Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Pagina 22 din 22 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22

In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 22 Empty Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  snow la data de Dum 31 Ian - 12:40

Rezumarea primului mesaj :

Astept aici toti membrii forumului posesori, fosti sau viitori proprietari de masini. Conducatori auto, viitori conducatori sau chiar fosti conducatori. Pareri despre masina fiecaruia sau ce ne-am dori, probleme tehnice sau legislatie rutiera. Asa ca ...ambalati motoarele.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asta-i babutza. Cealalta e la reefrech.
snow
snow
6
6

Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 22 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  pitulicea la data de Dum 3 Dec - 13:03

Eu sunt si mai cuminte Smile Am doar autobuz, la ore fixe Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6

Sus In jos

Am masina mea si ma mandresc cu ea! - Pagina 22 Empty Re: Am masina mea si ma mandresc cu ea!

Mesaj  itina la data de Lun 4 Dec - 8:31

Eu si mai cuminte! Am autobuz cand se nimereste! Crying or Very sad
itina
itina
6
6

Sus In jos

Mesaj  Machiavelli la data de Lun 4 Dec - 20:50

E bun si autobuzul...nu necesita intretinere, nu nimic...doar bani Wink
Machiavelli
Machiavelli
2
2

Sus In jos

Mesaj  shadow la data de Vin 2 Feb - 9:48

Surprised Surprised Surprised  au disparut toate pozele cu masina mea de epoca ! affraid
Nu-i bai , pot pune altele , dar las pe la vara dupa ce-i fac iar o revizie totala Twisted Evil ... are 32 de ani si trebuie unsa mai des Laughing  ...

Cat ARO-ul sta in garaj ma folosesc de  o achizitie recenta ( doar achizitia , masina nu e asa noua  Laughing  ) :

Ieri , oprit la o cafea pe cand ma intorceam  de la Bistrita Nasaud  .
shadow
shadow
6
6

Sus In jos

Mesaj  shadow la data de Vin 2 Feb - 9:52

Cum eram singur  am rugat pe cineva sa-mi faca o poza ...
shadow
shadow
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Vin 2 Feb - 10:16

Laughing Laughing Mare figura esti!
Woooow, ce achizitie faina Surprised Te-ai facut cu un Rover? Sa-l stapanesti sanatos. Cand ajungi prin Cluj, sa ma dai si pe mine o tura cu el Razz Imi place.
pitulicea
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  atat de simplu la data de Vin 2 Feb - 16:35

Sa o conduci prudent!  Smile Pe la Dorna nu ajungi? Parca m-as plimba si eu.  rolling on the floor Sa nu ma iei prea in serios.  it wasn\'t me nail biting
atat de simplu
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  shadow la data de Vin 2 Feb - 19:06

Aha , te faci ca ploua si nu recunosti locurile din imagine Twisted Evil  .
Sunt multe restaurante pe acolo dar am facut o pasiune pentru Casa Dorneana  ... bine , nu e o pasiune prea mare Cool Laughing  .

Masina mi se potriveste ca o manusa  : e un suv echilibrat , foarte practic , imi rezolv multe treburi , nu e doar pentru plimbare  , iar la condus   imi ofera o placere si un confort maxime   ... mai putin echilibrat cand vine vorba de intretinere dar una cu alta se compenseaza Laughing .

shadow
shadow
6
6

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 22 din 22 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum