INSECTAR

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

In jos

INSECTAR

Mesaj  pitulicea la data de Sam 24 Mar - 0:32

Rezumarea primului mesaj :

INSECTARUL NOSTRU VIRTUAL isi propune sa reuneasca fotografii facute de voi, reprezentand insecte fel de fel, pozate in diverse locuri si in diferite ipostaze.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]   [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]   [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]     [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]    

IMPORTANT: dati un titlu fotografiilor pe care le postati!
Exclamation  Nu postati poze fara a spune macar doua-trei cuvinte despre ele: ce reprezinta, unde sunt facute sau cu ce ocazie. O poza "spune" mult mai multe daca e insotita de cuvinte. Smile

ExclamationPostati cate o singura fotografie intr-un mesaj.

ExclamationPozele care nu se supun cerintelor topicului, vor fi sterse.
pitulicea
6
6

Sus In jos

Re: INSECTAR

Mesaj  pitulicea la data de Dum 9 Apr - 21:12

E primavara. Natura s-a trezit la viata. S-a trezit si fluturasul acesta. Totusi, nu cred ca era treaz de-a binelea, daca s-a asezat chiar pe bratul sezlongului meu. Smile  In sinea mea i-am multumit. N-a trebuit sa alerg dupa el sa-l  Photo
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  Annmarie la data de Dum 9 Apr - 21:38

Smile
Stie el unde sa se aseze.
Annmarie
4
4

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Dum 16 Apr - 16:17

Inca o insecta care a stiut unde sa se aseze Laughing  Taman pe degetul meu, cand pozam pomii infloriti. Eram cu zoom-ul pregatit, asa ca am facut-o sa para mai mare decat era. La fel par si "craterele" din pielea mea rolling on the floor  Ma uit la mana mea "reala" si nu arata chiar asa.  Din fericire Very Happy
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  Annmarie la data de Dum 16 Apr - 19:47

Minunata poza Smile
Annmarie
4
4

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Dum 16 Apr - 19:56

Pe mine ma amuza capsoarele insectelor. Seamana cu extraterestrii din filme. Laughing Sigur au fost sursa de inspiratie.
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  myrk la data de Dum 16 Apr - 22:38

Laughing Ce chestie (intamplarea)! Dupa amprenta aia ai putea fi identificata. Laughing Fluturasul ala de mai sus parca sta cracanat si se sprijina asa, intr-o rala, ca la fotograf. Laughing
myrk
6
6

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum