GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DIN LUMEA SPORTULUI

+31
Wolff
myrk
itina
kam3l3on
freda white
RALUCA
Pingu
shadow
elis27
Obi-Wan Kenobi
serpico
zexe
tegeusa
seaman65
Nana_Duval
mihaic3001
daffy_
oli
elly
dragos
bursuc
atat de simplu
Mr Nobody
juliette
aspidistra76
bostanul_spatial
habibi77
Radu
snow
kitty
pitulicea
35 participanți

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Lun 25 Ian - 19:40

Rezumarea primului mesaj :

Jucatoarea de tenis Venus Williams a socat publicul cu tinuta sa in timpul ultimei sale evolutii la Australian Open.
In timpul partidei disputate cu Lucie Safarova, pe care a reusit sa o invinga, tenismena a atras atentia cand s-a aplecat dupa un prosop si a lasat impresia ca nu poarta lenjerie intima. Ulterior, ocupanta locului 6 in clasamentul WTA a explicat incidentul: "Am purtat chiloti, doar ca erau de aceeasi culoare cu pielea mea..."


A avea, sau a nu avea chiloti? Aceasta-i intrebarea Very Happy
Totusi, cu asa o fustita, nu cred ca ar fi cineva atat de nebun, incat sa joace tenis fara lenjerie intima.


https://www.youtube.com/watch?v=B2Fgt3LeabE
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Vin 20 Iun - 18:32

Da, se pare ca au luat ceva masuri cu arbitrajul. Un campionat mondial spectaculos, cu goluri multe, surprize si rasturnari de situatie. Ma bucur ca nu ne-am calificat, fata de ce fotbal se joaca, am fi fost ciuca batailor si rasul curcilor! Grecia, care ne-a batut lejer la baraj, e pe punctul de-a pleca acasa dintr-o grupa relativ usoara. Daca asta e nivelul Greciei, al nostru unde e? Dar sa-i vedem ultimul meci...
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Mar 24 Iun - 21:57

Eu cred ca Victor Piturca e un mare norocos!  Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Dum 29 Iun - 20:15

Da, Grecia a confirmat ca e o nuca tare! Imi pare mie ca Olanda va pleca acasa!  Smile Dar voi merge in continuare cu Germania!  Smile 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Lun 30 Iun - 10:52

Inca nu s-a terminat campionatul?  Rolling Eyes  Cate echipe au ramas "in lupta"?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Lun 30 Iun - 18:10

16 echipe. Acum sunt optimile, cu 16 echipe. Urmeaza sferturile, cu 8 echipe- deci vor fi 4 meciuri. Dupa aia semifinala, cu 4 echipe- 2 meciuri. Asa ramane finala- pe 13 iulie. Olanda a intors rezultatul cu Mexic in ultimele secunde, iar Grecia a pierdut cu Costa Rica la 11 m. Sa vedem ce fac azi Germania si Franta care, daca bat azi Algeria respectiv Nigeria, se vor intalni in sferturi!  Smile 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Mar 1 Iul - 11:30

Germania mea merge mai departe! Fantastic baiatul asta, Neuer! E incredibil! Eu asa il vad!  confused 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Mar 1 Iul - 11:35

Eu nu-l vad  Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Mier 2 Iul - 15:27

Uita-te la meciuri!  Razz Laughing Simona Halep e in semifinale la Wimbledon, dupa ce a fost condusa de nemtoaica Sabine Lisicki cu 4-1, in primul set! Romanca a revenit, a castigat primul set cu 6-4, iar al doilea si meciul cu 6-0! Cred ca va avea o semifinala grea, cu Bouchard presupun. Asa vad eu!  Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Mier 2 Iul - 15:31

Eu nici pe asta n-o vad  Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Mier 2 Iul - 22:33

Uite, spre deosebire de Banciu, eu spun ca Eugenie Bouchard e o jucatoare foarte, foarte buna! Intr-adevar, e adversara lui Halep. Daca reuseste sa treaca de Bouchard, as indrazni sa spun ca Halep va castiga la Wimbledon! Asa se vede de-aici!  Laughing Sper ca Halep sa nu se accidenteze cumva!
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Joi 3 Iul - 11:32

Sper sa vezi bine Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Joi 3 Iul - 22:30

Din pacate, am vazut prea bine!  Sad  Halep a fost eliminata si s-a si accidentat, in prealabil. Am spus daca... Prevad si ca Bouchard va castiga fara probleme Wimbledon-ul...  confused Sad 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Vin 4 Iul - 21:59

Germania merge mai departe!  Smile A batut azi Franta! Urmeaza Brazilia- Columbia! Daca brazilienii vor juca asa (slab) cum ne-au obisnuit, presimt ca vor avea o mare surpriza din partea Columbiei!  Smile Dar sa vedem meciul... Pitu!  Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Sam 5 Iul - 18:04

Se pare ca am prevazut si presimtit prost...  Laughing Kvitova a dat de pamant cu Bouchard... e drept, n-am vazut-o pe Kvitova cum joaca acum, dar  Bouchard sigur a patit ceva... la fel si Kvitova!  Laughing Voi merge in continuare cu Bouchard, imi place prea mult...  Smile Columbia n-a reusit sa faca fata Braziliei si pleaca acasa. O mare bila neagra pentru jocul (prea) agresiv al Columbiei. Brazilia joaca in continuare prost, dar are vointa mare de a invinge si reuseste... deocamdata! Sa vedem ce face si cu Germania!  Smile
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Vizitator Sam 5 Iul - 20:42

o ia pe cocoasa  Very Happy 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 22 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 30 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum