Sa cante muzica!

Pagina 65 din 67 Înapoi  1 ... 34 ... 64, 65, 66, 67  Urmatorul

In jos

Sa cante muzica!

Mesaj  pitulicea la data de Vin 18 Mar - 20:43

Rezumarea primului mesaj :

Let the music play

Nu cred ca e cineva caruia sa nu-i placa muzica.
Nu cred ca e cineva care sa nu-si doreasca sa imparta cu altii melodiile pe care le asculta.
Nu cred ca e bine sa lipseasca de pe forum un astfel de topic.
Dar, cred ca trebuie sa avem ceva de spus despre melodiile pe care le postam.
NU POSTATI DOAR MELODII. Cuvintele voastre sunt la fel de importante ca muzica. yes
pitulicea
6
6

Sus In jos

Re: Sa cante muzica!

Mesaj  atat de simplu la data de Mar 20 Mar - 12:01

Am ascultat doar putin din prima piesa cu Kim. Faina tipa asta, mereu mi-a placut. Si muzica ei e acceptabila. O sa ascult piesele dupa ce ajung acasa. love
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Mar 20 Mar - 13:07

Laughing Laughing Acceptabila? Are si melodii frumoase si mai putin frumoase. Ca toata lumea... confused
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Mier 21 Mar - 9:21

Am tot auzit melodia asta, pana am inceput s-o consider draguta. Doar draguta Laughing E mai ascultabila decat altele.

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Lun 26 Mar - 9:53

De cand n-am mai ascultat-o pe Toni Braxton. Parca de-o vesnicie... si e pacat. Smile Noroc ca a revenit cu o piesa noua.

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Mar 27 Mar - 9:07

Inca o piesa de la Adrian Sina. Destul de draguta.

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Joi 29 Mar - 10:00

DJ Project din nou. M-am bucurat sa vad ca au o piesa noua, dar nu-i una prea grozava Sad Asteptam mai mult din partea lor...

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  daniell la data de Vin 30 Mar - 20:46

Iti trebuie o anumita stare sa asculti asta dar mie imi place,,,daca iti place sa visezi ascult-o si tu Smile

daniell
1
1

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Vin 30 Mar - 23:03

Da, e o super-melodie. Am ascultat doar inceputul. La ora asta, cu starea sufleteasca de acum, nu simt nevoia sa ascult muzica. O voi reasculta maine Smile Intr-o vreme ascultam Enya in nestire.
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  Annmarie la data de Sam 31 Mar - 19:07

Sa creasca iarba Smile
Annmarie
4
4

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Lun 2 Apr - 10:02

Am reascultat Enya, cu dulcele ei glas si am ascultat Eurythmics, cu toate ca nu vreau sa vina ploaia Razz Frumoase melodii.

Am revenit la muzica pe care o ascultam. Eu sunt cu ritmurile mai noi si mai zglobii. Astea nu ma lasa sa adorm sau sa lenevesc Dance Dance

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Mar 17 Apr - 9:05

A trecut ceva vreme de cand n-am mai auzit o melodie noua care sa-mi placa. Uite ca azi s-a intamplat! Smile
Imi place combinatia de voci si ritmul alert al melodiei (e un remix, fireste).  Dance  Dance

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Mier 18 Apr - 9:57

Mi-am amintit de o melodie draguta day dreaming O placere sa o reascult...

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Joi 19 Apr - 9:05

Imi place Dan Balan in general. Cand am vazut ca a scos o piesa noua, am vrut sa-l ascult. Cand am vazut ca-i o piesa latino, am sarit peste Very Happy Nu-s fan muzica "fierbinte" si nu o puteam asocia cu Dan Balan. Eram convinsa ca-i o stupizenie.
Azi dimineata, am auzit melodia asta la radio si m-a vrajit. Am cautat-o repede pe youtube si... SURPRIZA! Era chiar Dan Balan, pe care refuzasem sa il ascult la momentul respectiv. Acum tot ascult melodia si-mi place mult Dance Dance Dance  Inca o data m-a surprins placut baiatul acesta.

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  atat de simplu la data de Joi 19 Apr - 11:35

Asta-mi aminteste de vacantele petrecute la mare prin anii' 90, cand toata plaja rasuna de casablanca si eu cautam locuri in care sa pot asculta rock. Laughing Da' n-am gasit (n-am nimerit eu in locurile potrivite). Acum, privind in urma, parca am nostalgii pana si dupa muzica asta. rolling on the floor As accepta orice gen muzical (cu o singura exceptie), doar sa mai pot repeta anii aia. thinking
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  atat de simplu la data de Joi 19 Apr - 11:40

Sa va pun un altfel de casablanca. Ca tot mi-am amintit. Azi mi-am adus dispozitia de vara. Twisted Evil
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 65 din 67 Înapoi  1 ... 34 ... 64, 65, 66, 67  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum