CONCERTELE ANULUI

Pagina 10 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

In jos

CONCERTELE ANULUI

Mesaj  pitulicea la data de Mier 27 Ian - 20:43

Rezumarea primului mesaj :

Cel mai asteptat eveniment al anului, concertul celor de la AC/DC este programat in data de 16 mai, in Piata Constitutiei din Bucuresti, incepand cu ora 17:00. Rockerii vor concerta in Romania insotiti de invitati speciali si cu propria productie.
AC/DC este una dintre cele mai iubite trupe rock din istorie. De la infiintarea grupului, in anul 1973, rock-ul propus de catre australienii de la AC/DC a cucerit lumea, formatia avand de obicei concerte sold-out, dar mai ales vanzari de albume de peste 200 de milioane de exemplare in intreaga lume. Cel mai bine cotata trupa a casei de discuri Sony BMG Music Entertainment, AC/DC a vandut aproape 70 de milioane de albume numai in Statele Unite, ajungand una dintre cel mai bine vandute trupe din istorie.
Cele 20.000 de bilete din categoria Normal Circle, oferite la pretul promotional de 127,2 lei, sunt sold out, informeaza organizatorii concertului AC/DC in Capitala.
pitulicea
6
6

Sus In jos

Re: CONCERTELE ANULUI

Mesaj  itina la data de Vin 17 Noi - 9:43

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Avem aici o poza din timpul concertului celor de la Vunk. Am cantat pana am ragusit mai ales ca iar am avut norocul sa fiu chiar langa scena. Am ras de Cornel Ilie care la un moment dat a uitat textul unui cantec si ne spunea noua:" Ce vreti? Am uitat! "  Laughing S-a dezbracat la un moment dat in tricou cu maneca scurta iar eu dardaiam cu gluga pe cap si cu haina imblanita!
Cei de la CTC nu sunt chiar printre preferatii mei asadar nu va voi spune mare lucru despre ei. Muzica rap si atat.  confused
itina
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Vin 17 Noi - 10:34

cheers cheers Faina poza. Cred ca si concertul a fost unul reusit... dupa cum povestesti Smile Nu-s mare fan Vunk, dar au cateva melodii faine. La un concert de-al lor, sigur m-as distra.
CTC nu stiu cine sunt Rolling Eyes Sunt? Exista asa ceva? Laughing
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 10 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Sus

- Subiecte similare