GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cine este femeia din fanteziile tale?

+10
dcbal
soryn
Gigi
Bogdan_C
criss
tegeusa
shu
Obi-Wan Kenobi
seaman65
pitulicea
14 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Cine este femeia din fanteziile tale?

Sotia/iubita mea
 
Sotia/iubita prietenului meu
 
O fosta iubita
 
O necunoscuta
 
O celebritate
 
Un... barbat
 
O negresa
 
O femeie in uniforma
 
Nu stiu, nu am fantezii
 
 
 
Vezi rezultatele

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Lun 15 Oct - 18:52

Rezumarea primului mesaj :

Cine este femeia din fanteziile tale?
Hai sa vedem ce fel de fantezii au barbatii sau, mai exact: CU CINE? Evil

Va reamintesc ca e vorba de un sondaj. Nu este important fiecare raspuns in parte, ci rezultatul final al sondajului.
Nu e nevoie sa ne spuneti ce ati votat. Bifati in sondaj si dati click pe Trimite votul! Daca nu vreti sa stim care va sunt fanteziile, nu vom afla.
Insa, daca doriti sa faceti comentarii, noi ne vom bucura sa le citim Wink study
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  parwous Mar 18 Iun - 10:16

La mine e o celebritate. Paris Hilton Very Happy Nu ma judecati si nici pe ea. Ne iubim, da ? Adica eu ii tin locul iubirii ei atunci cand doarme. Chiar daca doarme cam des dar....asta e, da ?  Razz
parwous
parwous
4
4


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  RALUCA Mar 18 Iun - 10:19

LaughingLaughing Promitem sa nu te judecam
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Mar 18 Iun - 10:21

Deci ai bifat: o celebritate? Razz

E bine. Nimeni in afara de tine nu mai are fantezii cu celebritati Laughing  Si-s atat de frumoase unele  day dreaming
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Mier 7 Aug - 10:09

Ca nici un barbat de aici nu are fantezii cu alti barbati, mai poti intelege....da' nici macar cu o negresa??? Very Happy 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  myrk Mier 18 Dec - 0:03

Laughing Tot citeam prin sondajele astea si nu ma pot abtine sa nu fac un comentariu... Nu stiu daca o pot numi fantezie... da' chiar inainte de-a citi ultimul comentariu al lui Pitu, ma gandeam cum ar fi dac-as face-o c-o negresa!  Very Happy Laughing Cred c-o sa visez la noapte!  Laughing Parca era un topic si cu sufletele pereche!  Very Happy Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Joi 30 Ian - 20:18

Sa inteleg ca unicul vot pe care l-a primit negresa, e al tau? Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  myrk Joi 30 Ian - 23:27

Cred ca da!  Smile Laughing Citesc unele comentarii de-ale mele (pe care le-am uitat) si ma minunez!  Smile Adevarul este ca ma straduiesc sa nu am fantezii! Este mai sanatos pentru psihic!  Very Happy Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Vin 31 Ian - 9:37

Eu ma straduiesc sa am  Laughing  Da' nu cu femei.  it wasn\'t me 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  Faun Mier 10 Iul - 7:12

Obi-Wan Kenobi a scris:eu as fi bifat o asiatica da` n-am unde. fiind o necunoscuta o sa dau votul acolo.
bona thailandeza se poate adauga la sondaj Very Happy ar iesii cea mai votata
Faun
Faun
2
2


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? - Pagina 3 Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum