GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

+16
Pingu
Amrita
myrk
Obi-Wan Kenobi
Queensland
Adriatica
djack
elis27
habibi77
JeSsYkA
tegeusa
teardrop
oli
seaman65
lynn
pitulicea
20 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 14 Mar - 14:13

Rezumarea primului mesaj :

Muzica... ar trebui sa fie ceva frumos, care sa-ti mangaie auzul. Dar nu e intotdeauna asa Very Happy
Unele "melodii" sunt atat de lipsite de melodie, incat te scot din sarite... te irita... te innebunesc....sau iti provoaca greata.
Tocmai ascultam una de genul asta Very Happy (se-ntampla cand asculti radio)
Topicul asta se vrea a fi un "cos de gunoi" al muzicii. Wink Aici "aruncam" tot ce nu ne place... Tot ce consideram oribil! Tot ce nu-si gaseste locul in celelalte topice.

crazy crazy Evil pale
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Vizitator Lun 13 Mai - 17:31

Scarbosenia Loredanei este imnul statiunii Mamaia, si e foarte copiata ! Laughing Laughing Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Pingu Mar 18 Iun - 22:16

ete pitu Laughing 

Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mar 18 Iun - 22:20

Laughing
Ascult maine ce ati pus voi aici. Nici piesa aellei n-am apucat s-o ascult Very Happy 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Pingu Mar 18 Iun - 22:25

ala al Aellei ii imnu betivilor din cate stiu si mie imi place cum suna Very Happy
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  myrk Mar 18 Iun - 23:18

Nicolae Guta si Modjo - Ori o pun, ori nu o pun
***********************
 Smile sa la la la la!
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Joi 20 Iun - 8:29

DELIRIUM TREMENS - TONCI HULJIC & MADRE BADESSA FT. PETAR GRAS  nu suna rau Laughing  Adica instrumentatia e potrivita pentru o melodie croata, dar pentru una romaneasca nu. 
Asta cu pompa, n-am rabdare s-o ascult toata Very Happy  E si amuzanta si enervanta Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Vin 5 Iul - 10:27

Inca o melodie romaneasca....oribila si enervanta Evil pale crazy 

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Vin 5 Iul - 11:36

Chiar ca-i enervanta.Poate careva s-o asculte pana la capat?Eu nu am rezistat.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Vin 5 Iul - 11:37

Eu n-am putut. Atata zbarnait de motoare... Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 8 Iul - 13:06



crazy crazy crazy 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  myrk Lun 8 Iul - 19:50

Smile
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 8 Iul - 21:49

Asta nu-i chiar de innebunit Laughing Laughing  Mergea mai degraba la topicul de videoclipuri ciudate. Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  myrk Lun 8 Iul - 22:02

Stiu ca-i haioasa! Da' n-am avut rabdare sa mai caut si topicu' asta, asa c-am postat-o aici; dar poti s-o muti, daca nu te stresez prea tare! Smile
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mar 9 Iul - 8:47

Cel mai greu lucru pe forumul asta e sa mut melodiile dintr-un topic in altul. Smile Nu stiu de ce (doar banuiesc), dar se blocheaza calculatoarele cand fac operatiunea asta.
Ori le sterg cu totul, ori le las unde sunt Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Sam 26 Oct - 9:51

Uffff......cat e de enervanta crazy crazy crazy 

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 8 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum