GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

HOBBY-UL MEU

+35
Ravian
doorina
myrk
itina
shu
simy
Mandarax
JeSsYkA
soryn
ghost
Melodia
tegeusa
raffy74
ionutz72
shadow
freda white
seaman65
Mr Nobody
lynn
daffy_
mrs nobody
oli
elly
atat de simplu
iubaretu
mari
Neeo_2005
aspidistra76
kitty
habibi77
Liviu
fl3252
Radu
snow
pitulicea
39 participanți

Pagina 6 din 15 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Urmatorul

In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty HOBBY-UL MEU

Mesaj  pitulicea Mier 3 Feb - 20:00

Rezumarea primului mesaj :

M-am gandit sa deschid un topic, in care sa vorbim despre hobby-urile si pasiunile noastre.
Pentru inceput, m-am gandit ca am putea vorbi despre ele, asa de-a valma, la gramada Very Happy Astfel, am reusi sa ne cunoastem mai bine unii pe altii, iar pe mine (si poate nu numai pe mine) m-ar ajuta in gasirea unor noi subiecte de discutie, la care sa luam parte, cat mai multi dintre noi, cu placere.
Bazandu-ne pe aceste hobby-uri, cei care-si vor descoperi pasiuni comune, vor putea sa le aprofundeze, deschizand topicuri pe temele respective, in care sa schimbe pareri, impresii si, de ce nu, experiente. Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  daffy_ Mier 9 Feb - 11:55

nope...am cerut cate o bricheta de la fiecare dintre cele 71 de tipe Rolling Eyes si am primit Very Happy
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  lynn Mier 9 Feb - 11:56

daffy_ a scris:nope...am cerut cate o bricheta de la fiecare dintre cele 71 de tipe Rolling Eyes si am primit Very Happy
that's freaky. eu nu ţi-aş fi dat Exclamation
lynn
lynn
3
3


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  daffy_ Mier 9 Feb - 11:58

altii cer chilotei,altii Dumnezeu mai stie ce... Laughing
eu cer brichete Rolling Eyes Embarassed
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  lynn Mier 9 Feb - 12:06

nevinovatul de tine Laughing
lynn
lynn
3
3


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  daffy_ Mier 9 Feb - 12:09

nimeni nu este nevinovat Rolling Eyes iar inocentii de multe ori sunt mai periculosi decat restul lumii Razz
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  mrs nobody Mier 9 Feb - 12:09

macar ai o explicatie..n-ai cu ce-ti aprinde tigara Laughing
cu chiloteii ar fi chiar ciudatel
mrs nobody
mrs nobody
5
5


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  Mr Nobody Joi 17 Feb - 11:21

...este pescuitul!
Mr Nobody
Mr Nobody
4
4


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  oli Sam 12 Mar - 16:59

[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]

Are 2 luni
oli
oli
6
6


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  seaman65 Mar 28 Iun - 10:11

Mie-mi place sa surubaresc, sa adun cutii de chibrituri (da'm-am cam plictisit si n-am mai adunat), imi plac ceasurile si ochelarii de soare. Tot timpul am cateva ceasuri (pe care nu le port de regula) si cateva perechi de ochelari de soare.
Nu-s costisitoare, ca nu-mi place sa dau bani multi pe ele. De cand am stricat o pereche de Ray-Ban polarizati, de vreo 200 $ am zis ca nu mai cumpar lucruri scumpe. Mai sar calul cateodata, dar de obicei ma limitez la sume mici.
Pe un ceas nu dau multi bani, oricat ar fi de frumos si de firmos, ca timpul trece cu aceeasi viteza, oricat de scump ar fi ceasul, iar de fitze nu-mi trebuie ca nu vreau sa impresionez pe nimeni.

Singura pretentie pe care o am de la ochelarii de soare este sa fie polarizati, pe verde, nu maro.
Iar pentru ceasuri, am primit unul de la companie, personalizat, cu ocazia implinirii a 10 ani in firma, ceas bun, frumos si pe care-l folosesc de sarmale, daca-mi aduc aminte sa-l pun, ca nu-s obisnuit cu ceasul la mana.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  daffy_ Mar 28 Iun - 18:43

am hobby nou Very Happy
va spun mai tarziu ce este Very Happy
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  freda white Joi 21 Iul - 18:38

dansul, design vestimentar
freda white
freda white
4
4


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  shadow Joi 21 Iul - 19:12

Am schimbat multe hobby-ri de-a lungul anilor , unele au devenit profesii..le-am lasat , le-am amestecat incat acum nu fac ceva in mod deosebit ...vreau maine sa urc pe munte ca-mi place o fac si gata ...vreau la pescuit , caut momeala , pregatesc bagajul mai sun un prieten sa nu merg singur si aia este ...mi-i sa mesteresc ceva , merg in atelier si mai ies doar daca mi se face foame Very Happy
Prin iarna am vazut o reclama pe tv cu macheta crucisatorului Bismark..am asamblat si adaptat ambarcatiuni si masinutze teleghidate cu motor dar machete n-am facut si mi-am zis sa incerc ...sunt peste o suta si ceva de numere,cate unul pe saptamana , are sa dureze peste doi ani sa le adun dar cred ca se merita : macheta in pliante arata fabulos - doresc sa o am ! Rolling Eyes
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  seaman65 Vin 22 Iul - 0:45

Am construit corabii prin '88-'89. Mi-a trecut, nu mnai am timp de ele. Poate peste cativa ani sa mai incerc, dupa ce vor fi toti copiii mari.
Chestia asta presupune un loc in permanenta ocupat de ceea ce lucrez si unde sa n-aibe acces nimeni, ceea ce nu se poate intampla in prezent, toata lumea se leaga de lucrurile mele (de parca peste tot e ordine, numai ale mele stau imprastiate).
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  ionutz72 Vin 22 Iul - 8:53

dans,sport,muzica si poezie Very Happy
ionutz72
ionutz72
4
4


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Hobby_ul meu

Mesaj  raffy74 Mier 27 Iul - 8:29

Pescuit.

raffy74
1
1


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 6 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 15 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum