GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

+3
mario368
atat de simplu
pitulicea
7 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_lcap14%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_lcap14%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_lcap43%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_rcap 43% 
[ 6 ]
Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_lcap7%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_lcap0%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_lcap7%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_lcap14%Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 14
Inapoi
 
 

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  pitulicea Joi 23 Iul - 13:35

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

De la cei timizi Embarassed asteptam doar o bifa in sondaj, in dreptul raspunsului care i se potriveste cel mai bine, dupa care click pe Trimite votul.  
De la ceilalti asteptam si comentarii Wink   Evil
Va reamintesc ca e vorba de un sondaj. Nu este important fiecare raspuns in parte, ci rezultatul final al sondajului. Cred ca e interesant sa aflam pe unde se harjoneste cel mai adesea  lumea cand vrea o experienta inedita  Sex
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  atat de simplu Joi 23 Iul - 13:39

Eu am ales altundeva. Ce să fac dacă nu-i mai cuprinzător sondajul? Laughing Laughing Am răspuns conform indicațiilor. scratch
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  pitulicea Joi 23 Iul - 14:27

Eu am pus in natura, ca acolo am avut experientele cele mai interesante Laughing
In cabina de proba a ramas inca o fantezie Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  Vizitator Joi 23 Iul - 15:36

Sondajul depaseste 6 posibilitati, deci trebuia vot multiplu. Laughing Laughing Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  pitulicea Joi 23 Iul - 16:55

E vorba de cel mai inedit, nu de "in cate locuri ai facut sex" Laughing
Da' cred ca ar fi fost mai nimerit sa spunem cel mai incitant Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  mario368 Vin 24 Iul - 14:02

Eu am ales in masina.....desi masina era in mijlocul naturii.... Laughing Laughing
Sigur ar fi tentant si cu andrenalina la maxim in lift , dar..... Laughing Laughing Laughing
mario368
mario368
4
4


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  pitulicea Vin 24 Iul - 15:16

Eu in lift nu vreau it wasn\'t me Trebuie blocat liftul si asta e una dintre cele mai mari temeri ale mele. Sunt claustrofoba Neutral
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  Vica Vin 22 Apr - 11:29

Interesant"sondaj" Laughing Laughing
Pentru mine sexul la servici este exclus,dar nici in masina Surprised pentru ca atunci cand plec in excursie nu plec niciodata numai eu si amicul,Alessia este cu noi mereu.Natura o ador,dar nici aici nu se poate Laughing ,de,copilul si nu-i frumos Embarassed .Cum lift nu am Very Happy ramane cabina de proba si cinematograful Razz
La cimema nu obisnuiesc sa merg si nici nu prefer sex acolo,nu mi-ar place,as sta cu ochii in patru Neutral sa nu ma vada cineva si atunci s-ar duce naibi placerea sexului Evil .In schimb am trait o experienta intr-o cabina de proba Twisted Evil Am o prietena foarte buna care lucreaza intr-un magazin de lux si cand mai primeste ceva frumos si stie ca-mi doresc,ma suna si ma cheama la ea.Asta s-a intamplat anul trecut spre vara Wink cand m-a sunat desi era tarziu am plecat insotita de amic sa-mi cumpar rochia de care imi vorbise prietena.Am ajuns,in magazin doar prietena cu sotul ei.Am luat mai multe modele de rochii si am mers la cabina sa probez.Una care mi-a placut foarte mult avea fermoar la spate care pleca de la mijloc pana aproape de umeri.
Si spuneti si voi,nu trebuia sa ma ajute amicul? confused Laughing Laughing
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  pitulicea Vin 22 Apr - 11:31

Laughing Laughing Laughing Nu esti normala. Ba sa te ajute, ca d'aia ti-e amic. Razz
Deci, in sondaj ce ai bifat? Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  Vica Vin 22 Apr - 11:41

Cabina de proba Evil Twisted Evil
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  pitulicea Vin 22 Apr - 11:42

Pai in sondaj nu apare ca ai fi votat. La cabina sunt 0 voturi confused d'aia intreb.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  Vica Vin 22 Apr - 11:44

Am pus pe cabina,dar de ce nu apare? confused
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  liviaionita Vin 22 Apr - 13:24

Mai pune-o o data,Vica!
Eu am votat in natura,o data eram la pescuit pe un brat al Dunarii,in delta(nu mai stiu care din ele),si barbatului meu i-a venit chef de....stiti voi ce,si,uite-asa,m-am asezat langa el,ne-a fost de ajutor ai rochita scurta pe care o purtam atunci si...asta e!Treceau alti pescari pe langa noi,ne mai salutau cate unii,intrebau daca trage pestele...ce sa mai,eu una nu mi-as mai dori a doua experienta de genul.Altadata,tot in natura,in Cipru,la ferma de plante unde lucra el,m-a lasat mosul in ziua aia sa il ajut si,na,eram sus pe un munte,pe un terasament,cand ne era lumea mai draga am vazut masina mosului pe serpentine...nu stiu cand am luat o creanga de maslin la cules...naspa si atunci.
liviaionita
liviaionita
4
4


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  pitulicea Vin 22 Apr - 13:28

rolling on the floor rolling on the floor Ce ma mai distrati cu pataniile voastre.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex? Empty Re: Care este cel mai inedit loc in care ai facut sex?

Mesaj  liviaionita Vin 22 Apr - 13:43

Da,da,daca ramaneam blocati,era si mai distractiv!Se ne duca mosu la spital...doamne fereste!Astept acum sa se incalzeasca bine,v-am zis ca am padurea aproape.Poate am noroc sa nu dea nimeni peste noi.Asta doar asa,sa mai iesim din rutina,destul ca acasa nu are voie nici sa intre peste mine in baie,daramite sa mai ceara ceva...El mai zice,saracul,sa vina langa mine in cada,eu...nu si nu!
liviaionita
liviaionita
4
4


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum