GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

+6
JeSsYkA
mielusica
teorista
Lolita
Tizona
pitulicea
10 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  pitulicea Joi 2 Iun - 20:47

Cat de des ii spui ca-l iubesti?

a) De fiecare data cand am ocazia: la telefon, pe messenger, cand suntem impreuna
b) in momentele noastre de maxima intimitate
c) de fiecare data cand reuseste sa ma surprinda

A ajuns mai devreme acasa si a pregatit cina pentru amandoi. Cum il rasplatesti?

a) cu un pupic lung si apasat si cu un desert pe masura
b) ii promit ca-mi voi lua revansa cu prima ocazie
c) ii multumesc ca s-a gandit la mine, anticipand probabil cat de obosita voi fi dupa o zi de lucru

La o petrecere...


a) nu te abtii sa-l saruti si sa te giugiulesti cu el
b) profiti de un anumit context si pe povestesti si celorllati despre ultimele sale realizari pe plan profesional
c) incerci sa socializezi cu toata lumea. Veti avea suficient timp si pentru voi doi mai tarziu

Care a fost cel mai frumos cadou pe care i l-ai facut de ziua lui?

a) am rezervat o masa la restaurant doar pentru noi doi
b) am cumparat bilete la concertul formatiei lui preferate
c) un obiect personalizat

Ti-ai facut vreun plan pentru aniversarea voastra?

a) mi-as dori sa inchiriez o cabana la munte, pentru un week-end
b) vreau sa ne "baricadam" in casa, sa inchidem telefoanele, sa tragem jaluzelele si sa petrecem un week-end doar noi doi
c) as vrea sa mergem intr-un club sau la un restaurnat

Ce le-ai spus prietenelor tale despre el?

a) ca este barbatul ideal, langa care vrei sa ramai toata viata
b) ca este amantul ideal in pat si partenerul perfect in societate
c) ca ai gasit langa el echilibrul pe care il cautai

Dupa cat timp de cand v-ati cunoscut l-ai prezentat parintilor?

a) cred ca dupa o luna
b) in primele luni
c) am asteptat mai intai sa vad cum evolueaza relatia, iar de acest lucru nu-ti poti da seama in primele doua-trei luni

Intr-un top al iubitilor tai, el ce loc ar ocupa?

a) Primul, cu coronita de lauri bonus
b) cred ca primul
c) nu-l cunosc inca suficient de bine ca sa ma pronunt


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Mar 10 Ian - 16:16, editata de 2 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  pitulicea Joi 2 Iun - 20:47

Majoritatea a)

Dupa tine, el este barbatul ideal, sau ma rog, cel mai aproape de perfectiune. Are foarte multe calitati iar tu stii sa i le apreciezi asa cum se cuvine, ba mai mult: vrei ca toata lumea sa stie cat de norocoasa esti ca l-ai intalnit! Daca este chiar asa si nu este vorba despre un entuziasm nefondat atunci meriti sincere felicitari!

Majoritatea b)


Experientele de viata te-au invatat sa privesti barbatul de langa tine intr-un mod realist: esti constienta ca are multe calitati dar si defecte. Cu toate acestea nu ezisti sa te mandresti cu el de cate ori ai ocazia ( in societate, cand mergi in vizita la parinti, chiar si la birou, in discutiile cu colegele) si sa-i arati cat de mult conteaza el pentru tine.

Majoritatea c)


In problemele sentimentale esti destul de precauta si preferi sa tatonezi bine terenul inainte de a-ti face o parere despre persoana langa tine. Poate ca la prima vedere are o multime de calitati, dar este bine stiut faptul ca toate relatiile sunt facute la inceput din lapte si miere. Prin urmare entuziasmul tau fata de persoana lui este putin mai retinut: il apreciezi pentru ceea ce este si pentru felul in care se poarta cu tine, insa ai nevoie de timp sa-l cunosti mai bine.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  pitulicea Joi 2 Iun - 21:11

3 de a si 3 de b Rolling Eyes
Sunt in dificultate Very Happy
Aleg varianta care-mi convine Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  pitulicea Joi 2 Iun - 21:13

De fapt, mi se potriveste b-ul yes Very Happy

Experientele de viata te-au invatat sa privesti barbatul de langa tine intr-un mod realist: esti constienta ca are multe calitati dar si defecte. Cu toate acestea nu ezisti sa te mandresti cu el de cate ori ai ocazia ( in societate, cand mergi in vizita la parinti, chiar si la birou, in discutiile cu colegele) si sa-i arati cat de mult conteaza el pentru tine.



Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Joi 17 Noi - 8:33, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  Tizona Joi 2 Iun - 22:35

Io nici n-am nevoie sa-mi fac testu' asta .. rolling on the floor

7c, 1b. Deci cred ca la C ma incadrez Love
Tizona
Tizona
4
4


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  Lolita Vin 3 Iun - 11:25

pitulicea a scris:Majoritatea a)
Dupa tine, el este barbatul ideal, sau ma rog, cel mai aproape de perfectiune. Are foarte multe calitati iar tu stii sa i le apreciezi asa cum se cuvine, ba mai mult: vrei ca toata lumea sa stie cat de norocoasa esti ca l-ai intalnit! Daca este chiar asa si nu este vorba despre un entuziasm nefondat atunci meriti sincere felicitari!
Sunt o norocoasa ca l-am intalnit. Numai de-ar tine norocul asta cat mai mult. Laughing
Lolita
Lolita
4
4


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  teorista Vin 3 Iun - 17:58

c Smile love
teorista
teorista
2
2


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  mielusica Dum 7 Aug - 14:40

a=3; c= 5 .....precauta....
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  JeSsYkA Mier 16 Noi - 21:56

Majoritatea b) Very Happy
JeSsYkA
JeSsYkA
4
4


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  atat de simplu Mier 16 Noi - 22:10

Voi chiar aveti rabdare sa faceti testele astea? Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  pitulicea Joi 17 Noi - 8:34

Eu am, ca ma amuza Smile

Eu si JeSsY suntem realiste Very Happy


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Vin 14 Sept - 21:25, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  RALUCA Mar 9 Oct - 20:59

Majoritatea a)

Dupa tine, el este barbatul ideal, sau ma rog, cel mai aproape de perfectiune. Are foarte multe calitati iar tu stii sa i le apreciezi asa cum se cuvine, ba mai mult: vrei ca toata lumea sa stie cat de norocoasa esti ca l-ai intalnit! Daca este chiar asa si nu este vorba despre un entuziasm nefondat atunci meriti sincere felicitari!

Cand o sa-l intalnesc asa vreau sa fie daca nu este asa voi ramane fata batrana Laughing Laughing
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  pitulicea Mar 9 Oct - 21:03

Laughing Laughing Testu-i bun, daca rezultatele-s bune Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  RALUCA Mar 9 Oct - 21:07

eu asa vreau sa fie barbatul perfect alfel nu accept Laughing Laughing
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  pitulicea Mar 9 Oct - 21:08

Altfel nu-i special pentru tine Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?  Empty Re: Stii sa ii arati cat de special este pentru tine?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum