DEDICATII MUZICALE

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

DEDICATII MUZICALE

Mesaj  pitulicea la data de Vin 20 Iun - 9:59

Rezumarea primului mesaj :

Ati inteles deja din titlu: aici puteti face dedicatii celor dragi si nu numai Smile

ATENTIE! Nu e un topic unde postam melodii.  Daca aveti un mesaj de transmis, insotit de o melodie, aici e locul potrivit! Daca aveti de transmis doar o melodie, o puteti trimite celui caruia i se adreseaza, in mesaj privat sau pe e-mail. Secretele vrem sa ramana secrete Smile

Toate melodiile care nu sunt dedicatie pentru o anumita persoana si care nu au nici un mesaj (in cuvinte), vor fi sterse.  Exclamation 
pitulicea
6
6

Sus In jos

Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  pitulicea la data de Dum 11 Feb - 21:36

Laughing Laughing  Afurisitule.
Da' melodia asta stii ca-mi place. Ar trebui sa stii. Pup you Ba mai mult, mi-ar placea sa o dansez cu tine big hug Razz
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  atat de simplu la data de Joi 8 Mar - 17:53

Mi-am amintit de-o piesa care ar putea sa evidentieze putin ziua asta de 8 Martie.Voiam sa pun piesa la "sa cante muzica", dar suna a dedicatie. Vreau sa pun piesa aici, dar trebuie sa i-o adresez unei anumite persoane. Asa ca dedic piesa asta... femeii din tine. Razz 
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Joi 8 Mar - 20:21

Ei, ei... cum ai dres busuiocul Razz
Femeia din mine iti multumeste Pup you
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Vin 18 Mai - 9:25

Cand am intrat pe Youtube, prima melodie pe care mi-a afisat-o a fost aceasta. M-am si gandit la myrk. Prin urmare, i-o dedic lui, chiar daca versurile nu se prea potrivesc in cazul nostru Laughing  Era mai indicat sa i-o dedice sotia lui Razz
Dar, pentru ca e ziua lui si-i doresc o zi fericita, dedicatia sa fie pentru myrk! Pup you LA MULTI ANI, om drag.
Bird

pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  myrk la data de Vin 18 Mai - 14:56

Laughing Multumesc. Din pacate, sotioara mea e bolnavioara. Dar pot fi fericit si cu lacrimi in ochi. 

Lacrima ajuta vederii.  Laughing

Imi place Kygo.  Smile
myrk
6
6

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus