Sa cante muzica!

Pagina 62 din 66 Înapoi  1 ... 32 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66  Urmatorul

In jos

Sa cante muzica!

Mesaj  pitulicea la data de Vin 18 Mar - 20:43

Rezumarea primului mesaj :

Let the music play [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nu cred ca e cineva caruia sa nu-i placa muzica.
Nu cred ca e cineva care sa nu-si doreasca sa imparta cu altii melodiile pe care le asculta.
Nu cred ca e bine sa lipseasca de pe forum un astfel de topic.
Dar, cred ca trebuie sa avem ceva de spus despre melodiile pe care le postam.
NU POSTATI DOAR MELODII. Cuvintele voastre sunt la fel de importante ca muzica. yes
pitulicea
6
6

Sus In jos

Re: Sa cante muzica!

Mesaj  pitulicea la data de Vin 2 Mar - 12:15

Daca un fost iubit m-ar ruga asa frumos sa nu-l parasesc, as cantari cat de greu apasa greseala pe care a facut-o. Daca-i de neiertat, poa' sa cante ca cocosul, pe gard, in fiecare dimineata, ca nu-l iert Laughing Laughing
Cat despre muzica dance sintetizata, la fel o ascult si eu, pentru ca ma incarca de energie. Cu ea pe fundal pot lucra ore in sir, mai ales ca nu are versuri la care sa trag cu urechea si sa-mi distraga atentia de la hartoagele mele.
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Vin 2 Mar - 12:59

Vin si eu cu o melodie. Nu pentru ca mi-ar placea in mod deosebit, ci pentru ca o ascult, e noua, n-a mai fost pe aici si pentru ca ii urmaream videoclipul Smile M-as pierde si eu pe acolo...

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  koku41 la data de Vin 2 Mar - 14:06

da,e adevarat, te poti pierde usor in Istanbul, poti experimenta asta daca doresti,ce te retine?doar esti libera......ca pasarea cerului,nu? Very Happy
koku41
2
2

Sus In jos

Mesaj  shadow la data de Vin 2 Mar - 17:40

pitulicea a scris: ....poa' sa cante ca cocosul, pe gard, in fiecare dimineata, ca nu-l iert Laughing Laughing
Cat despre muzica dance sintetizata, la fel o ascult si eu ......
Daca cocosul stie a canta frumos posibil totusi sa fie iertat Cool  ... la prima abatere fiind  Very Happy   Laughing

N-as fi zis ca-ti place genul de muzica Surprised , chiar ma asteptam la ceva comentarii  acide din partea ta Neutral  ...  recunosc ca m-am inselat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De cand am revenit la pc tot stilul acesta il ascult , chiar mi-am facut un playlist pe contul de youtube  Party  , e ca o dragoste la prima vedere I love you   , cred   Rolling Eyes , navalnica dar trecatoare   rolling on the floor .

shadow
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Vin 2 Mar - 18:31

Eu ascult de ani de zile muzica electronica Laughing Nu inteleg de ce te surprinde. Pe vremea cand ascultam eu, ziceai ca tu nu asculti asa ceva Very Happy
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Lun 5 Mar - 10:40

Azi am ales sa ascult cele mai bune melodii din 1975. Nimic nu mi-a placut din ce am ascultat pana acum Laughing M-am oprit la o melodie mai melodioasa, pe care vreau s-o impart cu voi, in caz ca aveti chef de vechituri Razz

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  atat de simplu la data de Lun 5 Mar - 11:36

Asta nu-ti place? e tot din 1975 si mi se pare foarte antrenanta. Smile Iar ma batai. Laughing
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Lun 5 Mar - 11:46

Am ascultat-o, o stiu, e antrenanta, dar nu-mi place Laughing Le prefer mai melodioase.
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  atat de simplu la data de Lun 5 Mar - 11:56

Mie-mi place, asa bine ma batai pe piese din astea... Laughing Laughing Dance belly banana
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Lun 5 Mar - 12:35

Am mai gasit una care-mi place. Si-am ajuns la pozitita 35 in top, de sus in jos. Very Happy Nu prea-i pe gustul meu muzica din '75.
De fapt, melodia asta cred ca-i din '74, dupa cum vad pe Youtube Rolling Eyes

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Lun 5 Mar - 14:08

Am mai gasit o melodie care imi place Dance Dance Asta-i mai vesela, mai de bataiala.

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  atat de simplu la data de Lun 5 Mar - 18:36

Asta da, Barry White.  Smile Un personaj din serialul [size=24]Ally McBeal avea o adevarata pasiune pentru el.  Razz [/size]
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Lun 5 Mar - 19:27

Si mie imi place. Are un timbru deosebit day dreaming
Dar sa n-o neglijez nici pe Sia Laughing E de vreo doua saptamani melodia asta, iar eu abia azi o aud.

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Mar 6 Mar - 8:55

Nu pot sa-mi incep altfel ziua, decat dansand Dance Dance Suna bine melodia asta - cel putin in urechile mele Very Happy Deja o ascult pentru a treia oara, consecutiv.

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Mar 6 Mar - 10:22

M-am intors iar la muzica anului 1975 si am trecut la cealalta jumatate a topului. Sa mai ascult si melodii "neascultate" Smile Asta e una dintre ele...

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 62 din 66 Înapoi  1 ... 32 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum: