GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Imi e indiferent daca...

+13
pitulicea
itina
habibi77
Pingu
tegeusa
atat de simplu
magda17m
RALUCA
Queensland
shu
elis27
soryn
Violoncella
17 participanți

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

In jos

Imi e indiferent daca... - Pagina 9 Empty Imi e indiferent daca...

Mesaj  Violoncella Dum 28 Oct - 10:43

Rezumarea primului mesaj :

Demult nu am mai propus vreun joculet. Smile
Acesta se prezinta singur din titlu. Nu pot decat sa adaug ca fiecare participant face un enunt, celalalt infirma sau confirma si apoi face alt enunt. Cam asa:


1. Imi e indiferent daca bate vantul in weekend. Ies la plimbare oricum.

2 Mie nu imi e. Sunt sensibil si racesc repede.
Imi e indiferent daca pierd emisiunea preferata, pot oricand sa o vad pe net.

3. Si mie, mai ales ca nu am nicio emisiune preferata Razz
Imi e indiferent daca nu ma suna nimeni azi.

Si tot asa...
Violoncella
Violoncella
5
5


Sus In jos


Imi e indiferent daca... - Pagina 9 Empty Re: Imi e indiferent daca...

Mesaj  pitulicea Mier 23 Mar - 15:21

In ultima luna am mers foarte rar la cumparaturi - o singura data - si am ajuns la concluzia ca se poate trai si asa Laughing Inca am congelatoarele 3/4 pline, deci inca trei luni mi-ar fi indiferent daca merg sau nu la cumparaturi Laughing Pot supravietui!

Imi e indiferent daca OTP Bank da faliment Laughing N-am bani acolo Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Imi e indiferent daca... - Pagina 9 Empty Re: Imi e indiferent daca...

Mesaj  atat de simplu Mier 23 Mar - 17:16

Si mie mi-e indiferent,ca nici nu am auzit de chestia aia. Sau mi-o fi iesit pe cealalta ureche, nu aia cu care am auzit daca am auzit. Razz Dar chiar nu incerc acum sa-mi amintesc daca am auzit cu urechea buna un lucru de care nu are rost sa-mi amintesc acum. In mare, asta-i ideea. cheers Deci, am o indiferenta totala fata de falimentul acestei chestii. play ball

Imi este indiferent daca nu ies o luna la cumparaturi, raman fara ciocolata si mananc doar carnea din congelatoarele pline pe trei sferturi. Twisted Evil
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Imi e indiferent daca... - Pagina 9 Empty Re: Imi e indiferent daca...

Mesaj  Vizitator Mier 23 Mar - 19:51

Nu mi-e deloc indiferent, mai bine fara carne, decat fara ciocolata. Daca n-am carne, nu-i nicio paguba, daca n-am ciocolata, este o tragedie. Rolling Eyes

Imi este indiferent daca vara aceasta o sa foarte calduroasa.
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Imi e indiferent daca... - Pagina 9 Empty Re: Imi e indiferent daca...

Mesaj  pitulicea Mier 23 Mar - 21:33

Mie nu mi-e indiferent, eu m-as bucura grozav. Laughing Ador verile foarte calduroase si ma irita la culme verile foarte ploioase, in care nu ma pot bucura de soare si de faptul ca-i vara sunny Astept atatea luni sa fie vara.... Cand vine, vreau s-o simt!

Imi e indiferent daca mor toti purecii din lume.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Imi e indiferent daca... - Pagina 9 Empty Re: Imi e indiferent daca...

Mesaj  Vizitator Mier 23 Mar - 22:15

Laughing Laughing
Nu mi-e indiferent, ba chiar m-as bucura f. tare, nu au vreo utilitate pe lumea asta, doar belele fac.

Mi-e indiferent daca merg anul asta la mare.
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Imi e indiferent daca... - Pagina 9 Empty Re: Imi e indiferent daca...

Mesaj  pitulicea Joi 24 Mar - 10:58

Mie nu mi-e indiferent Neutral As vrea sa merg, dar presimt ca n-o sa ajung pana acolo. Inca nu stiu ce planuri am sau daca imi fac vreun plan. O vacanta fara mare e o vacanta risipita. Twisted Evil

Imi e indiferent daca site-ul de unde-mi iau echipamentele foto are reduceri de 40% saptamana asta.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Imi e indiferent daca... - Pagina 9 Empty Re: Imi e indiferent daca...

Mesaj  pitulicea Lun 24 Apr - 21:49

Mie nu mi-e indiferent Neutral As vrea sa merg, dar presimt ca n-o sa ajung pana acolo. Inca nu stiu ce planuri am sau daca imi fac vreun plan. O vacanta fara mare e o vacanta risipita. Twisted Evil

Imi e indiferent daca site-ul de unde-mi iau echipamentele foto are reduceri de 40% saptamana asta.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Imi e indiferent daca... - Pagina 9 Empty Re: Imi e indiferent daca...

Mesaj  Annmarie Mar 25 Apr - 16:14

Imi este indiferent si mie, daca este reducere sau nu, oricum cumpar sau nu, cand vreau eu. Laughing

Mi-e indiferent cine rade, cine plange, eu ii compatimesc pe toti, desi nu mi-e mila de nimeni, nici de mine , desi mi se rupe inima. Smile

Ma gandesc sa pun mai multe flori prin casa, lavanda, trandafiri, desi nu e locul lor in ghiveci, dar mi-e absolut totuna de sabloane, atata timp cat la mine plantele traiesc si in ghiveci, sau nu.
Annmarie
Annmarie
4
4


Sus In jos

Imi e indiferent daca... - Pagina 9 Empty Re: Imi e indiferent daca...

Mesaj  pitulicea Mar 2 Mai - 14:25

Eu nu ii compatimesc chiar pe toti. Fata de unii incerc sa raman indiferenta, sa nu am niciun fel de sentimente.Mi-e mila doar de anumite lacrimi... ma inveselesc doar anumite rasete.

Mi-e indiferent daca va incepe iar ploaia. Toata dupamasa mi-o voi petrece intr-o incapere in care nu ploua Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Imi e indiferent daca... - Pagina 9 Empty Re: Imi e indiferent daca...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum