca...
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  imunteanu88 Mar 17 Apr - 16:41

sterge-mi te rog contul. am gasit alt forum mai bun

imunteanu88
1
1


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  pitulicea Mar 17 Apr - 16:51

Unul plin de copy/paste-uri? Laughing
Conturile nu se sterg. Scrie aici la IMPORTANT.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  abica25 Lun 4 Iun - 16:12

Eu sunt de parere ca acest regulament este binevenit.Asa nu vor exista persoane care vor jigni,vor scrie cuvinte urite si vor transforma acest site intr-un"cimp de lupta".Referitor la cealalta problema,recunosc si-mi asum raspunderea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine],mai gresesc uneori dar nu ma supar cind m-i se atrage atentia si revin asupra greselei si o remediez. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].O zi buna si bafta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
abica25
abica25
2
2


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  pitulicea Lun 4 Iun - 16:35

Laughing Laughing Abica, tocmai asta imi place la tine si de asta am mai inchis uneori ochii la greselile tale. Spre deosebire de altii, iti recunosti greselile si incerci sa le remediezi. Altii, daca le atragi atentia asupra unei greseli, se simt atat de jigniti, incat simt nevoia sa te jigneasca la randul lor. Pe aceia nu-i pot ierta Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  cartagina Lun 4 Iun - 22:08

E chiar k....ms mult.

cartagina
1
1


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Lun 4 Iun - 22:23

cartagina,imi pare rau ca trebuie sa-ti atrag atentia dar pe aici pe la noi nu se folosesc prescurtari.daca nu avem timp nu scriem.prescurtarile sunt pentru pustanii care folosesc extrem de mult yahoo mesenger.deci! daca nu ai indeajuns timp sa scrii ceva ,o lasi pe alta data cand ai timp, Very Happy
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  seaman65 Lun 4 Iun - 22:25

Chiar si fara prescurtari si tot nu pricep care-i treaba. Laughing
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Lun 4 Iun - 22:27

sa fie K1? Laughing Laughing
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  cartagina Lun 4 Iun - 22:30

Smile Multumesc pentru atentionare, greseli voi mai face cu siguranta, e bine ca cineva e atent totusi.

cartagina
1
1


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Lun 4 Iun - 22:34

bine ai venit inca o data !
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  Lorenne Mier 6 Iun - 12:19

Eu nu mai stiu daca mi-am dat acordul...dupa Pitu ar trebui sa stau vreo ora sa iau tot la rasfoit...Razz
Nu ca n-as face-o cu placere...dar trebuie sa vina copil de la scoala...si, se pare, ca vor in fiecare zi sa manance...si inca de trei ori:D

Deci...ai acordul meu si deplina mea incredere ptr tot ce iti doresti!:*
Lorenne
Lorenne
2
2


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  pitulicea Mier 6 Iun - 12:29

Ti l-ai dat acum Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  RALUCA Mier 6 Iun - 12:45

sunt perfect de acord
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  pitulicea Mier 6 Iun - 12:50

Multumesc, fetelor big hug
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

REGULAMENT - Pagina 13 Empty Re: REGULAMENT

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 21 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum