Povesti la ceas de seara

Pagina 67 din 67 Înapoi  1 ... 35 ... 65, 66, 67

In jos

Povesti la ceas de seara

Mesaj  pitulicea la data de Lun 9 Oct - 18:45

Rezumarea primului mesaj :

Unele seri le petrecem acasa, stand in fata calculatorului. Uneori suntem singuri si simtim nevoia de a discuta cu cineva, de a glumi, de a rade, de a povesti lucruri si intamplari de peste zi.
Aici, nu suntem niciodata siguri. Mereu e cineva care sa ne asculte povestile, sa ne spuna o vorba buna, sau sa ne ureze noapte buna.
Serile noastre pot fi mai frumoase impreuna. Haideti sa depanam povesti la ceas de seara. Smile

pitulicea
6
6

Sus In jos

Re: Povesti la ceas de seara

Mesaj  raichu la data de Mier 7 Noi - 19:47

Cred ca urmasul unuia din cei 300 de la Termopile s-a gandit sa deschida un lant de fast food . Sarumana pentru berea cu supliment inclus...chiar imi iau una rapid, ca nu se mai poate!
raichu
4
4

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Mier 7 Noi - 19:55

E un lant intreg si eu habar n-am de el? Laughing Laughing Ce orase sunt inlantuite? Very Happy  Si Clujul?
Aaaa, sambata seara as vrea sa ajung la Festivalul Mediteranean  chow time  Intentia e una, fapta e alta. Da' ma gandesc cu jind la mancarurile de acolo.

Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Mier 7 Noi - 20:11, editata de 1 ori
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  raichu la data de Mier 7 Noi - 19:59

Din ce-mi amintesc sigur este in Iulius Mall; nu trebuie sa treci Mediterana s-ajungi pana acolo
raichu
4
4

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Mier 7 Noi - 20:14

Aha. Daca-i sigur, nu mai merg pana acolo sa ma conving Razz
Nici Mediterana n-o trec. Sunt o lenesa de obicei... mai ales dupa o zi de munca. Si muncesc 6 zile din 7 Very Happy
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  raichu la data de Mier 7 Noi - 20:27

Unii inca mai cred ca munca-l innobileaza pe om
raichu
4
4

Sus In jos

Mesaj  myrk la data de Mier 7 Noi - 21:15

Buna seara! Pitu e o harnicuta. Dar are nevoie de sustinere. Altfel, nu are motivatie. Stiu, ca asa-s si eu. Laughing

Eu am sorbit un paharel de vin, si de bere. Asa ca n-o refuz nici pe pitu. De data asta. Laughing
myrk
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Mier 7 Noi - 21:30

Seara buna, myrk Smile
Pe mine munca ma cocoseaza, nu ma innobileaza Laughing Da' ce sa fac? Am nevoie de paralute confused
Eu n-am sorbit nimic. M-am "hidratat" cu prune. Am mancat cel putin 1 kg. Puteam face cu ele o placinta Laughing Da' nu-s chiar atat de harnica.
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 67 din 67 Înapoi  1 ... 35 ... 65, 66, 67

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum: