GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Descrierea semnelor zodiacale

+4
atat de simplu
mrs nobody
snow
pitulicea
8 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  pitulicea Mar 7 Dec - 9:49

Rezumarea primului mesaj :

VIRGO (Aug 23 - Sept 22) - Cei care asteapta.Dominantul in relatii. Au mereu cine sa-i iubeasca. Mereu vor sa spuna ultimul cuvant. Draguti. Destepti. Zgomotosi. Fideli. Inclinatisa vorbeasca. Tot ce ai cautat mereu. Usor de a multumi. Primul si unicul.

SCORPIO (Oct 23 - Noi 21) - Adept, EXTREM de adorabil. Inteligent. Iubeste sa faca glume. Foarte bun simt al umorului. Energic. Prezice viitorul. MARE sarutator. Mereu reusesc ce vor. Atractivi. Cu umblatul linistit. Iubeste relatiile lungi. Vorbitor. Romantici. Draguti.

LIBRA (Sept 23 - Oct 22) - Are rangde agreabil cu toata lume. Dragostea lui este unica. Prostut, distractiv si dulce. Are un atractiv unic. Este persoana cea mai draguta care vei cunoaste! Totusi, cineva Libra nu este felul de persoana cu care te ai baga, pentru ca te lasa plangand.

ARES (Mart 21 - April 19) - Mincinos iesit din comun. Adorabil. Spontan. Cineva cu care nu te ai baga. Distractiv. Excelent sarutator, EXTREM de adorabil. Iubeste relatiile. Adictiv. Zgomotos.

ACUARIUM (Ian 20 - Febr 18) - Apa il face de Incredere. Atractiv. Mare sarutator. Unic in clasa lui. Iubeste relatiile de lunga durata. Extrem de energic. Impredictibil. Va intrece spectativele tale. Nue un luptator, dar te lasa inconstient.

GEMINIS (Mai 21 - Junie 20) - Irresistibil. Agradabil. Dragostea sa e unica in clasa lui. Mare luptator. Foarte bun la AIA... Sunt amanti, no luptatori, dar totusi te pot laa inconstient. De incredere. Mereu fericit. Zgomotos. Vorbitor. Foarte COMPASIVI. Mereu cauta sa ajunga la un aranjament sau intelegere. Are un zambet frumos. Generosi. Puternici. CEL MAI IRRESISTIBIL.


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Sam 26 Mai - 16:00, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  pitulicea Sam 26 Mai - 15:59

CANCER - Dragostea sa e unica
Unica....sau unică? Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  elis27 Sam 26 Mai - 21:55

ARES (Mart 21 - April 19) - Cineva cu care nu te ai baga.

Asta ce inseamna? confused Very Happy
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  pitulicea Sam 26 Mai - 22:09

Cineva cu care nu te-ai baga.... intr-o relatie ... presupun Laughing
Cred si eu, daca esti asa o mincinoasa Razz Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  Amrita Sam 26 Mai - 22:15

SCORPIO (Oct 23 - Noi 21) - Adept, EXTREM de adorabil. Inteligent. Iubeste sa faca glume. Foarte bun simt al umorului. Energic. Prezice viitorul. MARE sarutator. Mereu reusesc ce vor. Atractivi. Cu umblatul linistit. Iubeste relatiile lungi. Vorbitor. Romantici. Draguti.

Cea mai draguta prezentare a scorpionilor. Nota bene ,Pitu ! Laughing Wink
Amrita
Amrita
4
4


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  pitulicea Sam 26 Mai - 22:27

Cu umblatul linistit.
Ce-mi place cum suna asta Laughing

Eu scrisesem in prezentare ca am primit-o pe mail. Asa am primit-o, asa am postat-o....ca sa facem misto de ea Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  Amrita Sam 26 Mai - 22:28

La "umblatul linistit" trebuie sa mai ..... lucrez Laughing mai ales cand sunt pe tocuri inalte (cu flecuri metalice ) Wink
Amrita
Amrita
4
4


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  pitulicea Sam 26 Mai - 22:31

Sa inveti sa umbli pe poante, ca balerinele Laughing

Imi place ca toti suntem foarte buni sarutatori Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  Amrita Sam 26 Mai - 22:57

In alta viata Wink
Trebuie sa fim compatibili macar intr-o privinta Laughing
Amrita
Amrita
4
4


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  elis27 Sam 26 Mai - 23:27

Pitu oi fi eu mincinoasa dar cica-s si extrem de adorabila Laughing
Si maic creez si dependenta, bine ca nu dezvolt depentente Very Happy
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  pitulicea Sam 26 Mai - 23:42

La cate calitati ti-a insirat acolo si toate la superlativ, trebuia sa-ti puna si-un defect....tot la superlativ Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  elis27 Sam 26 Mai - 23:44

Mai e unul -ZGOMOTOS- ,cred ca d'aia nu ma suport eu uneori Laughing
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  pitulicea Sam 26 Mai - 23:51

Si eu am defecte Very Happy
Freak....Extrem de timid si inchis. Nu e deloc un luptator.....
Restu-s calitati Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  elis27 Sam 26 Mai - 23:54

Eu m-am apucat de citit tot si nu ma pot opri din ras Laughing Laughing

Iote pitu ce scrie aici !
Nu e deloc un luptator, dar desigur te va lasa inconstient daca trebuie s-o faca.

Lovesti pe neveu' ? Laughing
Da cel mai mult imi place aia ''cu mintea in aer si un pic mai incolo'' Laughing Laughing

elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  habibi77 Dum 27 Mai - 11:26

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

Pe mine m-au prins!

Prostuti, distractivi si dulci.

Cand o sa-mi mai scada glicemia o sa musc din mine! :green
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  elis27 Dum 27 Mai - 11:34

Laughing Nu mai spune si tu in gura mare ca te vad alergata pe strada si de altii dornici de ceva dulce Very Happy
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Descrierea semnelor zodiacale - Pagina 2 Empty Re: Descrierea semnelor zodiacale

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum