GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cine este femeia din fanteziile tale?

+10
dcbal
soryn
Gigi
Bogdan_C
criss
tegeusa
shu
Obi-Wan Kenobi
seaman65
pitulicea
14 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Cine este femeia din fanteziile tale?

Sotia/iubita mea
 
Sotia/iubita prietenului meu
 
O fosta iubita
 
O necunoscuta
 
O celebritate
 
Un... barbat
 
O negresa
 
O femeie in uniforma
 
Nu stiu, nu am fantezii
 
 
 
Vezi rezultatele

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Lun 15 Oct - 18:52

Cine este femeia din fanteziile tale?
Hai sa vedem ce fel de fantezii au barbatii sau, mai exact: CU CINE? Evil

Va reamintesc ca e vorba de un sondaj. Nu este important fiecare raspuns in parte, ci rezultatul final al sondajului.
Nu e nevoie sa ne spuneti ce ati votat. Bifati in sondaj si dati click pe Trimite votul! Daca nu vreti sa stim care va sunt fanteziile, nu vom afla.
Insa, daca doriti sa faceti comentarii, noi ne vom bucura sa le citim Wink study
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Lun 15 Oct - 19:40

Hai baieti....curaj Very Happy
Curaj nu pentru fantezii.... stiu ca le aveti Very Happy Curaj pentru a vota/ discuta despre ele. Evil
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  seaman65 Lun 15 Oct - 20:04

Eu am votat-o pe nevasta-mea. Very Happy
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Lun 15 Oct - 20:12

Laughing In ce te priveste pe tine, eram sigura ca asta ai sa bifezi.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  seaman65 Lun 15 Oct - 20:53

Are ea un fel de-a ma face sa nu visez la altele. Laughing
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Lun 15 Oct - 20:56

Laughing Laughing Un fel de mai multe feluri....daca nu-ti mai doresti nimic.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  seaman65 Lun 15 Oct - 20:58

Nu mai am loc. Very Happy Acuma trage de mine sa las forumul si sa trec in pat. Laughing Da io nu si nu. Laughing Laughing Laughing
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Lun 15 Oct - 21:00

Laughing Laughing Laughing Spune-i ca stai aici sa te inspiri... cu fantezii noi pe care sa le pui in practica.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Lun 15 Oct - 21:57

eu as fi bifat o asiatica da` n-am unde. fiind o necunoscuta o sa dau votul acolo.
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Lun 15 Oct - 22:01

Daca aveti alte fantezii decat cele din sondaj, nu ezitati sa ne povestiti despre ele ....la topicul: "Fanteziile barbatilor"
Arrow [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Acolo puteti dezvolta subiectul oricat de mult Wink Cu detalii Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Lun 15 Oct - 22:02

Laughing Laughing asta s-o crezi tu!!!!!!
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  shu Lun 15 Oct - 23:02

necunoscuta e cea mai practica ....poate sa varieze oricum Wink
...si-s fara numar....... Very Happy
shu
shu
4
4


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  tegeusa Mar 16 Oct - 7:47

am votat o femeie in uniforma. uniforma de aia cum se poarta in berariile nemtesti Laughing Laughing Laughing
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  pitulicea Mar 16 Oct - 10:13

Laughing Laughing Laughing Banuiesc ca nu-i vorba de fantezii erotice....in cazul tau.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  seaman65 Mar 16 Oct - 10:18

Cum sa nu, intr-o cada plina cu sampanie. Laughing Miroase mai frumos decat berea.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Cine este femeia din fanteziile tale? Empty Re: Cine este femeia din fanteziile tale?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum