Stirea zilei

Pagina 60 din 60 Înapoi  1 ... 31 ... 58, 59, 60

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Stirea zilei

Mesaj  habibi77 la data de Joi 11 Mar - 11:19

Rezumarea primului mesaj :

Ieri mare scandal in Senat. De ceva timp se vehiculeaza ideea ca Base ar fi bolnav, si conform Constitutiei cel care urmeaza sa ne conduca destinele (interimar) in cazul in care presedintele se afla in incapacitatea de a-si exercita indatoririle fata de tara , ar fi presedintele Senatului. Ieri, pe ordinea de zi a fost propusa , de catre PD-L si independenti, votarea alungarii lui Geona de la pupitrul prezidential al senatului. PD-L- ul a si gasit inlocuitor, d-na Sulfina Barbu......cred ca ne indreptam spre dictatura.....putin cate putin....
habibi77
6
6

Sus In jos

Re: Stirea zilei

Mesaj  atat de simplu la data de Joi 9 Feb - 7:21

Da, concluzia asta-i buna. Smile Sau Sad , ca-i mai potrivit.
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  shadow la data de Dum 12 Feb - 21:53

A 13-a zi de proteste in capitala : peste 40000 de romani au facut un tricolor luminos , poate  cei vizati vor intelege mesajul si vor face un pas inapoi , dar n-am asteptari mari .
PSD-ul este un partid puternic , din pacate este condus de cine nu trebuie ....

Bucuresti , rezista !!! Smile
shadow
6
6

Sus In jos

Mesaj  myrk la data de Dum 12 Feb - 22:27

Sunt frumoase aceste manifestatii, spectaculoase, impresionante. Nu stiu insa daca impresioneaza atat de mult si pe cine trebuie. Demult nu mai sunt impresionati de lucrurile care nu-i pot afecta in mod direct.

In PSD singura revolutie poate veni din interior. Cam utopic. Si nici cu opozitia nu ma fac de ras.

Asadar... rezistam...
myrk
6
6

Sus In jos

Mesaj  myrk la data de Mar 6 Iun - 12:19

http://adevarul.ro/locale/cluj-napoca/clujul-fictiune-ambuteiata-1_5934e4cc5ab6550cb8cb4f0b/index.html

Am gasit stirea asta si m-a facut curios. Sa ne spuna pitu daca traieste in Tra la land de Romania. Laughing Una peste alta, cred ca e cam pesimist articolul. Sa ne spuna autorul articolului unde se afla orasul in care curge lapte si miere. Dupa Cluuj, cred ca ar fi Botoseniul! cheers Laughing
myrk
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Mar 6 Iun - 13:15

Am citit prima parte a articolului, dar m-am oprit. E prea lung si n-am atata timp acum Smile Poate o sa revin asupra lui, mai ales ca e scris de Doru Pop Very Happy
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 60 din 60 Înapoi  1 ... 31 ... 58, 59, 60

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum: